مرسی دانلود

  • admin1
  • 13 اکتبر 20
  • بازی استراتژیک

دانلود بازی XCOM 2 برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی XCOM 2 در ژانر استراتژیک می باشد.

دانلود بازی XCOM 2

دانلود بازی XCOM 2 برای کامپیوتر

بازی World War Z GOTY Edition یک بازی استراتژیک،تاکتیکی و سه بعدی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت ۲K Games طراحی و ساخته و توسط شرکت Take-Two Interactive منتشر شده است.بازی XCOM 2 یک بازی استراتژیک فضایی است که روایت گر جنگ موجودات فضایی است و سر دسته آنها نقشه ای در سر دارد و میخواهد که به سیاره شما نفوذ کند و آن ار تسخیر کند . از این رو این شما هستید که این وظیفه را بر عهده دارید و میدانید که از پس چیزی بر نخواهید آمد . ولی در هر صورت میدانید که باید برای آن مدت ها تلاش کنید و مبارزه کردن با آن برای شما سخت است.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی XCOM 2 برای کامپیوتر

بازی XCOM 2 یک بازی خوب و ایده آل محور که شما آن را دوست خواهید داشت . چرا که بازی استراتژیک است و شما میتوانید نیرو های خود را در سطح و روی سیاره زمین مستقر کنید و برای آنها برنامه ریزی داشته باشید و همه اینها نیاز به انجام پروژه های مختلف فکری و کاری است که شما برای مدت های زیاد آن را انجام بدهید و این خستگی شما را به میانه های بازی قرار خواهد داد . یک بازی مفهومی و استراتژیک که شما در آن مشغول به اداره امور مورد نیاز خود هستید . این آن چیزی است که شما آن را دوست خواهید داشت و برای ان زحمت خواهید کشید . این همان چیزی است که مدت ها آن را برنامه ریزی کرده اید. شاید یکهو از آن بیرون آمدید و شاید برای مدت ها تصمیم خوبی را برای آن در نظر گرفته اید . یک بازی خوب و جامع که هیچ چیز آن بیهوده نبوده است . شما در هر جایی و مکانی آن را به زیباترین شکل ممکن به زمانی خواهید رساند که دیگر آن قسمتی که لازم است را نشانه نروید.

دانلود بازی XCOM 2

هوش مصنوعی منظم و کاربردی در این بازی از جمله ی آن چیز های است که در این بازی بسیار احساس میشود و این همان چیزی است که در این بازی دیده خواهد شد . یک بازی خوب و با کیفیت و ترند جهانی از جایی که شروع آن به بهترین نحوه و عملکر ممکن نمیگذارد که شما عقب بیفتید از آن حیطه مورد نظر . اما این را نمگویم که این بازی همه چیز های لازم را دارد و کم نیست این اتفاق ولی تا جای ممکن هم خوب به نظر نخواهد رسید . این بازی از آن دسته بازی های است که هوش مصنوعی آن به خوبی برای شما کار خواهد کرد . و تا جای لازم آن را به اندازه لازم یاد خواهید گرفت میدانید که در مورد چع چیزی در این مورد صحبت میکنم.

نقد فنی بازی XCOM 2 برای کامپیوتر

صحنه های مورد نظر را به دقت چک کنید ، چون عناصر در این صحنه ها به همان اندازه که شما فکر میکنید به همانگونه که هستند شما را به جای مورد انتظار خواهند رساند . این همان چیزی است که در به لایه لایه های این بازی در حال روایت و انجام شدن هستند . در هر صورت این شما هستید که مقداز زمانی را صرف این بازی برای بازی کردن میکنید و میدانید همان چیزی که شما از عهده آن برخواهید آمد . را به وجود خواهند آورد . یک بازی خوب و ایده آل که شما آن را به روشی حرفه ای انجام خواهید داد . یک بازی متناسب و پر و پیمان و در هر وحله به آن اندازه لازم و جامع که شما به آن سر و کار دارد . یک بازی خوب و حرفه ای که شما آن را دوست خواهید داشت . این آن چیزی است که شما با هر مراجعه به آن موقعیت آن را درک خواهید کرد و تا جای امکان آن را برای خود یک حالت اصلی در نظر خواهید گرفت . این بازی از آن دسته بازی های است که شما آن را به گونه ای که خواهید دید . این بازی از آن جمله چیزی هایی است که شما آن را به خوبی و ایده آل به همان مدت زمان باور خواهید کرد . در هر صورت این آن چیزی است که شما به آن باور خواهید داشت . یک بازی خوب و ایده محور و جالب که شما آن را دوست خواهید داشت.

دانلود بازی XCOM 2

سکانس های درست و چیده شده مانند آینه به پشت سر هم که در این مدت در کنار هم قرار گرفته اند . به آن چیزی که لازم است شما را خواهند رساند . این همان چیزیی است که شما آن را دوست خواهید داشت . یک بازی خوب و جامع که سطح عملکرد شما را نشان خواهد داد . یک بازی خوب و مفید که همه چیز آن مشخص است . یک از روز های خوش و موفق که در این بازی وجود دارد.
عمق روایت بازی به چیزی بستگی دارد که آن را بارها انجام داده اید . این بازی به همان اندازه روایت های عمیق و درونی از شخصیت های روان گسیخته انسان ها دارد و بیشتر موارد آن تاکنون همینطور بوده اند و این چیزی است که شما آن را دوست خواهید داشت . این یک تصویر واضح از اولین برخورد است که شما آن را به صورت موازی و حرفه ای و شیوا متوجه خواهید شد . یک بازی ایده آل و اصولی که بهره برداری از آن کار سخت و پیچیده ای نخواهد بود.

دانلود بازی XCOM 2

خط داستانی عالی و بی نقص چیزی است که در این بازی مشاهده خواهید کرد . یک بازی خوب و ایده محور که شما آن را به عنوانی یک حالت روزانه و خوب محور و دوست داشتنی خواهید دید. در هر صورت این همان چیزی است که شما آن را انجام خواهید داد .
بصریات فوق العاده و تصویر سازی درست در این بازی به همان اندازه که شما میدانید این همان چیزی است که به آن رستگاری و اتلاف وقت خواهید گفت . اما در هر صورت به همان اندازه که لازم است یک راه درست را پیش شما خواهد گذاشت . این همان چیزی است که شما آن را دوست خواهید داشت . یک زمان ممکن است که آن را بخواهید و یک زمان آن را نه . اما مهم ترین چیزی که قبل از این کار انجام آن باید رعایت باشد . این است که همانطور که لازم است برای آن کار کنید و به جای آن لازم بودن را تجربه کنید.بهترین نحوه بازی همان است که شما آن را دوست خواهید داشت . یک بازی خوب و ایده آل محور که آن را تجربه خواهید کرد.

دانلود بازی XCOM 2

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 x64-bit
Processor: Intel Core 2 Duo E4700 2.6 GHz or AMD Phenom 9950 Quad Core 2.6 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 1GB ATI Radeon HD 5770, 1GB NVIDIA GeForce GTX 460 or better
DirectX: Version 11
Storage: 65 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Device
Additional Notes: Initial installation requires one-time Internet connection for Steam authentication; software installations required (included with the game) include Steam Client, Microsoft Visual C++2012 and 2013 Runtime Libraries and Microsoft DirectX.

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 7 x64-bit
Processor: 3GHz Quad Core
Memory: 8 GB RAM
Graphics: 2GB ATI Radeon HD 7970, 2GB NVIDIA GeForce GTX 770 or better
DirectX: Version 11
Storage: 70 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Device


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر XCOM 2

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۲۱٫۴ گیگابایت

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴ | دانلود پارت ۵ | دانلود پارت ۶

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *