مرسی دانلود

3
  • hedar
  • 10 نوامبر 20
  • بازی اکشن
  • 0 بازدید

دانلود بازی Road Redemption برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Road Redemption در ژانر اکشن،موتورسواری و مسابقه ای می باشد.

دانلود بازی Road Redemption

دانلود بازی Road Redemption برای کامپیوتر

بازی Road Redemption یک بازی در نقش اکشن،موتورسواری و مسابقه ای برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت EQ-Games , Pixel Dash Studios طراحی و ساخته و توسط شرکت Tripwire Interactive منتشر شده است.بازی Road Redemption یک بازی اکشن و هیجانی و ماجراجویی ساخته دو استودیو بازی سازی EQ-Games and Pixel Dash می باشد . شروع بازی در جاده های آمریکایی است که با تم خاص و شگفت انگیز خود روایت گر آشوب های خیابانی و جاده ای است که در منطقه ای از آمریکا رخ میدهد . عده ای موتور سوار ، سوار بر موتور های خود به هر جایی یورش می برند . و سلاحی مرگبار به جان دیگر موتور سوارن میپرند . و آنها را با چوب دستی لگد مال میکنند . یک بازی خاص با تم بصری فوق العاده برای کامپیوتر.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Road Redemption برای کامپیوتر

اگرچه این تعداد انگشت شماری از این دستورات پیچیده به نظر می رسد ، اما مبارزه می تواند به طرز شگفت انگیزی (و راضی کننده) چالش برانگیز باشد. این بیشتر به لطف زرادخانه قابل توجهی است که در دسترس شماست – جدا از سلاح های فوق الذکر ، شما همچنین می توانید مواد منفجره و سلاح گرم را بدست آورید (اگرچه تیراندازی و هدایت در بعضی مواقع دشوار است) – و تاکتیک های لازم برای شکست هر یک از لیست های محدود انواع دشمن. به عنوان مثال ، قبل از تلاش برای قطع سر با شمشیر ، برای از بین بردن کلاه ایمنی حریف باید از یک سلاح غلیظ غلیظ استفاده کنید و از بین بردن تاکتیکی دشمنان خاص برای بازیابی سلامتی یا تقویت سوخت نیاز به کمی استراتژی غیرمنتظره داشت ، مخصوصاً در مسابقات کوتاه تر.

دانلود بازی Road Redemption

در حالی که یک مقدار معقول و منطقی تکنیک های فنی وجود دارد ، از جمله برخی از موارد برخورد و گرافیک بسیار مشکوک از اواسط دهه ۲۰۰۰ ، بزرگترین مشکل Road Redemption کمبود شدید محتوا و عدم قابلیت پخش مجدد طولانی مدت برای محتوای موجود است. فراتر از مسابقه برای کسب مدال در ۱۶ پیست غیرقابل باز کردن که همگی تغییرات مشابه “صحرا” ، “کوه” یا “شهر” در حالت مسابقه کلاسیک خود دارند (برخی از آنها نقشه های معکوس دیگری هستند) ، تنها گزینه دیگر شما شعار دادن است از طریق همان نقشه ها با اهداف مختلف در حالت مبارزات شگفت آور طاقت فرسای roguelike.
داشتن یک راه اندازی مجدد کامل اما به روزرسانی دائمی مهارت به نظر می رسد ایده خوبی است ، اما بدون داشتن موارد تقویت کننده یا مهارت ، به دست آوردن تجربه بسیار خنده دارانه ای کم است ، به این معنی که تا زمانی که توانایی شروع مبارزات را در یک ماموریت بعدی باز نکنید ، پس از اولین احساس مثل کارهای سخت بیشتر از هر چیز دیگری. شما می توانید ارتقااتی مانند XP یا افزایش خسارت بین هر مسابقه را بخرید ، همچنین سلامتی را بخرید یا سوخت را تقویت کنید ، اما از آنجا که این موارد فروشگاهی هر بار تصادفی می شوند ، ممکن است کالای بهبودی یا پاداش مورد نیاز برای تهیه آن را مشاهده نکنید مسابقه بعدی صرف نظر از اینکه آن را در اولین دویدن یا چهلم خود به پایان برسانید ، جدا از مبارزه رئیس گاه به گاه ، همان سه یا چهار هدف در یک حلقه بی پایان است.

دانلود بازی Road Redemption

نقد فنی بازی Road Redemption برای کامپیوتر

گیم پلی :
Road Redemption حداکثر از چهار بازیکن در splitscreen فقط محلی پشتیبانی می کند – اگرچه در تلویزیون با صفحه نمایش بزرگ با کیفیت ۴K بازی نمی کنید ، این بسیار لجن می شود. اما حتی لذت سر هم زدن کف دست با پتک نیز به لطف ترجمه ضعیف برخی از مکانیک ها از انفرادی به چند نفره ، لذت بردن از آن دشوار می شود. به عنوان مثال ، در بازی انفرادی ، وقتی سوار یک دوچرخه سوار دشمن می شوید ، به طور خودکار سرعت را با آنها مطابقت می دهید تا زمانی که یا آنها را شکست دهید یا از دور خارج شوید. این شما را ترغیب می کند تا درگیری های بیشتری داشته باشید و در نهایت منجر به لذت بیشتر در طول مسابقه شود. با این حال ، در چند نفره – به خصوص با سه یا چند بازیکن – عملکرد تطبیق سرعت به نظر می رسد تا حد زیادی وجود ندارد.

دانلود بازی Road Redemption

در حالی که در برابر دوستانم بازی می کردم ، من (یا آنها ، بسته به نژاد) به طور مرتب می دیدم که از کنار هر مسابقه دهنده یا دشمن دیگری زوم می کنم ، سپس برای هر کس که در پشت بسته است کاری کم یا کاری انجام نمی دهم ، در حالی که بازیکنان در وسط هستند خدمه با تقریباً کمیکی از دشمنان باتلاقی پیدا کردند. وقتی خودم را در وهله اول قرار می دادم نیز همین امر وجود داشت – با تمام اقداماتی که خیلی جلوتر از من اتفاق افتاد ، احساس کردم که آرزو دارم لاستیکی باند را که هنگام سوار شدن به تنهایی بسیار آزار دهنده می دانم. هنگامی که موفق می شوید در کنار دوستان خود بمانید ، هرج و مرج ایجاد شده یک زمان سرگرم کننده است – اما ، درست مثل بازی انفرادی ، تازگی ساده زدن یکدیگر با بیل به سرعت از بین می رود.

مبارزات Road Redemption سرگرم کننده ای خوب اما کوتاه مدت است ، اما به اندازه کافی برای من درگیر نبود که بیشتر ۱۳ ساعت وقتم را صرف کردم و صادقانه نمی دانم که آیا حتی تغییر می کند با افزودن کارهای بیشتر برای انجام.

دانلود بازی Road Redemption


حداقل سیستم :

OS: Windows XP, Vista
Processor: 1.4GHz processor or faster
Memory: 8 GB RAM
Graphics: DirectX 9-compatible graphics card with at least 1.5GB of video memory
DirectX: Version 9.0
Storage: 1000 MB available space

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 7, 8, 10
Processor: 2GHz processor or faster
Memory: 8 GB RAM
Graphics: DirectX 9-compatible graphics card with at least 2GB of video memory
DirectX: Version 9.0
Storage: 2500 MB available space


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Road Redemption

حجم: ۱٫۹۱ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود رایگان با لینک مستقیم

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *