مرسی دانلود

71
  • admin1
  • 22 سپتامبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Rune II برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Rune II در نقش اکشن و تاریخی می باشد.

دانلود بازی Rune II

دانلود بازی Rune II برای کامپیوتر

بازی Ion Fury یک بازی اکشن،تاریخی،شمشیری برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Human Head Studios طراحی و ساخته و توسط شرکت Ragnarok Game منتشر شده است.یکی از بازی های اساطیری و هیجان انگیز و قرون وسطایی است که شما باید با یک تبر بزرگ به سمت دشمن یورش ببرید . قهرمان داستان در بازی از رگنارها می باشد که در بازی به دستان شما اداره خواهد شد.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Rune II برای کامپیوتر

یکی از بازی های اکشن و تمام عیار که شما در آن میتوانید به سمتی و سویی که میخواهید از روی نقشه های اسطور ه ای و کج و اکشن آن حرکت کنید . این بازی از دسته بازی های است که شما در آن متوجه این خواهید شد . یک بازی تمام عیار در مقابل بازی هایی چون بازی های خدای جنگ که جزو غول ترین بازی های امروزی به حساب خواهند آمد . این بازی از بازی های قدرتمندی است که شما میتوانید آن بازی را به خوبی گوش بدهید و این بازی به شما کمک خواهد کرد . تا یک بازی خوب و استثنایی را در هر مرحله ای از بازی های چون این بازی در جایی خاص تجربه کنید . بازی یک بازی سه بعدی فرا تر از انتظار شما را بالا میبرد . غول های بزرگ و جنگویان بزرگ هم منتظر شما هستند و شما بدانید که دارید چه کاری را انجام میدهید این بازی از دسته بازی های است که شما آن را باید بین خود و خودتان به سمت جلو بکشانید . این بازی را انجام بدهید و بدانید که چگونه این کار رو انجام بدهید . این بازی توان طاقت فرسایی دارد . بازی یکی از بازی هایی است که شما در آن میتوانید به هر سمت و سویی در حرکت باشید . این بازی از نوع بازی های است که شما در آن میتوانید آن را یک بازی برجسته و به یاد ماندنی تلقی کنید.

دانلود بازی Rune II

نقد فنی بازی Rune II برای کامپیوتر

این بازی از سری بازی های ویژه هستند .که شما آن درک میکنید و هیچ وقت آن را کنار نخواهید گذاشت و این خود به شما نجات و تسلی خود را نشان خواهد داد . یکی از بازی های که شما آن را فراموش نخواهید کرد . یک بازی فوق العاده کم نظیر و حرفه ای که شما آن را به خود بازی های دیگر ترجیح خواهید داد . یک بازیه تماشایی و تجربی که شما را به افق های دور از یک بازی فراتر از انتظار خواهد برد . شما خود را در بازی محک میزنید .و هیچ چیز بیشتر از این خوب نیست که بتوانید یک غول عظیم الجثه را از بین ببرید . این بازی همان چیز های که در استاندارد شما انجام میشود را نشان خواهد داد . یک بازی استاندارد و کاملا حرفه ای که شما را از خود و زندگیتان شرمسار نخواهد کرد.

دانلود بازی Rune II

در بیشتر مراحل بازی شما سعی میکنید که بازی را به نحوی پیچیده و فراتر از عناوین آن انجام بدهید . این یک بازیه استثنایی است که هر چیزی را ممکن میکند . یک بازیه کاملا اختیاری اما دریغ از اینکه بخواهید کاملا بیشتر از این همکاری خود را قطع کنید . این بازی به همان چیزی که شما نیاز دارید نیاز دارد . بازی یک بازی توسعه پذیر است . بر خلاف این چیزی که شما در بازی های اکشن امروزی تجربه در سر دارید . در بیشتر قسمت های بازی ممکن است که با یک قایق چوبی از روی یک دریا بگذرید و جلوی شما فقط غبار و مه باشد که این غواص بازی است و شما نمیتوانید بگویید این چیزی خوبی است . این بازی را انجام بدهید . یک بازی خوب و حرفه ای که شما آن را انجام میدهید . این بازی از جمله بازی های است که شما آن را انجام میدهید . این بازی به تمام چیز های که دارید احتیاج دارد . همه ی چیز های که شما نیاز دارید . یکی از مزمن ترین بازی هایی که شما در آن به هر نحوی به پیروزی منجر از مرگ خود فکر خواهید کرد . این بازی فراتر از انتظار رفته است . و میدانید که بازی هایی از این قبیل به شما نگاه را هدیه خواهند داد.

دانلود بازی Rune II

دانلود گیم پلی بازی

play-sharp-fill

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, & Windows 10

Processor: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300

Memory: 8 GB RAM

Graphics: nVidia GeForce 760 / AMD Radeon HD 7850

Network: Broadband Internet connection

Storage: 25 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, & Windows 10

Processor: Intel Core i5-4590 / AMD A-10

Memory: 8 GB RAM

Graphics: nVidia GeForce GTX 970 / AMD Radeon RX 470

Network: Broadband Internet connection

Storage: 25 GB available space


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Rune II

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۱۱٫۵ گیگابایت

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴ | دانلود پارت ۵ | دانلود پارت ۶

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *