مرسی دانلود

6
  • hedar
  • 30 نوامبر 20
  • بازی

دانلود بازی XIII Remake برای کامپیوتر با ترافیک نیم بها و به صورت رایگان از مرسی دانلود دریافت نمایید .

بازی XIII Remake در ژانر اکشن،شوتر اول شخص و جنایی می باشد .

دانلود بازی XIII Remake

دانلود بازی XIII Remake برای کامپیوتر

بازی XIII Remake یک بازی اکشن و جنایی است این بازی ساخته استودیو PlayMagic می باشد . داستان شخصی را راویت میکند که به دلیل اتهام به قتل رئیس جمهور تحت تعقیب است و حال همه به دنبال او میگردند تا این که در جایی او را کشف میکند. اما گرافیک خوب و گیم پلی  جذاب در این بازی همان چیزی است که پیشنهاد میشود .

داستان بازی XIII Remake برای کامپیوتر

عنوان XIII یک شوتر اکشن و متفاوت از اولین نسخه منتشر شده خود می باشد. که به انتشار کمپانی یوبی سافت در آمده است . شرکت بازی سازی Ubisoft یکی از مهم ترین های اصلی است و Southend Interactive همانگونه که باید این زیر و بم را مد نظر داشته است. و در سال ۲۰۰۳ برای رایانه های شخصی و مهم آن دوران ها شکل گرفته است. یک بازی شوتر که حرف هایی را برای گفتن دارد که متناسب به اندازه تعیین شده گیم پلی و سیستم بازی است. و علاوه بر همه اینها که ما میدانیم یک گرافیک خسته کننده دارد. اما تجربه اصلی و حقیقی این بازی همان چیزی است که هر کسی را وانمود میکند خود را آزمایش شده بیابد.

متاسفانه این را بدانید که بازی به هیچ صورت اصلی و یا حقیقی در زمان و مکان مناسب شکل نگرفته است و هرگز دیگر نسخه ای از این بازی ساخته نشد. اما در همین سال اعلام شد که یک بازی با همین نوع ساخته خواهد شد. و با هزینه اصلی و تحمیلی ادامه پیدا خواهد کرد و همین باعث میشود که اصل جریان نیز با همراهی دوران گذشته شکل بگیرد. این اثر اما قرار بود خیلی زودتر و جنجالی تر منتشر شود. اما این اتفاق نیفتاد . بدیهی است که مدت زمانی بگذرد و در این بازی شما نتوانید همان حقیقت اصلی را کشف کنید . اما با این حساب و شکل گیری این یک رخداد اساسی را در بازی شکل خواهد داد. آیا سازندگان توانسته اند یک کلاسیک خوب و یکپارچه را ارائه بدهند. این همان چیزی است که کمی ارائه دهنده و غیر معقول شکل میگیرد . اما بنا به هر دلایلی زود هنگام و تجربی است.

نقد فنی بازی XIII Remake برای کامپیوتر

این عنوان یک شوتر استثنایی است که بیش از هر چیزی ممکن است همان باشد که میخواهید، یک احساس جادویی را به گیمر منتقل میکند که بسیار تاثیر گذار است و بوی همه دوران های بچگی و خاطرات اصلی را میدهد ؛ این همان دورانی است که شما در بیشتر لحظه های اصلی و اساسی میتوانستید حقیقت را فریب نداده و اصلی تصور کنید. اما این میتواند ایده های اصلی و متفاوتی را به همراه خود بیاورد. هزینه ساخت چنین بازی هایی نسبتا بالا است . همه سازندگان ریسیک پذیر تر اقدام به انجام و جهت دهی آن میکنند. همه حقیقت و نهفته شدن در این بازی میتواند تاثیر و یک فرجام اصلی را رقم بزند دیگری خبری از بتل های حقیرانه و رویایی نیست و شما میتوانید با پیمودن حقیقت داستانی به جلو برسید. این همان پرداختی است که متفاوت از عملکرد های درونی و خیره کننده است. این داستان ممکن است که کمی عذاب دهنده و غیر معقول به نظر آید.

همه محیط ها کاملا خوب ساخته شده اند و بدون هیچ تغییری که شما را غیر عقلانی نشان بدهد.گرافیک خوب و یک احساس اعجاب انگیز که میتواند بر روی شما تاثیر اساسی و کلی بگذارد . اما میدانید که این همان حقیقتی است که در یک اصل گنجانده شده است.. شخصیت سازی های بازی همه جدید هستند اما رنگ و رخی قدیمی را در خود جا داده اند. زمانی که حتی فمنیست ها از وجود یک شخصیت زن در بازی جلو گیری میکردند و میگفتند نباید، و دیگر نژاد پرستی سیاه و سفید اتفاق نمی افتاد . این همان چیزی است که باید به یک گونه باشد. شخصیت هایی که مناسب یک جایگاه هستند به جایگاه اصلی و اساسی خود نزدیک میشوند.


حداقل سیستم :

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: i5-4460 CPU @ 3.20GHz (4 CPUs)

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce 3GB+ // Radeon 4GB+

Storage: 25 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: 5-7400 CPU @ 3.00GHz (4 CPUs)

Memory: 16 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce 4GB+ // Radeon 4GB+

Storage: 25 GB available space


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر XIII Remake

حجم: ۹٫۴ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲

دانلود پارت ۳ | دانلود پارت ۴

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *