مرسی دانلود

4
  • hedar
  • 11 نوامبر 20
  • بازی اکشن
  • 80 بازدید

دانلود بازی Singularity برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Singularity در ژانر اکشن و شوتر اول شخص می باشد.

دانلود بازی Singularity

دانلود بازی Singularity برای کامپیوتر

بازی Singularity یک بازی در نقش اکشن و شوتر اول شخص برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Raven Software طراحی و ساخته و توسط شرکت Activision منتشر شده است.بازی Singularity یک بازی شوتر اول شخص در زمینه بازی های اکشن و ماجراجویی می باشد ، شما در مناطق مسکونی طی عملیات هایی با موجوداتی شیمیایی شده برخورد خواهید کرد . فرار از دست زامبی ها و اشباح تسخیر شده شاید تنها کاری باشد که شما انجام میدهید . بازی دارای گستردگی فعالی است . اما این حقیقت در دستان شماست.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Singularity برای کامپیوتر

برخی از بازی ها دارای داستان های احساسی با زیر متن پیچیده ، شخصیت های خوش ساخت هستند که باعث می شوند به سرنوشت آنها اهمیت دهیم یا مفاهیم فلسفی که به بازیکنان متفکر مکث می کند. تکینگی یکی از آن بازی ها نیست. گرچه به نظر می رسد کلاسیک های ظریف مانند BioShock و Half-Life 2 به عنوان الهام بخش به نظر می رسند ، این تیرانداز اول شخص همه چیز در مورد انفجار جهش های شنیع با اسلحه و انجام قدرت دیوانه وار برای دستکاری زمان است. عمیق نیست و زیبا نیست – فقط یک شورش مطلق است ، پر از صحنه های سرگرم کننده ، چند پازل هوشمندانه و یک کوکی کلی که طرفداران تیراندازان به سبک قدیمی می توانند پشت سر آن تجمع کنند. این قدرت ها ممکن است در ابتدا به عنوان حیله هایی روبرو شوند ، اما شور و شوق زیادی به تیراندازی می بخشند و باعث می شوند که این عمل همیشه بیات نشود.تجسم پیری و اشکالات ناگهانی ممکن است باعث شود کاش Singularity کمی بیشتر وقت خود را در قیف گذرانده بود ، اما چیز کمی وجود دارد که بین شما و قوی ترین بازی بازی بایستید: مکانیک های متنوعی که عملکرد را دائماً تازه نگه می دارند.

دانلود بازی Singularity

جزیره ساختگی Katorga-12 روسیه در مرکز همه این تفریحات اردویی قرار دارد. شما به عنوان سرباز امروزی ناتی رنکو ، به این مکان مرموز اعزام می شوید تا تابش ناشی از آن را بررسی کنید. همانطور که مشخص شد ، شوروی ها در دهه ۱۹۵۰ با ماده قدرتمندی به نام Element 99 (یا E99) کار می کردند – اما به نظر می رسد آزمایش ها کاملاً موفق نبوده اند. روس ها در حال بازی با زمان بودند ، و پس از یک سقوط چشمگیر ، شما درگیر ملودرامی دلهره آور و دور از ذهن هستید که قابل پخش از کانال Syfy است. در نهایت بین سال های ۲۰۱۰ و ۱۹۵۵ به جلو و عقب می روید ، اما موارد مهم مهم نیستند: آنچه مهم است این است که شما از یک وسیله فوق العاده به نام Time Manipulation Device یا TMD استفاده می کنید.

با چسباندن این وسیله به بازوی چپ ،شما انواع قدرتهای خارق العاده دستکاری زمان را بدست می آورید. یک حباب غول پیکر را رها کنید که هر چیزی را که در آن گیر افتاده است کند می کند. سربازان دشمن را پیر کنید تا اینکه به خاک تبدیل شوند. با برگرداندن ساعت یک پله فروریخته را به حالت اولیه خود برگردانید. اگر در مورد مشخصات خیلی سخت فکر کنید ، ممکن است مغز شما به حالت لک در بیاید ، اما قصد ندارید طرح را جدی بگیرید. درعوض ، اجازه دهید که دائماً آمیزه های آمبلینگ جهش یافته و اشکالات ناخوشایند شما را برای حرکت سوار کنند.اجازه دهید که عرضه مداوم دمدمی مزاجی جهش یافته و اشکالات ناگهانی شما را برای سوار شدن بکشاند.اجازه دهید که عرضه مداوم دمدمی مزاجی جهش یافته و اشکالات ناگهانی شما را برای سوار شدن بکشاند.

دانلود بازی Singularity

نقد فنی بازی Singularity برای کامپیوتر

TMD هنگام کشف اولین بار استفاده محدودی دارد ، اما همانطور که قدرت جدیدی کسب می کنید (و آنها را در ایستگاههایی که در طول مسیر با آنها روبرو می شوید ارتقا می دهید) ، از نحوه تازه نگه داشتن عملکرد و رضایت بخش بودن قدردانی می کنید. قدرت های مختلف به طرق مختلف بر دشمنان تأثیر می گذارد. انداختن کره زمانی شما دشمنان انسان را در شعاع خود منجمد می کند ، اما باعث کندی برخی موجودات شنیع تر می شود و یا باعث می شود که آنها در دوره زمانی شما “مرحله” پیدا کنند – یعنی قابل مشاهده بمانند تا بتوانید آنها را شلیک کنید. برخی از جانوران بشکه های در حال انفجار را به سمت شما پرتاب می کنند ، اما شما می توانید آنها را بگیرید و آنها را به عقب بریزید ، همانطور که می توانید با موشک هایی که در جهت شما قرار دارد ، لوب بزنید. حتی می توانید دشمنان انسانی خود را به موجودی تبدیل کنید تا به شما در جلوگیری از فشار کمک کند.

دانلود بازی Singularity

برخی از سلاح های جذاب نیز ضریب دیوانگی را افزایش می دهند. با استفاده از یک تفنگ ،با حرکت آهسته می توانید گلوله خود را مستقیماً به هدف خود هدایت کنید ، که در نتیجه آن خون پراکنده رضایت بخشی ایجاد می شود. با تفنگ تیرانداز می توانید از یک اثر آهسته آهسته مشابه برای زنجیر انداختن عکس ها استفاده کنید. شما در حال دنبال کردن در سکانس های مجموعه ای هستید که با ترس خفیف گاه به گاه متوقف می شوند ، و همیشه نیاز به تغییر سلاح و استفاده از همه این توانایی های تازه پیدا شده دارید. همین تنوع است که Singularity را نسبت به سایر تیراندازهای آزمایشی بالاتر می برد.این تنوع است که تکینگی را بالاتر از هر تیرانداز آزمایشی قرار می دهد.این تنوع است که تکینگی را بالاتر از هر تیرانداز آزمایشی قرار می دهد.

دانلود بازی Singularity

تنوع به چند نفره آنلاین ساده اما سرشار از Singularity می رسد. فقط دو حالت در حالت شیر وجود دارد – یک نوع حمله و دفاع به نام Extermination و یک مارک بازی deathmatch تیمی به نام Creatures Vs. سربازها گرچه خیلی بد است که روش های بیشتری برای بازی وجود ندارد ، اما آنچه در اینجا وجود دارد یک بازی کاملاً جنجالی است ، تطبیق یک تیم از سربازان با یک نفر متشکل از عجایب شنیعی که در مبارزات تک نفره با آنها روبرو هستید. مسابقات براساس کلاس است اما به شما اجازه می دهد تا شخصیت خود را متناسب کنید و به شما اجازه می دهد تعدادی از امتیازات مختلف مانند پیشرفت در سرعت یا دامنه حمله نظامی خود را اعمال کنید. از جنبه انسانی امور ، TMD به هر کلاس مزایای مختلفی از جمله بهبودی یا توانایی دوربری به جلو را اعطا می کند. با وجود موجودات است که لذت واقعی دروغ می گوید.


حداقل سیستم :

OS: Windows® XP/Vista/Windows 7 (Does not support Windows 2000)

Processor: Intel Dual Core 2.8 GHz or AMD Ahtlon 64 x2 Dual-Core 4800+ or better

Memory: 1GB for XP, 2GB for Vista/Win7

Graphics: 3D hardware accelerator card required – ۱۰۰% DirectX® ۹٫۰c-compliant 256 MB video card and drivers*

DirectX®: DirectX® ۹٫۰c (Included)

Hard Drive: 8GB of uncompressed hard disk space (plus 400 MB for the Windows® swap file and 12 KB free for saved games)

Sound: 100% DirectX® ۹٫۰c-compliant true 16-bit sound card and drivers

Other Requirements: A 100% Windows® XP/Vista/Windows 7-compatible computer system

Keyboard/Mouse:100% Windows® XP/Vista/Windows 7-compatible mouse, keyboard and drivers


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Singularity

حجم: ۴٫۲۰ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود رایگان با لینک مستقیم

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *