مرسی دانلود

  • admin1
  • 25 اکتبر 20
  • بازی استراتژیک

دانلود بازی R.U.S.E برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی R.U.S.E در ژانر استراتژیک می باشد.

دانلود بازی R.U.S.E

دانلود R.U.S.E برای کامپیوتر

بازی R.U.S.E یک بازی در نقش استراتژیک برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Eugen Systems طراحی و ساخته و توسط شرکت Ubisoft منتشر شده است.بازی R.U.S.E. روایتگر داستانی است که ، امروز در داستان هایی خوانده میشود که شاید برای هر کسی باور پذیر تر است . در طول سال های جنگ جهانی دوم روایت می شود. سالهای سخت و طاقت فرسا و شما در نقش جوزف شریدان، کسی که بیشترین شرایط را برای خود ساخته است. سرگرد یکی از گردان های جنگ قرار دارید. بله کسی که در هر صورت قدرتی فراتر از انتظار دارید. و وظیفه دارید کلیه اموری که به شما دستور داده می شود ، ماموریت های ویژه را به نحو احسن به انجام برسانید. اما اگر در حین ماموریت شما صدمه ای ببینید در نهایت جوزف با انجام هر یک از دستورهای محول شده ارتقاء پیدا می کند و به درجات بالایی می رسد.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی R.U.S.E برای کامپیوتر

کشتار دست جمعی ,,ترور,انفجار, بمب باران ,تجاوز , دزدی و… اینها همه مربوط به جنگ جهانی دوم است . چیزی که همه ما از آن به شدت نفرت داریم .اینبار نیز بازی استراتژِک جدیدی نیز از طرف کمپانی بزرگ UBISOFT به بازار آمد. یک بازی متفاوت که شاید نیاز به زمان داشت تا هر کسی آن را متوجه شود. و بداند که چه نوع بازی ای را ساخته است که توان رقابت با آن حاصل گردد . بله این بازی استراتژیک,بازی R.U.S.E است ، یک بازی قدرتمند و خارق العاده که همیشه نیز به همین شکل توانسته است . نظر شما را نیز جلب کند. و این که در هفته پیشین برای ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ و رایانه های شخصی عرضه شد . همه فکر کردند که بازی در نهایت استثنا و تفکیک قرار دارد. و توانست خود را در لیست پرفروش ترین بازی های کشور انگلستان قرار دهد. کشوری که در هر زمانی میدانست قرار است چه کاری انجام بدهد و نمرات خوبی هم از سایت های معتبر بازی دریافت کرد. نمره هایی که اینک هنوز هم جذابیت بالایی را به وجود آورده است. اینک این بازی زیبا را برای شما مورد نقد و بررسی قرار خواهم داد. بله یک قرار داد حرفه ای که متفاوت از چیزی است که هنوز هم در نظر گرفته شده است.

دانلود بازی R.U.S.E

داستان بازی R.U.S.E در طی سال های جنگ جهانی دوم اتفاق خواهد افتاد. در زمانی که شاید برای هر کسی این وقایع تلخ به بدترین شکل خلق شده بودند و از انجایی که شما در نقش جوزف شریدان (Joseph Sheridan) که یک سرگرد کوچک جنگ جهانی دوم است . کسی که بیشتر موضوعات را پوشش میدهد. قرار خواهید گرفت . بله کسی که میداند چگونه همه این کار ها را انجام بدهد . آیا جوزف فقط در بازی همیشه یک سرگرد باقی میماند. بله کسی که هیچگاه مدت زمانی را برای کاری اختصاص نداده است. این درست نیست زیرا ، جوزف با پیروزی های شگفت انگیزش که برای کشورش به ارمغان میاورد. بله چیزی که زیاد هم دور از انتظار نخواهد بود. از یک سرگرد به یک ژنرال بزرگ ، به کسی که زیاد هم مورد تایید هر کسی قرار نگرفته است . در جنگ جهانی دوم تبدیل میشود. اما آیا این فقط یک مورد اساسی است . شما جنگ های بزرگی در طی داستان بازی سپری میکنید. جنگ هایی که زیاد هم مورد تایید همگان واقع نشده است و رفته رفته حقایق زیادی برای شما روشن تر میشود. حقایقی که چندان هم دور از انتظار نخواهد بود. داستان بازی آنچنان زیبا و واقع گریانه و طبیعی است. بله یک داستان که همیشگی بودن را روایت میکند. که میتوان این بازی را ، بله این بازی و حالت های مهم را ، در ردیف بهترین بازی های استراتژیکی ، بله بازی هایی که ، در نوع داستان دانست.

دانلود بازی R.U.S.E

نقد فنی بازی R.U.S.E برای کامپیوتر

گرافیک بازی در سبک بازی های استراتژیک ، بازی هایی که مورد استثنا نیست. درسطح بسیار خوبی ، قرار گرفته شده است ، اما آیا میدانید که چگونه این کار را انجام بدهید و خانه ها و شهر ها درون بازی به خوبی طراحی شده است. اما آیا کسی میداند که چگونه این عمل و اتفاق شکل گرفته است و انفجار ه و آتش و دود هم درون بازی ، بسیار زیبا طراحی شده است . نورپردازی ، بازی در، سطح خوب است و سایه ها به طور کل به نحو احسند ساخته شده است ، اما ممکن است ، که تاریکی در جا هایی چشم شما را بپوشاند . و در دور نمایی و بزرگ نمایی در کیفیت بافت های بازی ، یا پس زمینه آن ، هیچ تغییری حاصل نمیاید و همان کیفیت خود را دارد . بله کیفیتی در حد درجه یک شدن و به طور کل محیط درون بازی به خوبی کار شده است . یک محیط که سرشار از مجموعه های منظمی است که با آن رفتار خود را کنترل خواهید کرد و به خوبی نیز فصل تابستان و زمستان را هم نقش کشیده است ، اما زمان هایی نیز است که شما آن را زیاد دوست نداشته اید.

دانلود بازی R.U.S.E

اما این بازی هم مشکلاتی دارد ، در شروع ، مراحل مختلف بازی محیط های دور با کمی تاخیر نمایان و پردازش میشود ، اما دلیل اصلی آن شاید این است که زیاد هم دور از انتظار نبوده است و گفته میشود. در نسخه رایانه های شخصی این بازی ، بله نسخه ای که دیگر همانند قبل نبوده است . برش هایی درون صفحه بازی ایجاد میشود. بله چون شرایطی تغییرات خود را احساس خواهد کرد . که این بسیاری از بازیباز ها را آزار میدهد. بله بازی باز هایی که هنوز هم شرایط موجود را برای چیزی که میخواهند نجات بدهند. البته مشکلات دیگری هم در بازی وجود دارد.مشکلاتی که هنوز در این مدت برای آن ها وقت کمی گذاشته اند. که خودتان در طی سپری کردن مراحل بازی خواهید فهمید.

دانلود بازی R.U.S.E

موسیقی بازی بسیار بسیاز زیبا است. یک موسیقی که فراتر از انتظار هر کسی پیش میرود . اما در هر صورت این همان چیزی است که نمیتواند به اندازه کافی قدرت اصلی را به دست آورد. وقتی شما پیروز میدان میشوید . بله این پیروزی همان چیزی است که شما مدت هاست بر روی آن تاثیر میگذارید. موسیقی زیبایی بخش میشود . که شما احساس لذت بخشی بیشتری را ، تا جایی که میدانید هنوز ، نسبت به پیروزیتان پیدا میکنید . اما شاید اینطور به نظر آید . وقتی به نیرو های دشمن حمله میکنید . موسیقی هیجان انگیزی بخش میشود. نیروی که همیشه در یک ابتدا قرار داشته است. که به طور کل فضای بازی را هیجان انگیز تر از قبل میکند . یک فضا که در هر صورت توان بخشی را به چیزی که هست ارجحیت میدهد. در صدا گذاری بازی بسیار خوب کار شده است .

گیم پلی:

در بخش گیم پلی بازی R.U.S.E شاهد هوش مصنوعی بسیار جالبی هستیم ، یک هوش واقعه گرایانه که در آن به طور نامحدود از شرایط خود لذت خواهید برد . به طوری که شما میتوانید ، بله میتوانید همان چیزی ار که دوست دارید را تکرار شده دریافت کنید . سربازی را در درون جنگل ، کسی که شاید زیاد هم به عنوان یک قدرت الهی در نیافته باشید . یا در کنار ، درختان جاده ها آنها را مخفی کنید ، بله جاده های شکل گرفته. و در صورت عبور ، دشمنان آنها ، به راحتی از بین ببرید . اما ممکن هست که این موضوع زیاد شما را کنجکاو نکند و یا در حین بازی کردن وقایع جالبی رخ بدهد که شما را دیوانه کند . و بخواهد شما را به جایی بکشاند . که در درون بازی اتفاق میوفتد. بله اما آیا همیشه به همین شکل جلو رفته است. صفحه بازی به دو قسمت تبدیل میشود. اما این آن چیزی است که شما آن را تا جای ممکن انجام داده اید. که یکی از این قسمت ها ، قسمت اتفاق را نشان میدهد که محیط بازی جالب تر از قبل میکند.

دانلود بازی R.U.S.E


حداقل سیستم مورد نیاز :

CPU: 2.8 GHz Intel® Pentium® ۴ or AMD® Athlon™ ۶۴ ۳۰۰۰+ or higher
Operating System: Windows® XP (with Service Pack 3) or Windows Vista® (with Service Pack 2) or Windows® ۷
RAM: 1 GB for XP / 2 GB for Vista and Win7
DVD-ROM: DVD-ROM speed 4x, dual-layer drive
Video Card: 128 MB DirectX® ۹٫۰c-compliant video card (ATI® Radeon X1000/GeForce® ۶ Series or better)
Sound Card: DirectX 9.0c-compliant sound card
DirectX Version: DirectX 9.0c (included on disc)

سیستم پیشنهادی :

CPU: 3.5 GHz Intel® Pentium® D or AMD® Athlon™ ۶۴ ۳۵۰۰+ or higher
Operating System: Windows® XP (with Service Pack 3) or Windows Vista® (with Service Pack 2) or Windows® ۷
RAM: 2 GB (XP / Vista / Win7)
DVD-ROM: DVD-ROM speed 4x, dual-layer drive
Video Card: 256 MB DirectX® ۹٫۰c-compliant video card (ATI® Radeon X1900 series / GeForce® ۷۸۰۰ or better)
Sound Card: DirectX® ۹٫۰c-compliant sound card
DirectX Version: DirectX 9.0c (included on disc)


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر R.U.S.E

حجم: ۵٫۶ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود با لینک مستقیم

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *