مرسی دانلود

  • admin1
  • 07 اکتبر 20
  • بازی فکری

دانلود بازی Journey برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Journey در ژانر ماجراجویی،فکری و معمایی می باشد.

دانلود بازی Journey

دانلود بازی Journey برای کامپیوتر

بازی Journey یک بازی ماجراجویی،فکری و معمایی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Thatgamecompany طراحی و ساخته و توسط شرکت Sony Computer Entertainment منتشر شده است.بازی Journey یا «سفر» بازی خاصی و متفاوتی است . که بدون تردید با عشق و فضا سازی عجیب ، توام با تنهایی ، ساخته شده است. نه خبری از داستانی ، سرراست ، نامرغوب و کلیشه‌ای ایست . نه خبری از مبارزه ، اکشن و هیجان بی مورد و غیر منطقی. در بازی «سفر» همه چیز آرام تصویری است ، و این علامت ها هستند که ، به شما میگویند به کدام سمت بروید. Journey سفری است کوتاه و معنوی ، برای رسیدن به هدف و غایت نهایی در جهان هستی و نیستی است . معنویت نهفته در اندیشه و فرهنگ مشرق زمین ، تا حدودی به صورت ساختاری و قاعده مند ، در آن نمایان است.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Journey برای کامپیوتر

نوشتن در مورد Journey کمی دشوار و پیچیده است، چه برسد به اینکه بخواهم نقد کردن آن را برایتان تصویر سازی کنم . هیچکدام از مبانی نقد ، و ساختن تصاویر ذهنی ، و رویکرد فکری ، وقتی در مورد این بازی به کار گرفته می‌شوند، کاربردی ندارند. چرا که ممکن است ، شما آنچنان که باید و شاید . این موضوع رو درک نکنید . اون موقع مسئولیتش با کی هست ؟! منه منتقد . در بررسیه ، یک بازی ویدیویی، معمولاً کلیشه‌های خاصی و فیلتر شده ای ، رعایت می شود: نگاهی کلی ، به بازی و ارزشیابی آن ، با کمک نگاه ریزبینانه‌تر به مؤلفه‌هایش از قبیل موادری مثله : گیم‌پلی، داستان، موسیقی و مواردی از این دست. که اثرات و رفتار های هوشمندانه بازی را ، برای شما خواهند ساخت ، باید بر روی آنها به خوبی کار و تست انجام شود . و اما در بازی‌های رایج بازار . معمولاً می‌توان مرزبندی مشخصی ، بین اجزای سازنده‌ی و اجزای غیر سازنده آن قائل شد، یعنی همان اجزای زائد و دور ریختنی.

دانلود بازی Journey

شاید تعریف کاملی از گیم‌پلی را بتوانم ارائه بدهم . در جای دیگر میبایست ، از موسیقی و صداگذاری مفهوی این بازی ، صحبت کنم و در جایی دیگر در مورد گرافیک و شخصیت اصلی آن . یک بازی می‌تواند گیم‌پلی فوق‌العاده‌ای داشته باشد . اما از ضعف داستانی رنج ببرد. یا ممکن است : گرافیک بی‌نظیری ارائه کند ولی حتی ارزش بازی کردن ، هم نداشته باشد.اما چگونه این اتفاق می افتد؟ این همان شیوه ترویج در بازی های امروز است. ثروت مادی نه معنوی . Journey اما تافته‌ای جدابافته است اما با ارزشی خاص، شبیه هیچ‌چیز قبل و بعد از خود نیست.اما در مکان هایی ، باز . در فضای دیگری، سیر می‌کنید؟ شاید درست باشد .شاید هم ساخته ذهن ، از دنیایی آمده اید که در آن ، بازی‌های رایانه‌ای چیزی جز سرگرمی و تبلیغ ، هستند. هدف والاتری دارد این که برای معنوی شدن بجنگید . و ادای کسی را هم درنمی‌آورید، منحصر به فرد میمانیم و مانند ستاره‌ی قطبی پرنورتر از هر ستاره‌ی دیگر درخشش را آغاز میکنیم. ا دقیقاً همان دلایلی هستند که صحبت از بازی را سخت تر می‌کنند. مانند یک پیچ با سیر عمودی به سمت بالا …

نقد فنی بازی Journey برای کامپیوتر

Journey سرسره‌ای است که باید با خیال راحت ، اما با احتیاط و فکر ، سوار آن شوید و بگذارید . شما را هرجا خواست ببرد. در آن جایی که شما خود را به حرکت وا میدارید.
بازی‌های مستقل ، مستقیماً از ذهن سازنده زاده نمی‌شوند، بلکه چیز هایی نیز در ضمیر ناخودآگاه شما نیز وجود دارد. سازندگان ، معمولا، خودشان را در گیر و بند انتظارات گیمرها نمی‌بینند . این خیلی بده ، نیست . همان چیزی که سازنده می‌خواهد ، گیمر هم باید مطیع بماند . این‌ حرف‌ها ، دیگر نخ‌نما شده است . اما حالا بیش از پیش ، آن را اثبات شده‌ می‌یابیم، هر ساله ، شاهد آثاری هستیم که ، از سازنده‌ای گم‌نام و بدون ناشر نچندان شناخته شده ای عرضه می‌شوند . و تنها با اتکا به خلاقیت محض‌شان و باور نکردنی ، راه خود را به قلب گیمرها باز خواهند کرد .و راه درست می‌کنند. تجربه‌های متفاوتی که ، آنها را از جریان اصلی بازی‌های رایانه‌ای جدا می‌کند، فرصتی برای نفس کشیدن و تزریق فکر را به ما می‌دهد . و با احساساتمان بازی می‌کنند مانند یک روان گردان در شوم ترین حالت. همین سال میلادی گذشته ، بازی‌های مستقلی عرضه شدند . که به لیست ، بهترین بازی‌های سال راه پیدا کردند. و جوایز زیادی را ، نصیب خود کردند. از جمله جوایز متفاوت ، البته همه‌ی آن‌ها ، به چنین موفقیت‌هایی ، دست پیدا نمی‌کنند.

دانلود بازی Journey

گیم پلی و تجربه کاربری :

خود بازی Journey ، کوچکترین تلاش و زحمت را ، برای جلب و التماس ، از نظر مخاطب نمی‌کند، همینکه لایه‌های ، شکاف خورده و اساسی ، به ظاهر و موسیقی پا میگذارند، برای رسیدن به روشنایی و عمق‌ اش . باید ذهن بازتری داشته باشید. و این به تجربه جمع آوری کردن شماست.Journey مانند آب زلالی و شفافی است ، که مخاطبش را به درون خود نشان می‌دهد. مانند یک آینه کامل شفاف و صاف . یک حالت ملکوتی. برخی ، خود را در آن می‌ یابند و احساساتشان را ، دستکاری میکنند . اجازه می‌ دهند که تحریک شوند، برخی دیگر آن قدر ، در بازی کند و کاو می‌کنند و جستجوی خود را در آن شروع میکنند . که دیگر آن نهر زلال و پاک ؛ گل‌‌آلود شده و چیزی در میانش، پیدا نیست.
بازی مخاطب خاص ندارد و برای بیشتر مردم عادی نیز قابل فهم است ، اما ممکن است ، به آن به توجه نشود . اما این را نمی‌توان انکار کرد که ، هرکسی از آن لذت نخواهد برد. چون دیگر مفهوم همین است .
هرکس ، بازی را از فیلترهای از پیش‌تعریف‌شده‌ی خودش می‌گذارند . و چیزی که می‌ماند برای هرکس متفاوت است.مانند یک تور ماهی که میتواند چیزی را نسیب شما کند که با افکارتان در سر تفاوت دارد.

دانلود بازی Journey

به همین خاطر است که می‌گوییم Journey تجربه‌ای خارق‌العاده‌است . اما بی شک زمان عقیده شما را تغییر شکل خواهد داد ؛ بازی مایعی است که شکل ظرف های محنی و خط خطی را به خود می‌گیرد . و به اندازه‌ی تمام گیمرهای دنیا ، و بازیکنان آن . هم ظرف‌های پیچیده و مختلف وجود دارد. هدف بازی بازان ، آن‌چیزیی است که شما آن را تشخیص داده‌اید، درست و غلطی وجود ندارد.

همان دو ساعتی زمانی که ، پای بازی می‌گذارید‌، اگر بتوانید چیزی فرای یک «بازی» مناسب فکر و اعمالتان را ببیند، تبدیل به بهترین خاطراتتان می‌شود. Journey یک بازی شخصی است که مستقیماً افکار و روانتان را هدف گرفته و اگر تیرش خطا نرود، چندین نشان را با هم خواهد زد. بی شک که همین طور است.
این بازی ، شفایی است ، نه مانند سایرین . برای درمان یاس و ناامیدی و ترس از مرگ، همان چیزی است که دوای ، رهایی شماست. موسیقی، طراحی هنری و مفاهیم فلسفی و عمیق و تأثیرگذار، در هر شاخه و ریشه ای ، از این بازی ، همه دست به دست داده‌اند ، تا تجربه‌ای یگانه و کاملی را ، برایتان رغم بزنند. تجربه‌ای بی‌همتا که به آسانی فراموش نخواهد شد.

دانلود بازی Journey

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Intel Core i3-2120 | AMD FX-4350

Memory: 4 GB System RAM & 1 GB Video RAM

Graphics: Nvidia GTS 450 | AMD Radeon HD 5750

Storage: 4 GB

Additional Notes: AVX instruction set required

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i3-2120 | AMD FX-4350

Memory: 4 GB System RAM & 2 GB Video RAM

Graphics: Nvidia GTS 450 | AMD Radeon HD 5750

Storage: 4 GB

Additional Notes: AVX instruction set required


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Journey

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۱٫۴۰ گیگابایت (نسخه codex)

دانلود با لینک مستقیم

=======

حجم : ۱٫۰۱ گیگابایت (نسخه fitgirl)

دانلود با لینک مستقیم

==========

دانلود آپدیت شماره ۱

دانلود آپدیت شماره ۱

دانلود آپدیت شماره ۱

دانلود آپدیت شماره ۱

دانلود آپدیت شماره ۱

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *