مرسی دانلود

  • hedar
  • 29 سپتامبر 20
  • بازی ماشین سواری

دانلود بازی Car Mechanic Simulator 2018 برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Car Mechanic Simulator 2018 در ژانر ماشینی و مسابقه ای می باشد.

دانلود بازی Car Mechanic Simulator 2018

دانلود بازی Car Mechanic Simulator 2018 برای کامپیوتر

بازی Car Mechanic Simulator 2018 یک بازی رالی،مسابقه ای و ماشینی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Red Dot Games طراحی و ساخته و توسط شرکت PlayWay S.A منتشر شده است.یک بازی ماشین مسابقه ای است که شما در آن با استفاده از انواع ماشین های مختلف و حالت های متفاوت ماشین سواری می توانید به آن چیزی که میخواهید نزدیک بشوید . مانند یک امداد رسان و یا چیزی فراتر از این برای یک بازی پیشگام در این صنعت.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Car Mechanic Simulator 2018 برای کامپیوتر

بازی پیش رو یک بازی است که شما آن را میتوانید به همان اندازه که میخواهید دوست داشته باشید چرا که بازی از مراحل خوب و کاملی برخوردار است. ولی پیش روی شما ماشین های مسابقه ای هستند که شما با آنها زیاد تعامل برقرار نخواهید کرد . این بازی به آن اندازه که میخواهید به شما کمک خواهد کرد و در آن زمانی که شما به آن چیز های که زیاد به آن نیاز ندارید و شاید آن را نخواهید به آن نمیرسید مانند عبور از جاده های بی سر و ته . و یک بازی خوب و شگفت آور که شما به آن زیاد احتیاج نخواهید داشت چرا که در هر زمان ممکن است که از بازی کردن خسته شوید . در این بازی شما با تعداد بسیاری زیادی از ماشین های مختلف در رده ها و مدل های متفاوت سر و کار دارید که ممکن هست زیاد به دل شما خوش نیایند . از انواع برنده ها که هر یک را با جمع آوری امتیاز و مسابقات پیشرفته میتوانید خریداری کنید.

دانلود بازی Car Mechanic Simulator 2018

نقد فنی بازی Car Mechanic Simulator 2018 برای کامپیوتر

در این بازی آنچه که مهم است این است که شما بتوانید در این بازی به آن چیزی که میخواهید خود را نزدیک کنید .مانند پیروزی در یک میدان مسابقه یا چیزی فراتر از این که شما را بیشتر از این زنده نگه دارد یا برای آن آنقدر زحمت کشیده اید که آن را فراموش نخواهید کرد . در این بازی شما میتوانید به انجام مسابقات و مراحل پشت سر هم به خواسته های خود نزدیک شوید . میدانید که چه میگویم یک بازی که فراتر از آنچه که شما فکر میکنید خواهد رفت . در این بازی شما با توانی که دارید بازی را انجام میدهید . هیچ چیز جز پیشروی کردن شما در این بازی مهم نیست. این بازی به همان اندازه که شما میخواهید شما را نجات خواهد داد . یک بازی خوب و کابردی ماشینی .

دانلود بازی Car Mechanic Simulator 2018

گرافیک بازی خوب و نسبتا قدرتمند نسبت به بازی های هم رده و هم سبک این بازی است و اما نمیتوان آن را یک شاهکار در زمینه گرافیک دانست . چرا که در مدلسازی های ماشین ها و جاده های بازی آنقدر ها هم مدلسازی دقیق و پیچیده ای وجود ندارد و بعد از مدتی ممکن است که برای شما تکراری و خسته کننده به نظر برسد . در این بازی شما میتوانید به خواسته های خود نزدیک شوید و هر چیزی را که فراتر از وجود شما است را به جلو بکشانید . این بازی از آن دسته بازی های است که شما محال است که از آن خسته و یا درمانده بشوید و این بازی را برای خود و دیگران انجام نداده اید . در این صورت گرافیک شفاف سه بعدی و قطر و طول بازی یک سر از جاده های که پر از ماشین های مختلف هستند و در یک میدان مسابقه ماشین ها به سر میبرند . این بازی به شما نشان خواهد داد که چگونه میتوانید به آن چیزی که میخواهید دست پیدا کنید . یک بازی خوب و به اندازه امیدوار کننده که شما از احده آن بر نخواهید آمد . و این آن را برای شما خواهد ساخت . در هر صورت یک بازی خوب برای شما امکان پذیر است .فقط خواسته خود شما در این بازی مطرح است و شما را آسوده و راحت نخواهد گذاشت . در این بازی به شیوه ای قهرمانانه زندگی خواهید کرد.

دانلود بازی Car Mechanic Simulator 2018

بازی روایتی ساده از اکشن های ماشین مسابقه ای دارد که میخواهند در پیست مسابقات ماشین سواری خودی از خود نشان بدهید و این همان چیزی است که شما آن را طلب خواهید کرد و به آن میرسید و این آن چیزی است که شما در آن به همان اندازه و توانی که دارید آن را برای خود نگه خواهید داشت . در هر زمان و اندیشه ای که شما برای آن زمان میگذارید و توان آن را دارید. مانند حرکت یک قطار یا شاید چیزی فراتر از این برای یک بازی.

دانلود بازی Car Mechanic Simulator 2018

صدا گذاری بازی ار جمله افکت های صوتی و چیز های که شما در این بازی مشاهده میکنید از انواع آپشن ها و لست باکس ها در این بازی میتواند برای شما زیان آور و اعصاب خورد کن به نظر برسند . یک بازی باید آن چه که از کیفیت صدا گذاری آن نیاز است را برای شما برآورده کند . در این بازی به دلیل استفاده از سیستم با کیفیت و ارزشمند صوتی بهینه زیاد برای شما و دوستانتان سخت و ناهموار نخواهد بود . در این بازی به آن چیزی که شما میخواهید خواهید رسید و یک سر از اول تا آخر آن نخواهید رسید و آن را برای چیزی که میخواهید انتخاب خواهید کرد .
روز خوش براساس شما اولین روز در مسابقات است و آنجا که شما توان خود را برای بازی کردن و کسب پیروزی به کار میبرید و آن چیزی که شما درک میکنید همان چیزی است که شما آن را به خوبی و قابل استناد میبیند . یک بازی شیفته کننده.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows(64-bit) 7 or Newer

Processor: Intel Core i3 3.0 GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVidia GeForce GTX 660 2GB VRAM

DirectX: Version 11

Storage: 20 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows(64-bit) 7 or Newer

Processor: Intel Core i5 3.4 GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVidia GeForce GTX 970 4GB VRAM

DirectX: Version 11

Storage: 20 GB available space


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Car Mechanic Simulator 2018

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۲۴ گیگابایت

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴

=======

دانلود آپدیت شماره ۱

دانلود آپدیت شماره ۲

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *