مرسی دانلود

5
  • hedar
  • 11 نوامبر 20
  • بازی اکشن
  • 58 بازدید

دانلود بازی Shio برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Shio در ژانر اکشن می باشد.

دانلود بازی Shio

دانلود بازی Shio برای کامپیوتر

بازی Shio یک بازی در نقش اکشن برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Coconut Island Studio طراحی و ساخته و توسط شرکت Coconut Island Studio منتشر شده است.بازی Shio یک بازی روانشناختی و سبک داستانگونه می باشد . بازی داری جذابیت خاصی در حین انجام گیم پلی و داستان روایی است . آنچنان که گاها شما آن را یک بازی نقش آفرینی نیز خواهید دید . بازی داری تفاوت هایی نسبت به نسخه های امروزی است . این بازی از نوع و قابلیت های خیره کننده ای برخورد دار است.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Shio برای کامپیوتر

از زمان طلوع بازی Super Meat Boy بازی های سخت افزاری سخت و ناخن سبک خاصی را به خود اختصاص داده است. بسیاری آن را ژانر قتل عام می نامند ، اما من ترجیح می دهم moniker splatformer را كه شنیده ام از آن استفاده می كنم. بازی هایی که برای رسیدن به هدف به بازتاب سریع و پرش دقیق نیاز دارند در حالی که موانع خطرناک امیدوارند بتوانند شما را حتی با کوچکترین اشتباه اشتباه به مرحله اول بازگردانند. Shio یک بازی است که امیدوار است روی شانه های این غول ها بایستد ، حتی در توضیحات Steam توضیح می دهد که اگر Super Meat Boy را دوست دارید Shio را دوست خواهید داشت. این ادعایی بزرگ و جسورانه است که فکر نمی کنم Shio واقعاً درآمد کسب می کند.

Shio تمام ویژگی های بازی splatformer را دارد. فقط می توانید حرکت کنید ، بپرید و سپس نوری را به دور خود تکان دهید که اگر در بازی با یک فانوس شناور متصل شوید ، برای یک پرش دیگر شما را به سمت بالا می پراند. در حالی که از سطح عبور می کنید ، باید از این پرش ها استفاده کنید و از آنها جلوگیری کنید ، در حالی که از خطرات مختلفی که می تواند شما را به آخرین ایستگاه بازرسی با کوچکترین گام اشتباه برگرداند ، جلوگیری می کنید. این بازی به خوبی دارای نقطه چک است بنابراین شما به ندرت زمین خود را از دست می دهید و باعث می شود بخش هایی از بازی مانند سطوح کوتاه کوتاه احساس شوند ، دقیقاً مانند آنچه در Super Meat Boy مشاهده می کنید. از نظر مکانیکی ، من می توانم مقایسه این دو بازی را ببینم ، اما چیزی در Shio وجود ندارد.

دانلود بازی Shio

در حالی که Shio با داشتن مکانیکی که برای حرکت در آن دست و پا می زند ، یک بازی هسته ای کاملاً محکم به دست می آورد ، اما سعی می کند با یک داستان تا حدودی در لبه های آن ، به چیزهای بیشتری دست یابد. این می توانست به خوبی جواب دهد. سلست نشان داده است ، آمیختن یک داستان داستانی قوی با این ژانر دشوار platforming می تواند واقعاً خوب کار کند. با این حال بخش عمده ای از داستان در مجموعه هایی که باید در سراسر جهان پنهان کنید پنهان است. اینها معمولاً برای کشف داستانی نیاز به تلاش شما دارند ، همانطور که بیشتر و بیشتر قفل آن را باز می کردم ، کاملاً کم رنگ و پرتاب می شدم. علاوه بر این ، بیش از یک مورد وجود داشت که به اشتباه تایپی در متن برخورد کردم ، و متن هایی از متن که هر کلمه را در انتهای یک خط با یک خط جدا می کند. اگر فقط یک یا دو کلمه بود ، جذابیت چندانی نداشت ، اما چندین کلمه از طریق یک متن نسبتاً کوچک بود.

نقد فنی بازی Shio برای کامپیوتر

گیج کننده تر داستان این است که حداقل دو منبع از این داستان در جهان وجود دارد ، و همچنین برخی از تعارضات توسط یک پیرمرد وسواس زباله که مرتباً چیزهایی را برای شما بین بخشهای سیستم عامل در سطوح بیرون می کشد. کل ماجرا خیلی سریع از هم پاشید و منقلب شد به طوری که من به راحتی به دنبال کلکسیون ها رفتم و در عوض روی بسترهای نرم افزاری تمرکز کردم. هیچ انگیزه ای برای پیگیری با هر داستانی که سعی داشت منتقل شود وجود نداشت. به نظر می رسید که این بازی می خواست آنچه را که می تواند انجام دهد تا پاره های زیادی را از من پنهان کند ، مگر اینکه بخواهم برای پیدا کردن آنها چالش اضافی برای خودم جمع کنم.

دانلود بازی Shio

مشکل دیگر Shio ، خارج از پوشش ناخوشایند داستان ، این است که بازی فقط جذابیت یا سبک کافی را ندارد تا بتواند من را درگیر چالش کنونی کند. Super Meat Boy فقط یک بازی سخت افزاری سخت نیست. Celeste فقط یک بازی سخت افزاری سخت نیست. No Time To Explain فقط یک بازی سخت افزاری سخت نیست. هر یک از این بازی ها از جذابیت یا سبک خاصی برخوردار هستند. Super Meat Boy در تلاش است تا دوست دختر خود Bandage Girl را از شر دکتر جنين شرور كه او را ربوده ، نجات دهد. حتی وقتی برای توضیح دادن نیست ، داستان عجیب و غریب را به یک داستان عمیقاً مزخرف متصل می کند ، چرا که می بینید به تدریج با صحنه های عجیب و غریب بین سطوح روبرو می شوید. اینها بازی هایی هستند که خیلی به داستان متکی نیستند ، اما هنوز هم به اندازه کافی از یک دنیا و سبک ساخته شده اند که به شما می چسبد.

Shio از یک سیستم عامل ساده با سیستم جامد برای برگشتن از فانوس و جلوگیری از موانع استفاده می کند و با آن کار کمتری انجام می دهد به گونه ای که باعث می شود آن به یاد ماندنی شود. بعد از چند ساعت بازی ، چیزهایی که به راحتی می توانم به شما بگویم این است که شما برای جلوگیری از اجسام از فانوس ها برمی خیزید ، که نوعی سرگرمی است و بعضی از افراد مرتباً در مورد بیرون آوردن سطل زباله به شما می گویند ، که نوعی عجیب است. خارج از آن فکر می کنم اگر واقعاً یک تجربه جذاب و به یاد ماندنی را می خواهید ، Super Meat Boy یا Celeste را بررسی کنید.

دانلود بازی Shio

توجه: GameOctane به منظور بررسی این بازی ، یک کد دیجیتالی از ناشر دریافت کرده است. هر کد یا محصولی که برای بررسی در نظر گرفته شده است ، برای بررسی و پخش برای مخاطبان ما در تیم توزیع می شود.


حداقل سیستم :

OS: Windows 7, Windows 8, 8.1, Windows 10
Processor: Intel core i5 2557M
Graphics: GeForce GT440 or HD5570
DirectX: Version 9.0c
Storage: 4 GB available space


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Shio

حجم: ۴۰۶ مگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود رایگان با لینک مستقیم

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *