مرسی دانلود

  • admin1
  • 06 نوامبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی NecroVisioN Lost Company برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی NecroVisioN Lost Company در ژانر شوتر اول شخص می باشد.

دانلود بازی NecroVisioN Lost Company

دانلود بازی NecroVisioN Lost Company برای کامپیوتر

بازی NecroVisioN Lost Company یک بازی در نقش شوتر اول شخص برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت The Farm 51 طراحی و ساخته و توسط شرکت ۱C Company منتشر شده است.بازی NecroVisioN Lost Company شما در نقش یکی از سربازان جنگ جهانی اول قرار می گیرید.که با وجود نیروهای شیطانی در جنگ پی برده است.نیرو هایی که به اندازه کافی قدرت خود را ندیده بودند و بدین ترتیب مسئله را فرماندهان خود مطرح کرده است، اما طرح این مسئله از سوی یک سرباز ، کسی که زیاد در این موضوعات خود را گنجانده است.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی NecroVisioN Lost Company برای کامپیوتر

درست در خفاش ، من مشتاقانه منتظر مرور این بازی بودم ، آن چیزی بود که دوست داشتم ، تیرانداز اول شخص ، آلمانی ها ، زامبی ها و اژدها. چه چیزی وجود داشت که دوست نداشته باشد؟ متأسفانه این همان جایی است که وعده بازی ها به پایان رسید.

قبل از اینکه به مباحث اصلی مربوط به بازی بپردازم ، کمی از بازی در مورد آن صحبت می کنم. شرکت گمشده پیش درآمد اصلی Necrovision است ، اما از منظر ارتش آلمان در جنگ جهانی اول بازی می شود. این کار بر روی یک نیروی شیطانی متمرکز است که توسط جنگ و نبرد برای شکست این نیرو به راه افتاده است . این بازی دارای بسیاری از سطوح جدید ، سلاح های جدید و تعداد زیادی شخصیت جدید است.

دانلود بازی NecroVisioN Lost Company

در مورد عملکرد ، این یکی از بازیهایی است که موجب صرفه جویی در فضل می شود ، بسیار مقیاس پذیر آن است ، در واقع من متوجه نشدم که در ابتدا وقتی آن را بازی می کردم فقط با ۱۰۲۴×۷۶۸ اجرا می کردم ، وقتی وضوح تصویر را بالا می بردم و همه موارد را تحویل می دادم زنگ ها و سوت ها هنوز هم خیلی خوب اجرا می شوند ، البته با تفاوت دید خیلی زیاد نسبت به اولین اجرای من در بازی. من می گویم بازی با خوشحالی روی سیستم قدیمی تر و با مشکلات کمی اجرا می شود. این در روزهای بازی باعث می شود که شما را ارتقا دهید یک لطف صرفه جویی است.

Storywise این یک ایده عالی است ، در واقع یک ایده خارق العاده است ، اما اجرای این ایده باعث شده است که گرافیک بد ، طراحی سطح بد و احتمالاً برخی از بدترین گیم پلی FPS در ۵ سال گذشته داشته باشد. هنگامی که جهش ها و محدودیت های بازی هایی مانند Far cry ، Doom 4 و Fallout 3 را در نظر می گیرید ، این بازی تا رسیدن به یک عنوان ضروری فاصله زیادی دارد. دقیقاً مانند مارلون براندو در فیلم On the Waterfront ، این بازی می توانست یک مدعی باشد ، اما در واقع یک مزخرف است.

دانلود بازی NecroVisioN Lost Company

نقد فنی بازی NecroVisioN Lost Company برای کامپیوتر

اوه مزرعه ۵۱ ، شما واقعاً نمی دانید چگونه یک بازی را شروع کنید؟ درست مانند NecroVisioN اصلی ، شروع آن بد است. در واقع حتی بدتر. این بار مملو از انبوهی از زامبی ها در یک منطقه کوچک هستید که فقط مرتباً بیدار می شوند. دو بار محاصره شدم و فقط آنجا نشستم و منتظر مرگ شدم چون قادر به حرکت نبودم. من تقریباً ترک کردم ، بعضی از بازیها را ترک کردم و دیگر برنگشتم. اما من می دانم NecroVisioN بازی خوبی بود ، مطمئنا Farm 51 باید پیشرفت کند یا حداقل به همان خوبی باقی مانده باشد؟

خوب ، متأسفانه ، آنها بیشتر آنچه را که بد بود از NecroVisioN بردند و در نیمی از طول بازی اول با آن دنباله ای ساختند. NecroVisioN در نیمه دوم خوب شد ، هنگامی که شما سرانجام با زامبی ها و تنظیمات WWI و ماجراجویی زیرزمینی برای مبارزه با خون آشام ها و دیگر موجودات خارج از جهنم ، با ترکیبی دوتایی از توانایی های فوق العاده طبیعی قدرتمند و سلاح های خون آشام ، کار خوبی انجام دادید. در Lost Company ، تقریباً کل بازی در تنظیمات WWI در برابر زامبی ها اتفاق می افتد. سلاح ضعیف ، دشمنان ضعیف و سطح متوسط. بسیاری از بازی های دیگر تنظیمات WW را به خوبی انجام داده اند ، COD برای یکی. برای موفقیت یک عنوان بودجه ، باید کار متفاوتی انجام شود. NecroVisioN با محیط گوتیک زیرزمینی خود کار کرد. اما فقط با WWI موفقیت این بازی کافی نیست. علاوه بر این ، سطحها “به هر حال در هرجایی نزدیک به خوبی NecroVisioN وجود دارد ، و قطعات بسیار کمی دارد. تنها با یک سال پیشرفت ، آنها به وضوح این کار را انجام دادند. طول آن حدود پنج ساعت است.

دانلود بازی NecroVisioN Lost Company

همچنین باید بخاطر داشت که یک سال از NecroVisioN می گذرد ، بنابراین فناوری یک سال بهتر است. اما شرکت گمشده گرافیک خود را به هیچ وجه بهبود نداده است ، بنابراین در سال ۲۰۱۰ به نظر می رسد حتی قدیمی تر باشد. با تکنیک های قدیمی مانند تخم ریزی دشمنان و بسته شدن درب پشت سر شما ، تخم ریزی مجدد دشمنان (هرچند مانند بازی اول بی نهایت نیست) ، کمپانی Lost مطمئناً مانند یک بازی دهه ۹۰ احساس می شود.

این بار متحدان نیز به دست می آورید – متحدانی که هرگز نمی میرند و می توانید عقب بنشینید در حالی که آنها همه چیز را می کشند ، گرچه دشمنان هنوز متحدان شما را کاملاً نادیده می گیرند و به دنبال شما می آیند. یک سطح مخزن وحشتناک وجود دارد که در آن شما همچنین می توانید متحدان خود را بکشید زیرا نیمی از زمان پرتاب موشک به مخزن خود را انجام می دهید زیرا آنها احمقانه تر هستند و نمی توانند اطراف آن را هدف قرار دهند.

واقعاً هیچ چیز جدیدی در این بازی وجود ندارد ، بنابراین تقریباً واقعاً یک بسته الحاقی مستقل است. گرافیک های مشابه ، دشمنان و سلاح های مشابه ، فقط یک داستان کمی متفاوت و مجموعه ای از سطوح از نگاه آنتاگونیست از بازی اول.

دانلود بازی NecroVisioN Lost Company

به طور کلی ، این هنوز هم بازی بدی نیست ، اما مطمئناً مطابق با استانداردهای NecroVisioN نیست. در ابتدای بازی باید از پس نبرد زباله بر بیایید ، اما این پنج ساعت سرگرمی با بودجه قدیمی است. خوب برای یک بعد از ظهر یکشنبه مرطوب.


حداقل سیستم :

System: Windows 7 / 8 / 10
Processor: Intel Pentium 4 2.4GHz or AMD Athlon 64 +2800
Memory: 1.5 GB RAM
Graphics: 256 MB Video RAM or greater with DirectX9 Pixel Shader 3.0 support (NVIDIA GeForce 6600 or ATI Radeon X1600 or better)
DirectX: 9.0c
Storage: 8.0 GB available hard drive space
Sound: DirectX 9.0c compliant soundcard

سیستم پیشنهادی :

System: Windows 7 / 8 / 10
Processor: Intel Core 2 Duo 1.80 GHz or AMD X2 5000+ or better
Memory: 2 GB RAM or more
Graphics: NVIDIA GeForce 8800 series or ATI Radeon HD 38xx series or better
DirectX: 9.0c
Storage: 8.0 GB available hard drive space
Sound: DirectX 9.0c compliant soundcard


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر NecroVisioN Lost Company

حجم: ۳٫۰۹ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود رایگان با لینک مستقیم

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *