مرسی دانلود

3
  • hedar
  • 15 نوامبر 20
  • بازی ماجرایی
  • 98 بازدید

دانلود بازی TMNT Teenage Mutant Ninja Turtles 2007 برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی TMNT Teenage Mutant Ninja Turtles 2007 در ژانر اکشن،ماجراجویی و سوم شخص شخص می باشد.

دانلود بازی TMNT Teenage Mutant Ninja Turtles 2007

دانلود بازی TMNT Teenage Mutant Ninja Turtles 2007 برای کامپیوتر

بازی TMNT Teenage Mutant Ninja Turtles 2007 یک بازی در نقش اکشن،ماجراجویی،سوم شخص و شمشیری برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Ubisoft طراحی و ساخته و توسط شرکت Ubisoft منتشر شده است.بازی TMNT Teenage Mutant Ninja Turtles 2007 یک بازی اکشن و ماجراجویی است که به آن لاکپشت های نینجا میگویند . یکی آثار فاخر کامیک که کارتون آن در دهه ۹۰ میلادی نیز ساخته شد و بسیار محبوب گردید . اما شاید بتوان این بازی را از آن مدت زمان یکی از بهترین های دانست . سیستم گیم پلی فوق العاده و اکشن و ماجراجویی از تجربه های نایاب است.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی TMNT Teenage Mutant Ninja Turtles 2007 برای کامپیوتر

برای بسیاری از ما که با سیستم سرگرمی نینتندو بزرگ شده ایم ، نام Teenage Mutant Ninja Turtles ( TMNT ) خاطرات چالش های شدید و اقدام عالی را به همراه دارد. آخرین ورود Ubisoft به لیست فزاینده بازی های Turtles هیچ یک را ارائه نمی دهد ، هر دو را برای یک بازی فرار می کند که در نگاه اول می تواند به عنوان یک کلون Prince of Persia اشتباه گرفته شود. در پایان ، تلاش بسیار زیادی برای جذب جوانترین مخاطب است. نتیجه یک بازی است که به اندازه کافی پر زرق و برق به نظر نمی رسد تا بتواند به تنهایی از پس ظاهر برآید اما هیچ طرح و چالشی جذاب برای جبران آن ارائه نمی دهد. برای اطمینان ، TMNT فقط یک یا دو کار را به خصوص بد انجام می دهد. اما بعد از چند ساعت بازی کردن ، به سختی می توان به نقاط قوت خاص اشاره کرد.

Ubisoft Montreal به وضوح با TMNT طرف جوان مخاطب بازی را هدف قرار داده است. در این مسئله نهفته است که شاید بزرگترین مسئله بازی باشد – آنها بیش از حد پیش رفتند. شما به معنای واقعی کلمه نمی توانید بمیرید. اگر در گودالی سقوط کنید ، تنها مجازات این است که شما باید چند فوت قبل از مکانی که در آن جان داده اید شروع کنید. اگر تمام سلامتی خود را از دست دهید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی یک دکمه ضربه بزنید و با نوار سلامتی خود دوباره برگردید و مبارزه یا مانع را دقیقاً همان جایی که متوقف کرده اید ادامه دهید. هیچ انگیزه ای برای یادگیری هر نوع پیچیدگی هایی که ممکن است وجود داشته باشد وجود ندارد زیرا این بازی اساساً خود بازی می کند.

دانلود بازی TMNT Teenage Mutant Ninja Turtles 2007

خراش که. ممکن است چند دلیل برای یادگیری طناب ها وجود داشته باشد. در پایان هر مرحله ، نمره ای براساس سرعت اتمام مرحله (تابع چند بار سقوط در معرض مرگ موقت) ، تعداد آیکون های دید ساده ، جمع آوری ، عملکرد خوب شما در جنگ و کار گروهی. درجه های بالاتر پوسته های لاک پشت بیشتری دریافت می کنند که می توانند برای باز کردن قفل کارهای هنری ، فیلم ها و چند تقلب مسخره مانند حالت بزرگ بزرگ همیشه جذاب مورد استفاده قرار گیرند.

نقد فنی بازی TMNT Teenage Mutant Ninja Turtles 2007 برای کامپیوتر

بهترین دلیل برای خوب انجام شدن در یک سطح این است که نمره “A” یا شبکه های بهتر به نقشه چالش دسترسی پیدا می کنید. این ماموریت های پاداش با الهام از وظایف VR متال گیر Solid 2 بازیکنان را در یک قاب سیم ، دنیای مجازی قرار می دهد و آنها را به سمت هدایت یک چالش سیستم عامل یا شکست دادن چند شخص بد کار می اندازد. نقشه های چالش لزوماً دشوار نیستند که جای تعجب زیادی ندارد ، اما تعداد کمی از آنها به خوبی طراحی شده اند و باعث می شوند کمی حواس پرتی برای یک بازی در غیر این صورت جذاب باشد.

دانلود بازی TMNT Teenage Mutant Ninja Turtles 2007

خسته کننده ای بسیار ناشی از اجرای ایده ای است که در قلب خود محکم است. به طور خلاصه ، گیم پلی بازی آمیزه ای است بین پلتفرم های متحرک نرم و صاف و نبردهای سبک که خیلی دور از نسخه سبک Prince of Persia نیست. به نظر خوب می رسد و ظاهر روان میکل آنژ و شرکت در امتداد دیوارها یا گرفتن لبه های کوچک برای ترویج ایده اصلی کار می کند. گاهی اوقات دوربین مانع از ایجاد بسترهای نرم افزاری می شود ، اما طبیعت بخشنده بازی به ندرت ناامید کننده است. با کمی تأمل بیشتر در مورد طراحی سطح ، بستر های نرم افزاری می توانند عالی باشند. دنیای پر سر و صدا ، به ویژه در سطح جنگل ، و این واقعیت که اکثریت قریب به اتفاق بازی راهی منحصر به فرد را دنبال می کند ، بدون هیچ گزینه ای برای اکتشاف یا فکر ، عمل پریدن و تلنگر را کمی پایین تر از حد ممکن نگه می دارد.

دانلود بازی TMNT Teenage Mutant Ninja Turtles 2007

جنگ ساده نیز کمکی نمی کند. در نقاط تعیین شده در هر ۱۶ سطح ، گروهی از دشمنان که عجیب به نظر می رسند از هیچ جا ظاهر می شوند و به شما حمله می کنند. در اینجا هیچ ترکیبی وجود ندارد که بتوانید کنترل کنید. بلکه با تکرار ضربه زدن روی یک دکمه حمله ، یک حمله ترکیبی واحد ایجاد می شود. دکمه حمله دیگر فقط یک ضربه چرخشی انجام می دهد و تا حد زیادی بی فایده است. حملات کافی را بدون ضربه به هم بپیچید و به حالت مگا حمله می روید که در آن دوربین خم می شود ، همه چیز به کندی حرکت می کند و ضربه های شما آسیب بیشتری می رساند. برخی از مراحل به شما امکان می دهد حملات تیمی را انجام دهید اما در واقع هیچ دلیلی وجود ندارد که آنها را از درگیری های رئیس جدا کنید. به یاد داشته باشید ، حتی اگر تمام زندگی خود را از دست بدهید ، نمی توانید بمیرید. دشمنان کاری ندارند که یک جا بایستند و منتظر عذاب خود باشند.حمله ترکیبی در ابتدا زیبا به نظر می رسد ، اما برای هر لاک پشت فقط یک حمله وجود دارد و حتی قبل از پایان این بازی کوتاه خسته می شود.


حداقل سیستم :

Operating System: Microsoft Windows XP/Vista
Processor: 1.5 GHz Pentium 4
Memory: 512 MB of RAM
VGA: 256 MB
Sound Card: DirectX 9.0
Hard Disk Drive: 1.6 GB
Other: Mouse, Keyboard, GamePad (recommended)


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر TMNT Teenage Mutant Ninja Turtles 2007

حجم: ۱٫۰  و ۱٫۸۲ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود رایگان با لینک مستقیم (نسخه جدید)

دانلود رایگان با لینک مستقیم (نسخه قدیم)

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *