مرسی دانلود

7
  • hedar
  • 16 نوامبر 20
  • بازی فکری
  • 92 بازدید

دانلود بازی Yonder The Cloud Catcher Chronicles برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Yonder The Cloud Catcher Chronicles در ژانر ماجرایی و کودکانه شخص می باشد.

دانلود بازی Yonder The Cloud Catcher Chronicles

دانلود بازی Yonder The Cloud Catcher Chronicles برای کامپیوتر

بازی Yonder The Cloud Catcher Chronicles یک بازی در نقش ماجرایی و کودکانه برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Prideful Sloth طراحی و ساخته و توسط شرکت Prideful Sloth منتشر شده است.بازی Yonder The Cloud Catcher Chronicles یک بازی اکشن و ماجراجویی است . یک بازی بر پایه شخصیت اصلی بازی که در یک دشت رویایی به کشف دنیای اطراف خود است . دنیایی خارق العاده که شما در آن میتوانید به جمع آوری و ایده های فکری خود بپردازید . ایده هایی جذاب و متفاوت ، اما بنا بر هر لفظ و ایده ای که شما دارید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Yonder The Cloud Catcher Chronicles برای کامپیوتر

Yonder: Cloud Catcher Chronicles پانزده دقیقه اول خود را با فراخوانی خاطرات دو مورد از بهترین بازی های Zelda سپری می کند. این در یک قایق باز می شود ، با شخصیت ایجاد شده توسط بازیکن شما و یک خدمه متخلف که از دریاهای خلالی عبور می کند و به سمت یک جزیره دور می رود. این صحنه یادآور لحظات اولیه The Wind Waker است ، زمانی که لینک و تترا برای اولین بار با هم حرکت می کنند. به زودی کشتی به هم ریخته و شما در ساحل Gemea ، کشور جزیره ای که بازی در آن قرار دارد ، غسل می کنید. پس از یک آموزش کوتاه ، بازی یک نسخه تقریباً مستقیم از ظهور Link در ابتدای Breath of the Wild ارائه می دهد ، زیرا شخصیت ما به یک پرتگاه می رود و دوربین به عقب باز می شود تا جهان گسترده تری را نشان دهد ، موسیقی متن برجسته بزرگی آن لحظه است .

این یک حرکت جسورانه است ، اما گرچه تجربه ای که در پی می آید ، مقایسه دعوت Breath of the Wild برای کاوش است ، یوندر بسیار متفاوت از شاهکار نینتندو بازی می کند. این یک بازی بسیار آرام است ، بازی بدون هیچ جنگی ، چند معما برای حل و بدون خطر مرگ در هر نقطه عواقب) شما در این جزیره قرار گرفته اید و در اکثر موارد ، پادشاهی رایگان به شما داده می شود: پس از اینکه چندین ماموریت اول به شما ابزار اصلی بازی را اعطا کرد ، می توانید خط اصلی را دنبال کنید یا مسیر خود را دنبال کنید.

دانلود بازی Yonder The Cloud Catcher Chronicles

طرح فوق العاده نازک است – تاریکی (به نام “طعنه”) در سراسر جهان گسترش یافته است و این شما هستید که می توانید با انجام یک دسته از جستجویهای جذاب ، از شر آن خلاص شوید. این تردید به خودی خود تهدیدآمیز نیست و در عوض برای توجیه پوچی دنیای بازی مورد استفاده قرار می گیرد که مملو از منظره های شگفت انگیز است اما تعداد کمی از افراد برای لذت بردن از آنها. جزایر Gemea مملو از تلاش ها است ، اما اکثر آنها بیش از جمع آوری منابع درگیر هستند. Yonder یک بازی اکتشافی است – دنیای بازی قابل توجه است ، و به سختی یک سیستم “سفر سریع” وجود دارد ، که فقط چند نقطه پیچ قابل بازشدن را ارائه می دهد. ماموریت هایی که انتخاب می کنید معمولاً شما را به سمت بخشی از نقشه که باید به قسمت بعدی بروید راهنمایی می کنند ، اما می فهمید که چگونه می توانید به آنجا بروید – کدام مسیرها را باید در کدام کوه ها انتخاب کنید ، کدام غارها را برای عبور و مرور ،جاده هایی را که باید از کدام مناطق پاکسازی کنید – در پیش دارید. در پایان بازی ، به احتمال زیاد متوجه خواهید شد که نسبت به آنچه که معمولاً در بازی های جهان آزاد انجام می دهید ، درک بهتری از مکان و چگونگی رسیدن به آنها دارید.

نقد فنی بازی Yonder The Cloud Catcher Chronicles برای کامپیوتر

در طول مسیر می خواهید هر چیزی را که میخ زده نشده است ، انتخاب کنید تا وقتی یک NPC با یک تلاش جانبی پیدا کردید ، این احتمال وجود دارد که چیزهایی را که می خواستید جمع کنید از قبل داشته باشید (و اگر نه ، شما امیدوارم به اندازه کافی بتوانم با یک تاجر محلی مبادله کنم – این بازی دارای یک اقتصاد مبادله ای است). برخی از این جستجوها می توانند کاملاً درگیر شوند. به عنوان مثال ، یکی از اواخر بازی ، از شما می خواهد که یک مورد خاص را از غار جمع کنید ، اما برای پیدا کردن آن غار ، باید یک بمب درست کنید (در متن منطقی است). برای تهیه مواد لازم برای ساخت آن بمب ، ابتدا باید به یک “آبجوساز” تبدیل شوید ، این امر مستلزم آن است که به قسمت دیگری از نقشه بروید و یک تلاش متفاوت را برای باز کردن گزینه های جدید ساخت انجام دهید. پس از آن ، دستورالعمل مورد نیاز برای ایجاد قطعات مورد نیاز را در فهرست “ساخت” دریافت خواهید کرد ،که دقیقاً به شما می گوید چه چیزی می توانید بسازید و چه چیزی برای ساخت آن احتیاج دارید.

دانلود بازی Yonder The Cloud Catcher Chronicles

یک سیستم کشاورزی نیز وجود دارد که به شما امکان می دهد زمین های کشاورزی را تأسیس کنید و از طریق اسکان دام دام درآمدزایی کنید (اگر در حالی که به طور تصادفی غذای مورد علاقه او را در یک حیوان نگه دارید ، به شما امکان تغذیه می دهد و پس از آن مال شماست) این می تواند عمیق ترین مکانیک بازی باشد ، اما به نظر عجیب بی نتیجه می رسد. مزارع یک هدف عملی دارند – آنها به شما امکان می دهند منابع خود را ذخیره کنید ، که هنگام پر شدن کوله پشتی خوب است – اما کشاورزی دقیقاً یک تجربه عمیق نیست و قرار نیست کسی را از دره Stardew دور کند.

Yonder زیبا و آرامش بخش است ، اما فقط تا یک نقطه خاص. در طی چند ساعت اول ، گشت و گذار و کشف مناظر جدید بسیار عالی است ، اما در نهایت دنیا شما را به دنبال عمق و شخصیت بیشتری برای کشف می گذارد. NPC هایی که با آنها روبرو می شوید شخصیت های کاملی نیستند و روستاهای پراکنده در Gemea مانند روکش به جای مکان های واقعی احساس می شوند – هیچ فضای داخلی ساختمان وجود ندارد و حس بسیار کمی از زندگی در آنها وجود دارد. یوندر پر از چشم اندازهای زیبا است ، اما اگرچه یک کوه دور ممکن است خیره کننده باشد ، اما پس از چند ساعت سخت است که از آنچه در آن طرف آن قرار دارد هیجان زده شوید.

دانلود بازی Yonder The Cloud Catcher Chronicles


حداقل سیستم :

OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
Processor: Intel Core i5-2400S @ 2.5 GHz or AMD FX-4320 @ 4 GHz or equivalent
Memory: 6 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX660 / AMD R9 270X (2GB VRAM with Shader Model 5.0 or better)
DirectX: Version 11
Storage: 4 GB available space
Sound Card: DirectX compatible

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
Processor: Intel Core i7- 3770@ 3.5 GHz or AMD FX-8350 @ 4 GHz or better
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX970/GTX 1060 or AMD R9 390/RX480 (4GB VRAM with Shader Model 5.0 or better)
DirectX: Version 11
Storage: 4 GB available space
Sound Card: DirectX compatiblePrideful Sloth


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Yonder The Cloud Catcher Chronicles

حجم: ۸۸۵ مگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود رایگان با لینک مستقیم

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *