مرسی دانلود

  • admin1
  • 25 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Rock of Ages 2 Bigger & Boulder برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Rock of Ages 2 Bigger & Boulder در ژانر اکشن و استراتژی می باشد.

دانلود بازی Rock of Ages 2 Bigger & Boulder

دانلود Rock of Ages 2 Bigger & Boulder برای کامپیوتر

بازی Rock of Ages 2 Bigger & Boulder یک بازی در نقش اکشن،سوم شخص و استراتژی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت ACE Team طراحی و ساخته و توسط شرکت ATLUS USA منتشر شده است.بازی Rock of Ages 2 Bigger & Boulder یک بازی جادویی که شما در آن تکه سنگی را بر خواهید داشت و باید حالا آن را در قسمت های دیگر این بازی به این طرف و آن طرف بغلتانید . اما ممکن است که زیاد هم جذاب به نظر شما نیایند .. اما به همین حال میتوانید لول های دیگر را نیز تجربه کنید . که به شما بسیار کمک کننده برای کسب امتیاز بیشتر است . با انجام کار های مربوطه شما میتوانید تعداد سنگ های بیشتری را در بازی جا به جا کنید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Rock of Ages 2 Bigger & Boulder برای کامپیوتر

علاوه بر گوی‌ها، با پیشرفت در مراحل ، یعنی با این که شما میدانید که چند تا گوی را منتقل کرده اید . امکانات مختلفی برای بخش دفاع ، بله برای بخش های مختلف در نظر خواهید داشت . از قلعه در اختیار بازیکن قرار می‌گیرد . بله از جایی که بی شکل تا در همین مدت زمان تاثیر بزرگتری دارد .که می‌توان از ترکیب آن‌ها ، بله ترکیب هایی که زیاد هم دور از انتظار است. برای جلوگیری از پیشرفت حریف بهره برد. بله پیشرفت که زیاد هم دور از انتظار نیست. متاسفانه تمامی امکانات قرار گرفته، بله تمامی امکاناتی که شما مشاهده میکنید . این چیزی است که شما آن را در نظر داشته اید. در این بخش به یک اندازه کاربرد ندارند ، یعنی به طور همزمان نمیتوانید از آنها استفاده کنید و بسیار محتمل است. اما شاید این آن گزینه درست است. که به استفاده از تعداد معدود ، بله تعدادی که شما آن را متوجه خواهید شد. و مشخصی از آن‌ها بسنده کنید.

دانلود بازی Rock of Ages 2 Bigger & Boulder

اما آیا میدانید که چگونه از قابلیت های منحصر به فرد در بازی بهره ببرید. برای مثال اگرچه کشتی‌های جنگی ، همچنین در هر زمانی نیز با هم تفاوت دارند. از جمله گران‌ترین واحدها هستند، اما کمتر پیش می‌آید. بله ممکن است که زیاد هم دور از انتظار نباشد. که از آن‌ها استفاده کنید. بله چیزی که شاید زیاد هم دور از انتظار نیست و یا منجنیق و دژکوب در قیاس با وال‌ها ، بله با بیشترین حالت های موجود شکل گرفته است. و Bull of Heaven شانس چندانی برای انتخاب شدن ندارند. بله شانسی که به آنها کمک کند . پیش‌تر صحبت از بخش چند نفره شد. بله صحبت از زمان هایی که زیاد هم دور از انتظار نیست. از نکات مثبت این بخش می‌توان ، بله میتوان تا اندازه زیاد و غیر محدود بهره برد. به وجود بخش دو نفره آفلاین اشاره کرد. بخشی که دور از انتظار نیست. که این امکان را به مخاطب می‌دهد. بله بخشی که زیاد هم دور از بخش های گزرانده بازی نیست.

دانلود بازی Rock of Ages 2 Bigger & Boulder

نقد فنی بازی Rock of Ages 2 Bigger & Boulder برای کامپیوتر

Rock of Ages 2 Bigger & Boulder پس از موفقیت هایی که ، بله موفقیت هایی که نیاز به همزان کردن نداشته اند . ازنسخه ی اول این بازی به دست آورد. اما با این توان تا اندازه درست و ایستاده آن جلو خواهید بردش. به بازار عرضه شد . اما ممکن است که برای هر کسی به آن اندازه که لازم باشد ، زیاد هم دور از قدرت تصور نباشد . اما با این وجود تمام تلاش های خود را انجام داده است و توانست همچون شماره ی اول نظر مثبت گیمرها را جذب کند، ولی در برخی از قسمت های گرافیکی باگ هایی دارد و باز هم در میان پرفروش ترین بازی های مستقل، بازی هایی که زیاد هم دور از انتظار نیست.و بهترین سال قرار گیرد. نسخه ی دوم از این سری بازی گیمرها را ، بله کسانی که زیاد دور از مدت زمان اصلی نبوده اند. در عصرهای مختلفی رها می کند. بله چیزی که زیاد هم محوطه اصلی شما را گرم نکرده است. و هر گیمری می تواند بر اساس علاقه ی خود، بله چیزی که میداند و به آن نیاز دارد. محیط مد نظر خود را انتخاب کرده. بله محیط هایی که زیاد مورد قبول همه واقع نیست و به نابودسازی برج ها و قلعه ها دست بزند. اما آیا میدانید که چگونه ….

دانلود بازی Rock of Ages 2 Bigger & Boulder

بازی Rock of Ages 2 Bigger & Boulder برای رایانه های شخصی و کنسول های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس ۱ منتشر گردید و هم اکنون با نمره ی فوق العاده ی ۹ از ۱۰ از میان بیش از ۱۰۰۰ رای دریافتی در استیم، به یکی از عناوین محبوب ژانر بازی های مستقل تبدیل شده است. بله عنوانی که خیلی از تجارب را مستقل خواهد دانست. تجربه ی این بازی برای گیمرهای علاقه مند. کسانی که میخواهند چند بار تجربه آن را داشته باشند. به گیم پلی های سرعتی، لذتی وصف ناپذیر را رقم خواهد زد.

دانلود بازی Rock of Ages 2 Bigger & Boulder


حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: 64-Bit Windows 7 Service Pack 1, or Windows 8
Processor: 2 GHz Dual-Core 64-bit CPU
Memory: 4 GB RAM
Graphics: DirectX10 Compatible GPU with 1 GB Video RAM
DirectX: Version 10
Storage: 6 GB available space


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Rock of Ages 2 Bigger & Boulder

حجم: ۲٫۷۱ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود با لینک مستقیم

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *