مرسی دانلود

  • admin1
  • 09 اکتبر 20
  • بازی فکری

دانلود بازی Spirit of the North برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Spirit of the North در ژانر ماجرایی و معمایی می باشد.

دانلود بازی Spirit of the North

دانلود بازی Spirit of the North برای کامپیوتر

بازی Spirit of the North یک بازی ماجرایی و  معمایی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Infuse Studio طراحی و ساخته و توسط شرکت Merge Games منتشر شده است.بازی Spirit of the North یک بازی سرگرم کننده و فوق العاده محصول شرکت بازی سازی Infuse می باشد . شما در این بازی میتوانید به آن گونه با یک روباه در سرزمین ایسلند به ماجراجویی و کشف راز های عجیب در یک مکان باز باشید و در هر مرحله اتفاقات جدیدی را تجربه کنید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Spirit of the North برای کامپیوتر

بازی Spirit of the North یک بازی خوب و کامل که شما در نقش یک روباه قرار میگیرید و حالا این شما هستید که وظیفه حفظ و نگه داری از این روباه را دارید و آن را در مرحله های مختلف حس خواهید کرد. این بازی به شما یاد خواهد داد که چگونه قدرتمند و زیبا و حرفه ای کار خود را انجام بدهید و این همان چیزی است که شما به آن نیاز دارید یک بازی خوب و کاملا ساختار گرا که مکانی زیبا را به شما نشان خواهد داد . این بازی از آن دسته بازی های است که شما آن را واقعا یک استثنا خواهید دید . اما در هر صورت برای وقت گذاشتن برای آن چیزی از ارزش های شما کم نخواهد شد . در هر صورت این بازی از آن دسته بازی های است که شما آن را مطابق میل خود و اتفاقی که می افتد به جلو میکشانید . یک بازی خوب و جالب که شما آن را دوست خواهید داشت . یک بازی مناسب و حرفه ای و یک حالت اغماص گونه که شما آن را واقعا احساس خواهید کرد . این حالت را از ته قلب برای شما آرزو خواهم کرد . در این بازی به آن اندازه که میتوانید غرق و محو در این بازی شوید به همان چیزی که لازم است خواهید رسید و به شما یاد خواهم داد که چگونه از آن چیزی که هستید درست استفاده کنید.

دانلود بازی Spirit of the North

در هر صورت این آن چیزی است که شما به آن توجه کامل و حرفه ای دارید و یا آنقدر هم خوب به نظر نرسیده است . بازی پیش رو یک بازی خوب و جامع که شما برای آن مدت زیادی تلاش کرده اید .

نقد فنی بازی Spirit of the North برای کامپیوتر

گرافیک خوب و زیبایه بازی از لحاظ بصریات چشم نواز و عالی است و در هر صورت این شما هستید که به چیزی نیاز دارید که آن را درک خواهید کرد. این درک آن میتواند به شما کمک کند و شما آن را تا جای ممکن به سرانجام خواهید رساند . یک بازی خوب و کاربردی که شما آن را برای خود و دیگران به یک شکل نخواهید دید . در هر صورت این بازی از آن دسته بازی های است که شما چندان هم نمیتوانید آن را یک بازی خوب و اما بد بدانید.
نورپردازی های خوب و حرفه ای و چیزی که شما به دنبال آن هستید . یک کیفیت خوب و قابل قبول در این بازی وجود دارد که شما میتوانید آن را به خوبی انجام بدهید و این همان چیزی است که شما توان آن را دیگر ندارد . خستگی و حس جنون در این هم همه زندگی که برای شما ایجاد شده است و زندگی کردن هم برای شما زیاد سخت نیست . و این همان چیزی است که شما به آن نیاز دارید . و همه ی چیز های که شما در تاریکی و خوبی آن مبحوس کرده اید را خواهید ساخت . لایه های تاریک و سایه های و بعد های که در بازی زیاد به آنها توجه نشده است برای ایجاد یک ساختار پیوسته به وجود آمده اند .و شما میتوانید در آن به همان اندازه توجه کنید و به زیبایی آن پی ببرید . این همان چیزی است که شما آن را زیاد دوست خواهید داشت . بر عکس اتفاقی که همیشه افتاده است . یک بازی خوب و جامع و کاربردی که شما در آن به طور واحد به انجام یکسری کارهای مهم و غیر حساس روی خواهید آورد . این همان چیزی است که شما آن را متوجه خواهید شد . مانند اینکه بخواهید آن را یک شبیه سازی دقیق بدانید و نخواهید برای آن زحمت بکشید.

دانلود بازی Spirit of the North

رگینگ یا استخوان بندی کاراکتر روباه و دیگر کاراکتر ها در این بازی به همان اندازه که لازم است خوب و عالی به نظر نخواهد رسید. این بازی به آن شیوه ای که شما آن را دوست خواهید داشت به شما و زندگیتان کمک خواهد کرد .
لوکیشن و فضاسازی خوب و جادویی و ایجاد اتفاقات پیوسته ، همراه با حرکت روباه در جزیره شما را به نیت قلبی از یک فضا سازی خوب خواهد رساند . در این بازی به آن اندازه که شما فکر میکنید شاید خوب و عالی به نظر نرسد . اما به آن صورت که شما فکر میکنید این یک اتفاق بسیار عالی است که شما آن را درک خواهید کرد و برای آن در تلاش هستید . این بازی از آن دسته بازی های است که شما آن را درک خواهید کرد. این بازی به لطف همه ی اتفاقات و پیش آمد ها به همان اندازه میتواند که شما را راضی و خوشحال نگه دارد و به همان اندازه نیز شما را راضی نگه دارد . یک بازی خوب و عالی و استثنایی که شما آن را درک خواهید کرد . این بازی به همان اندازه که شما به آن نیاز دارید یک بازی خوب و عالی به نظر می رسد . یک چیزی ما بین آن چیزی که تصور میکنید و باید به دنبال آن باشید.

دانلود بازی Spirit of the North

موسیقی و صدا ی حرفه ای در این بازی مانند زنگ به صدا خواهد درآمد و شما آن را احساس خواهید کرد. در هر صورت شما با این بازی زندگی میکنید و آن را درک خواهید کرد . یک بازی خوب واستثنایی که در هر زمانی شما را به وجد خواهد آورد . این همان چیزی است که شما از یک بازی خوب انتظار دارید . یک بازی بی نهایت هالی و حرفه ای که سرچشمه ای از بازی های بازی های خوب را به شما نشان خواهد داد . ولی در این بازی شما برای چه باید تصاویر را با صدا احساس کنید و یا بدون آن را احساس کنید . یکی از بازی های خوب و عالی که شما آن را دوست خواهید داشت و نمیتوانید بدون استفاده از حالت های ذهنی از آن سر در بیاروید.

دانلود بازی Spirit of the North

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 – ۶۴Bit
Processor: Intel Core i5-4460 or equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 960 or equivalent
DirectX: Version 11
Storage: 4 GB available space
Sound Card: Onboard soundcard


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Spirit of the North

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۳٫۴۰ گیگابایت نسخه gog

دانلود با لینک مستقیم

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *