مرسی دانلود

  • admin1
  • 26 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Journey to the Savage Planet برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Journey to the Savage Planet در ژانر نقش ماجرایی و اکشن می باشد.

دانلود بازی Journey to the Savage Planet

دانلود Journey to the Savage Planet برای کامپیوتر

بازی Journey to the Savage Planet یک بازی نقش ماجرایی و اکشن برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Typhoon Studios طراحی و ساخته و توسط شرکت ۵۰۵ Games منتشر شده است.بازی Journey to the Savage Planet بازی پیش رو یک بازی اکشن و علمی تخیلی است . داستان بازی در سالیان دور از زمان حال جریان دارد.زمانی که شاید مدتی است هر کسی را در خود فرو برده است. منابع طبیعی کره‌ی زمین روبه‌پایان است، منابعی که شاید الان به آن اندازه که باید زیاد هم مصرف نشده اند. کره‌ی خاکی در آستانه‌ی نابودی قرار دارد.یک کره خاکی که زیاد هم دور از انتظار کار هایش را انجام نداده است و این سازمان‌های فضایی هستند.سازمان هایی که زیاد دور از انتظار کارشان را انجام نداده اند. که تا قبل از نابودی زمین و انقراض بشر، بله در جایی که هیچ کس توان انجام آن را نداشته است. باید وضعیت حیات در سایر کرات را بررسی کنند تا با آماده کردن شرایط، انسان از چنگال هیولای انقراض فرار کند.هیولایی که شاید زیاد هم دور از دسترس کارهایش را انجام نداد است.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Journey to the Savage Planet برای کامپیوتر

ما یکی از مهندسان سازمان فضایی Kindred هستیم.کسانی که برای ایده های خود تلاش کرده اند . تا آن را به موفقیت برسانند . اما شاید زیاد هم دور از انتظار نبوده است . من چیزی را میدانم که زیاد هم مورد تحسی همگان قرار نگرفته است . چیزی که شاید برای هر کسی وجود آن یک ضرورت نباشد . اما میتوان روی آن حساب شده کار کرد ….. سازمان فضایی Kindred چهارمین دپارتمان فضایی برتر دنیا است.جایی که زیاد هم سخت و یا دور از انتظار عمل نکرده است و سخت در تلاش است ، تلاشی که شاید به نتیجه برسد تا بتواند در مسیر پیدا کردن حیات ، حیاتی که بر روی آن زندگی وجود دارد این کار را عملی کند . و در جهان خارج از زمین موفق شود. جهانی که هنوز هم این ایده و حالت برایش وجود خواهد داشت. ما در بازی، کنترل یک مهندس بی‌نام را در دست داریم. مهندسی که مشخص نیست که چه کاری را انجام خواهد داد.

دانلود بازی Journey to the Savage Planet

این مهندس بخت‌برگشته که مدتی است در سیاره‌ی AR-Y 26 به‌دنبال منابع و شواهد حیات است، بله مدت زمانی که میخواهد خود را نشان بدهد . این همان چیزی را به شما خواهد نشان داد که زیاد مورد تایید شما نیست . حالا زمان بازگشتش به‌زمین فرا رسیده ، زمانی که هر کسی به دنبال ایده ای کشف نشده است. اما به‌دلیل اینکه سوخت سفینه‌اش تمام شده، بله سوختی که شاید زیاد هم مورد تایید قرار نگرفته است. در این سیاره‌ی مرگ‌بار گیر افتاده است! سیاره ای که هیچ چیزی در آن یافته نمیشود جز خاک سرخ، هدف اصلی ما در بازی، بله هدفی که زیاد هم جذابیت نداشته است . پیدا کردن منابع لازم ، منابعی که زیاد هم مورد تحمل نبوده است. برای پر کردن باک سفینه ، بله برای سفینه ای که زیاد هم در دسترس نیست. و فرار از سیاره‌ است.

دانلود بازی Journey to the Savage Planet

نقد فنی بازی Journey to the Savage Planet برای کامپیوتر

بازی همان طور که انتظار می رود ، بله انتظار آن یک پیچیدگی را میسازد. داستانی ساده و خالی از پیچیدگی و عمق دارد. یک عمق کاملا بزرگ و پیوسته که هر کسی را دیوانه خواهد کرد. شما یکی از داوطلبان یک برنامه خاص هستید.داوطلبانه که زیاد هم به همدیگر خوش آمد نمیگویند. که توسط یک شرکت بزرگ ، بله شرکتی که زیاد هم مورد توجه قرار نگرفته است. برای کشف و استفاده از منابع دیگر سیارات ، بله سیاره هایی که زیاد هم مورد توجه نبوده اند. راه اندازی شده است و در واقع شما می روید بله به جایی میروید که زیاد هم انتظار آن را نمکشیدید . به برخی سیارات تا در آنجا از مواد معدنی و گونه های جانوری ، بله گونه های مختلفی که در جاهای مختلفی وجود دارند. و پوشش های گیاهی مختلف اطلاعات کسب کنید.

دانلود بازی Journey to the Savage Planet

بله این کار انجام شدنش بسیار ساده تر از آن است که شما تصور کنید و تحقیق کنید و شرایط محیطی برای استفاده انسان از این موارد را بسنجید. بله مواردی که زیاد هم دور از انتظار نخواهد بود. یعنی خلاصه این که انسان ها راه می افتند.بله انسان هایی که زیاد هم دور از دسترس کار نکرده اند. در بقیه کهکشان بقیه سیارات و منابع را هم برای خودشان بگیرند! بله این آن چیزی است که شما به دنبال آن هستید و مدت زمانی را برای آن وقت خواهید گذاشت … کلا هر بار به سفینه تان بر می گردید شاید چیز زیادی نسیب شما نشود . اما بدون خالی بودن بر خواهید گشت.

دانلود بازی Journey to the Savage Planet


حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Win 7, 8, 10
GPU: NVIDIA GeForce GTX 660 | AMD Radeon HD 7950
CPU: Intel Core i5-750, 2.67 GHz
RAM: 4 GB
DirectX: DirectX 11


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Journey to the Savage Planet

حجم: ۳٫۵۳ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *