مرسی دانلود

  • admin1
  • 02 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Bloodstained Ritual of the Night برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Bloodstained Ritual of the Night در ژانر اکشن،ماجراجویی و rpg می باشد.

دانلود بازی Bloodstained Ritual of the Night

دانلود بازی Bloodstained Ritual of the Night برای کامپیوتر

بازی Bloodstained Ritual of the Night یک بازی اکشن،ماجراجویی و rpg برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت ArtPlay طراحی و ساخته و توسط شرکت ۵۰۵ Games منتشر شده است.یک بازی دوبعدی اکشن محصول شرکت بازی سازی و گیمینگ ۵۰۵ Games. می باشد که شما را شیفته و پرورده خود خواهد کرد . در این بازی شما به آن اندازه که برای یک مبارز لازم است به حرکت و رفتار هایی که لازم است خواهد رسید مانند حالت نقش آفرینی فوق العاده . ولی در هر صورت آن زمانی که از هویت مبارزات خود دور شدید به آن نزدیک نخواهید شد این وقتی است که شما شخصیت اصلی را حرکت بدهید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Bloodstained Ritual of the Night برای کامپیوتر

بازی Bloodstained Ritual of the Night یک بازی فوق العاده با گرافیک حرفه ای و جذاب دو بعدی که شما نقش یک دختر جنگجو را دارید که قرار است با غول ها و موجودات شرور بجنگد و بر علیه شرارت و ظلم ستم آنها به ایستد و با آنها مبارزه کند. در هر صورت بازی به آن شیوه که شما فکر میکنید زیاد هم بد به نظر نمی رسد . و شما آن را انجام خواهید داد . یک بازی خوب و قابل باور مبارزات تاکتیکی و حرفه ای … سیستم بصری خوب و کنترل های ساده و روان کمترین مزیت های آن است .چیزی که فراتر از آن هم تصورش برای شما سخت نباشد . این همان چیزی است که شما به آن فکر خواهید کرد . در هر صورت بازی به آن نحوه شما را سرزنش نخواهد کرد .
گرافیک بازی قابل قبول استثنایی و ایده محور است برای چیزی که شما به آن نیاز دارید یعنی یک بازی درست و حسابی و اصیل.

دانلود بازی Bloodstained Ritual of the Night

شما در این بازی کیفیت خوب و قابل ملاحظه ای دو بعدی را تجربه خواهید کرد . و حالت فیزیکی و بصریات و عمیق دید و سکانس های شکل گونه در بازی بی نهایت خلاقانه و ریز بینانه طراحی و ادیت و برش داده شده اند و تراشکاری و جلوه دهی خارق العاده علاوه بر سیستم طراحی دو بعدی پر افکت های رنگارنگ و جالب چیزی است که مانند انیمیشن های مدرن و امروزی ژاپنی ها به چشم میخورد . اما به هر صورت نواقصی مانند کیفیت پایین و یا رشد کم بازی های به آن اندازه که لازم باشد و یا دوست داشتنی به نظر نیاید . این همان چیزی است که شاید شما را دل آزرده کند. تصاویر نیاز به پوشش و درستی حالت خود را دارند و این همان چیزی است که ممکن است که شما را آن چیزی که میخواهید باشید نکند. در هر صورت به آن اندازه که میخواهید یک زمان نیز یک راه را برای خود و چیز های که لازم است .

نقد فنی بازی Bloodstained Ritual of the Night برای کامپیوتر

پویایی ، حالت مبارزه و سیستم مدلی این بازی از آن دسته بازی های است که شما شدیدا به آن نیاز دارید . حرکت ، حرکت ، حرکت ، حرکت و در آخر حرکت همه چیز را برای شما در این بازی به آن اندازه که باعث ایجاد یک پویایی حسابی شود بر آورده خواهد کرد . در هر صورت شخصیت اصلی در زمان مبارزه و پرش یا اعمال افکت در زمان مبارزه میتواند خودی را خود نشان بدهید و به شما ثابت کند با یک بازی نامناسب طرف نیستیم . این بازی به آن اندازه که شما میخواهید شما را شیفته کاری که میخواهید خواهد کرد . در هر صورت به آن اندازه که میخواهید به خواسته خود خود را نزدیک کنید . گام خود را محکم تر بردارید.

دانلود بازی Bloodstained Ritual of the Night

اکشن و مبارزات این بازی به آن اندازه است که شما آن را شاید تا زمانی که دوست دارید و میخواهید برای خود عالی بدانید و این یک حالت را برای شما خواهد ساخت . در هر صورت میدانید که بازی به آن اندازه که شما میخواهید شما راضی نگه خواهد داشت.سیستم امتیاز دهی عالی و ممتاز در این بازی شما را از حالتی که میخواهید به آن چیزی که فکر میکنید نزدیک تر خواهد کرد . شما مبارزه خواهید کرد و برای جمع آوری امتیاز و انرژِی لازم به نبرد با خود دیگر موجودات شرور و غول ها میپردازید این مهم است که شما چگونه و چطور بتوانید برای خود امتیاز جمع کنید . میتوانید حتی سیستم امتیاز را در بازی سوک و پوک کنید که شاید بشود به آن نسخه آنلاک بگویند . این بازی نیز آن روشی را که شما نیاز دارید را برای شما خواهند ساخت.در هر صورت این بازی به آن اندازه که شما میخواهید شما را سرگرم و قابل حل میکند . در این صورت شما میتوانید به آن اندازه که میخواهید.مراحل و لول ها در این بازی خوب و کامل به نظر می آید و شاید شما را نگران و یا خوشحال نکند.

دانلود بازی Bloodstained Ritual of the Night

در این بازی به آن قدرت لازم و حرفه ای دست پیدا کنید و این آن چیزی است که شما به آن نیاز خواهید داشت . مانند یک قهرمان یا سازنده نقش نقاش این بازی . اما به هر حال در صورت شما این بازی به آن اندازه شما را خوشحال نخواهد کرد . یک بازی خوب و مفید که شما را به چیزی که میخواهید مدیون و پیوسته نخواهد کرد . در هر صورت چیزی برای گفتن نخواهید داشت یا شاید دارید ولی کم است.چالش ها و حوادث ها در بازی به خوبی طراحی شده اند و شما را راضی نگه خواهند داشت . مانند پرتاب اشعه و ایجاد جادو همراه با افکت های زیبا و رنگارنگ ، سیستم مبارزات نیز به شما کمک خواهد کرد.

دانلود بازی Bloodstained Ritual of the Night

موقعیت و جغرافیایی بازی آن چیزی است که شما آن را دوست خواهید داشت . اما به هر حال این بازی از آن دسته بازی های است که شما آن را به اندازه کافی دوست خواهید داشت . بازی بیشتر حول محور این شخصیت بازی است و در مراحی که غول ها از تپه ها یا غار ها به طرف شمت خواهند آمد . به هر حال این زمانی است که شما آن را دوست خواهید داشت . تا زمانی که به آن نیاز دارید.خطی و چند خطی بودن بازی به آن زمانی بستگی دارد که شما آن را آسوده و بدتر از آنچه که تصور کنید دیوانه خواهند کرد و شما برای آن زحمت خواهید کشید . این آن چیزی است که در شروع داستان بازی برای شما تداعی خواهد شد.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

Processor: AMD FX-4350 / Intel Core i5-4460

Memory: 4 GB RAM

Graphics: AMD Radeon R9 280X / GeForce GTX 760

Storage: 10 GB available space

Additional Notes: If you have a potato PC or above, you’re ok.

سیستم پیشنهادی:

Processor: AMD FX-6300 / Intel Core i5-4590

Memory: 8 GB RAM

Graphics: AMD Radeon R9 290 / GeForce GTX 1050 Ti

Storage: 10 GB available space

Additional Notes: The only potatoes you use are the tasty kind


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Bloodstained Ritual of the Night

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۴٫۳۴ گیگابایت

دانلود با لینک مستقیم

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *