مرسی دانلود

1
  • hedar
  • 12 نوامبر 20
  • بازی اکشن
  • 48 بازدید

دانلود بازی Stories The Path of Destinies برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Stories The Path of Destinies در ژانر اکشن،نقش آفرینی می باشد.

دانلود بازی Stories The Path of Destinies

دانلود بازی Stories The Path of Destinies برای کامپیوتر

بازی Stories The Path of Destinies یک بازی در نقش اکشن،نقش آفرینی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Spearhead Games طراحی و ساخته و توسط شرکت Spearhead Games منتشر شده است.Stories The Path of Destinies نام یک بازی اکشن نقش آفرینی می باشد . یک بازی که با تمام تلاش و قدرتی که به خرج داده است بهترین عنوان را داشته ..که در سال ۲۰۱۶ به بازار عرضه شد.اما آیا میدانید که چگونه به این شکل بوده است و با وجود آن که هیچ کس انتظار چندانی از این عنوان نداشت، اما در هر صورت میتواند چیز های بهتر را ارائه بدهد. این بازی به موفقیت های بسیار زیادی دست پیدا کرد. اما باید بدانید که چگونه و با چه موفقیتی . داستان بازی از دژ های جنگی شروع میشود که هیولا های دیوانه آنها را تسخیر کرده اند … اما شما با یک شمشیر قدرتمند به همان اندازه میتوانید مراحل را با قدرت نگه دارید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Stories The Path of Destinies برای کامپیوتر

داستان ها با یک کلیشه بازی فانتزی در لباس روباه انسان نما آغاز می شود: گیمرها در نقش ریناردو بازی می کنند ، یک دزد دریایی آسمان با تمام ویژگی هایی که از یک شخصیت اصلی که هم کلاهبردار است و هم یکی از موجودات حیله گر دنیای حیوانات است انتظار می رود. ریناردو پس از یک آموزش مختصر که به عنوان یک پیشگفتار نیز عمل می کند ، به یک درگیری جهانی بین عصیان ذاتاً خوب و امپراتوری سنتی شیطانی کشیده می شود ، که در مورد دوم توسط امپراتور وزغ وسواس با مونتاژ یک سلاح باستانی با قدرت صاف کردن اداره می شود واقعیت ریناردو با مجموعه ای از گزینه ها روبرو شده است که نه تنها دنیای داستان ها ، بلکه خود بافت زمان و مکان را نیز تحت تأثیر قرار می دهد – حداقل در برخی از اوقات.

یکی از داستان های بزرگترین نقاط قوت، راه آن بافت سیستم انتخاب آن به روایت اصلی است. حتی برخی از جذاب ترین داستانهای بازی ، مانند آنچه در مجموعه Mass Effect یافت می شود ، اغلب از تلاش برای وارد کردن تصمیمات بسیار مهم در مواردی که به عنوان یک ماجراجویی باز استفاده می شود ، رنج می برند. این انتخاب ها بسته به نحوه اجرای آنها اغلب ممکن است اجباری یا غیرمنتظره باشند ، اما بازی Spearhead Games تعادل مناسبی پیدا کرده است. در بعضی مواقع ، نحوه انشعاب داستان به طور بالقوه ناچیز به نظر می رسد ، اما هر انتخاب به یک پایان کاملا متفاوت برای ریناردو تبدیل می شود.

دانلود بازی Stories The Path of Destinies

داستان توسعه دهندگان نیز اطمینان حاصل شود که بازیکنان حداقل پنج روایت های مختلف را تجربه به عنوان آنها را از طریق بازی پیشرفت، زیرا صرف نظر از نتیجه نهایی یک مجموعه خاص از تصمیم گیری، Reynardo در اختیار داشتن یک کتاب جادویی که او را قادر می سازد به دوباره انجام است خود ماجراجویی تا زمانی که او آن را درست دریافت کند. هر شکست در Stories هم به عنوان یک پایان سرگرم کننده یا دلخراش و هم آشکار کننده یک حقیقت مهم و تغییر دهنده بازی عمل می کند. این حقایق به بازیکنان این امکان را می دهد تا هنگام بازپخش کردن بازی ، تصمیمات آگاهانه تری بگیرند در حالی که گاهی گزینه های کاملاً جدیدی را باز می کنند و پس از رونمایی از هر چهار گزینه ، ریناردو سرانجام می تواند پایان خوش خود را پیدا کند.

نقد فنی بازی Stories The Path of Destinies برای کامپیوتر

اینکه Stories خیلی روی روایت خود تمرکز کرده است ، از تجربه گیم پلی چیزی کم نمی کند. بسته به مسیری که بازیکنان در هر مسیر بازی مشخص انتخاب می کنند ، محیط به طرز ناخوشایندی تغییر می یابد و با دستیابی ریناردو به شمشیرهای خود که از هر داستان عبور می کند ، مسیرهای جدیدی باز می شود. جهان خودش نیز زیباست ، گاهی اوقات احساس می کنید که مستقیماً از یک افسانه برداشته شده است در حالی که صحنه های دیگر در یک بازی انیمیشن جنگ ستارگان بیشتر در خانه هستند . تفاوت در زیبایی شناسی باعث می شود Stories به یک بازی لذت بخش برای پخش مجدد تبدیل شود ، کیفیتی که با توجه به رویکرد Spearhead Games به RPG بسیار حیاتی است.

دانلود بازی Stories The Path of Destinies

مطمئناً ، بهترین داستان دنیا هنوز هم می تواند یک بازی ویدیویی بد ایجاد کند. خوشبختانه ، Stories عنوانی است که موفق می شود جاه طلبی بلند روایی خود را با برخی از گیم پلی های اکشن RPG اکشن ، محکم و تحریک کننده پشتیبانی کند. این بازی بیشتر شبیه یک ترکیبی بین یک platformer و یکی از بازی های قدیمی و از بالا به پایین Legend of Zelda است تا یک RPG اکشن واقعی در رگ بازی The Witcher 3 ، و در بهترین حالت نتایج متفاوت است.
گیم پلی :
بهترین مثال برای این قلاب دست و پنجه نرم است که ریناردو در اوایل به دست می آورد ، که می تواند برای آسیب رساندن به او در بخشهای مختلف هر نقشه برای یافتن صندوقهای گنج پنهان و همچنین اثبات یک ابزار مفید در جنگ استفاده شود. ویژگی قبلی خیلی سریع کسل کننده می شود و هرگز به عنوان مکانیک گیم پلی تکامل پیدا نمی کند ، در حالی که قلاب هنگام جنگ احساس می کند بسیاری از امکانات را باز می کند و می تواند منجر به برخی از مبارزات فوق العاده سرگرم کننده شود. بیش از چند گیمر متعجب نخواهند شد که آیا قلاب باید یک مبارزه انحصاری باشد ، با چیز دیگری – شاید یک ویژگی که می تواند تنوع بیشتری را برای تلاش های غیر جنگی فراهم کند – برای قرار دادن صندوق های اختیاری گنج بازی استفاده می شود.

دانلود بازی Stories The Path of Destinies

این مبارزات به تنهایی تنوع کافی را به وجود می آورد که هرگز خسته کننده نمی شود – به هر حال ، چه کسی می تواند از یک قلاب قلاب برای کشیدن یک دشمن ناخوشایند به سمت ریناردو قبل از ضربه زدن به او از پل به ورطه خسته شود؟ حال برای همه از گزینه های بی شمار آن در مبارزه با، که شامل حملات جادویی مختلف با هر یک از شمشیر Reynardo در نهایت باز از طریق گر چه هنر، داستان یک بازی بسیار آسان به استاد است. تقریباً برای زنده ماندن در هر مبارزه بیشتر از ساده ترین درک سیستم ضد بازی لازم نیست و به جای رئیس ، Stories به سادگی تعداد زیادی از دشمنان را به سمت بازیکنان پرتاب می کند. این یکی از معدود وقایع واقعی Stories است ، اما ممکن است برخی از بازیبازان راضی نباشد که هرگز به چالش کشیده نشوند.

دانلود بازی Stories The Path of Destinies

به نظر می رسد بازیکنان چالش برانگیز از طریق گیم پلی مورد علاقه Spearhead Games نیستند. یافتن بازی منتشر شده در سال جاری دشوار است که در روایت داستان بسیار ماهرانه باشد ، در حالی که به بازیکنان اینقدر عینک می دهد که از طریق آن می توانند آن را مشاهده کنند ، و برای یک بازی که پایان واقعی دارد کمتر از ده ساعت دیگر می توان به دست آورد ، این یک شاهکار باورنکردنی است . در حالی که Stories: The Path of Destinies قرار نیست بازیکنانی را که خواهان جنگ پر زرق و برق و نوآوری های وحشی در این سبک هستند ، تحریک کند ، اما میانگین سطح گیم پلی آن باعث می شود که آنقدر جذاب باشد که بتواند قصه ای را بگوید که ارزش گفتن دارد.

دانلود بازی Stories The Path of Destinies


حداقل سیستم :

OS: Windows 7, 8, 10 64 bits
Processor: Intel or AMD Dual Core
Memory: 2 GB RAM
Graphics: GeForce 8800 GT, Radeon HD 5750, Intel HD Graphics 4000
DirectX: Version 10
Storage: 2 GB available space
Sound Card: Stereo

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7, 8, 10 64 bits
Processor: Intel or AMD Dual Core 2.0 GHz+
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce 8800 GTX, GT640, GT730, Radeon HD 5850, HD Graphics 530
DirectX: Version 11
Storage: 2 GB available space
Sound Card: Stereo


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Stories The Path of Destinies

حجم: ۱٫۰۱ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود رایگان با لینک مستقیم

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *