مرسی دانلود

5
  • pejman
  • 22 نوامبر 20
  • بازی اکشن
  • 63 بازدید

دانلود بازی Call of Juarez Bound in Blood برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Call of Juarez Bound in Blood در ژانر اکشن و وسترن می باشد.

دانلود بازی Call of Juarez Bound in Blood برای کامپیوتر

بازی Call of Juarez Bound in Blood یک بازی اکشن و جنایی محصول شرکت خوش نام و اسم و رسم دار یوبی سافت می باشد. که شما را در نقش راهزنان و یاغی های بیابانی به رفتن و گشت و گذار در غرب وحشی دعوت میکند . اما این همه موضوع اصلی و داستان نهفته در طول بازی نیست . بازی داری گیم پلی جذاب و شیوه بیان داستان به طرق مختلف با تفاوت از سبک روایت و تکنیکی آن است . شما میتوانید در بازی مراحل و داستان های مختلفی را پشت سر بگذارید.

داستان بازی Call of Juarez Bound in Blood برای کامپیوتر

در سالهای گذشته که به آن فکر میکنیم، Techland  در مجموعه بازی های یوبی سافت انتشار پیدا کرد و یکی از مورد تقدیر ترین ها بود اولین مجموعه بازی اکشن و جنایی در غرب وحشی که هر کسی را شیفته خود میکرد و هدف آن بیشتر پیدا کردن غنیمتی از این سرزمین بی آب و علف بود ، تا جایی که هر کسی را قهرمان و ضعیف جلوه میداد . اما با این موضوع آن را در بازی با رنگی و طرحی دیگر جلوه میداد ، این همان موضوعی است که به صورت یک نوشته در می آید و در قالب Reverend Ray ، نوعی از تنش گردباد و گداخته های آتش بر دل اتفاقات پیش آمده بود ، که شیش تیر انداز و کتاب مقدس را یکجا با هم داشت .

این همان داستان همیشگی گرفتن انتقام و افزایش قدرت در هر زمینه ای برای هر کسی بود که خودش را یک دارنده میدانست. برای ساختن و تغییر چند باره و افزایشی این حقیقت ، TechLand و Ubisoft مجدداً برای Call of Juarez: Bound in Blood ، یک رویداد و داستان از پیش در نظر گرفته شده را مطرح کرده اند که مانند گذشته اما با بازتابی متفاوت میخواهد همه چیز را تعریف کند، او میدانست که بردارنش برای به دست آورده طلا و هر غنیمتی دست به هر کار کثیفی خواهند زد. این همان حقیقتی است که در اکشن های فصل اول حقیقت هایی را برای ما نمایان میکند، Bound in Blood یک عنوان قدرتمند و قدر است که بیشتر پیش زمینه های لازم و فراتر از گیم پلی را در تعریفی جداگانه به جلو میراند. حتی متفاوت از اصولی چندگانه دیگر بازی های یوبی سافت.

Bound in Blood یک تعریف جداگانه دارد و یک سیری خطی عمیق و طولانی را پشت سر میگذارد که بر هر نحوی انعکاس نور های رنگ آمیز بر تن حقیقت داستان و نوع تخریب شخصیت ها را در بازی نمایان میکند. و این باعث میشود که شبح وحشت و ترس آن دوباره بر فضا و پس زمینه بازی در غرب وحشی آشکار شود . میخواهم این بازی را خلاصه توضیح بدهم ، بدون آنکه قسمتی از آن تاثیر بگذارد و میخواهم آن را جوری نقد کنم که شما تاثیرات آن را نیز احساس کنید . گیمر بیشتر با نقش های اصلی خود و رفتار هایش سر و کار دارد . اما میدانید که چه منطقی در میان گفتگو و رفتار شخصیت ها قرار دارد دو برادر دیگر که برای نجات خانواده خود از ارتشی گریخته اند حال در معرض خطر بزرگی قرار دارند و باید بدانند که چه کار کنند ،

نقد فنی بازی Call of Juarez Bound in Blood برای کامپیوتر

همه آنها میدانید که حقیقت و نوشته های متناسب با قالب های اصلی در خور ستایش و گفتار های اصلی بر خطا نخواهد بود . مک با دیدن سرزمین تخریب شده ، متوجه بیشتر قضیه های پشت صحنه گردید ، حتی تا زمانی که از هیچ چیزی جز خودش خبر نداشت ، اما بهتر میدانست که باید چه کاری را متفاوت و با لحاظ کردن هفت تیر انجام بدهد ، آن هم در غرب وحشی  ، برای پیدا کردن گنج و شگفتی مسیرهایشان را همگی به سمت غرب ختم میکنند. اما با گذراندن همه این مصیبت ها و اتفاقات پیش آمده تا همین جا نیز خاتمه دادن آن به صلاحشان است ، رفتن به AWOL رئیس عصبانی و اخموی آنها را دیوانه و مغرور تر میکند بر عکس این برداران که دیگر نای برای جلو رفتن و رخنه در خورد ندارند ، رئیس اعلام میکند که اگر حرفهایش را گوش ندهند میتواند به آنها یورش ببرد و همه آنها را قدرت خلع کند.  حالا که نیروی های مختلف در موقعیت های متفاوتی قرار دارند ، رسیدن به اصل این موضوع که همیشه دانستن آنها در یک حالت رسیدگی ندارد ،سرانجام مک کال ها ، کسی که دانسته های خود را با دیگر افراد به اشتراک گذاشته و به حد و حدودی واحد رسیده است . به عقب بازگشته است. او میدانید که با چه حس و اندیشه ای در این میان قدم هایش را برداشته است.


حداقل سیستم :

OS: Windows® XP SP2 and SP3/Windows Vista® (only)

Processor: ۳٫۲ GHz Intel® Pentium® ۴ or 2.66 GHz Pentium D/AMD® Athlon™۶۴ ۳۵۰۰+

Memory: ۱۰۲۴ MB RAM (2 GB recommended)

Graphics: ۲۵۶ MB DirectX 10.0/9.0-compliant video card with Shader Model 3.0 or higher (see supported list*)

DirectX®: ۹٫۰c/10.0 (included)

Hard Drive: ۴ GB free

Sound: DirectX 9-compatible sound card

Peripherals Supported: Windows-compliant keyboard, mouse, gamepads

Multiplayer: Broadband connection with 128 kbps upstream or faster


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Call of Juarez Bound in Blood

حجم: ۱٫۹ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود رایگان با لینک مستقیم

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *