مرسی دانلود

  • admin1
  • 12 اکتبر 20
  • بازی فکری

دانلود بازی Poly Bridge 2 برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Poly Bridge 2 در ژانر پازل،معمایی و فکری می باشد.

دانلود بازی Poly Bridge 2

دانلود بازی Poly Bridge 2 برای کامپیوتر

بازی Poly Bridge 2 یک بازی فکری،معمایی و پازل برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Dry Cactus طراحی و ساخته و توسط شرکت Dry Cactus منتشر شده است.بازی Poly Bridge 2 یک بازی ساخت و ساز ، در سبک ماجراجویی ، است که شما در بازی وظیفه دارید ، تا پل هایی را بسازید و در مراحل مختلف ، از روی پل ها و موانع با سرعت، مناسب حرکت کنید. و امتیاز های لازم را ، نیز به دست آورید . چیزی که شما ، بسیار مشغول بازی کردن ، نگه خواهد داشت . وجود قابلیت ، ساخت و ساز بیشتر است.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Poly Bridge 2 برای کامپیوتر

بازی Poly Bridge 2 یک شبیه‌ساز ، جالب ساخت و ساز است، که شما در آن ، مشغول به ساختن ساز های ، متفاوت خواهید شد . اما این‌بار ، شما باید به هر شیوه ، و نقشه ای که شده . یک پل برای عبور ، وسایل نقلیه مختلف بسازید . و هر مرحله را ، به سلامت آنها رد کنید. برای این منظور باید ، بهتر از همیشه عمل کرده ، و از مراحل ساده ، به چالش‌های سخت ، بازی برسید. چالش های شامل ، استفاده از تجهیزات مناسب ، نه فقط تجهیرات گران ، با قیمت بالا، پل‌ها گاهی اوقات ثابت ، و گاهی اوقات هم ، لغزان خواهند بود. بنابراین این شما هستید که ، باید از یک مهندسی دقیق ، در بازی بهره ببرید . بازی از المان‌های ، بیشتری هم تشکیل شده است ، المان های چون ایجاد ، مسیر های تو در تو ، یا ساخت و ساز های فرعی ، که با گذر از مراحل آینده ، به آن‌ها خواهید رسید. در این چالش‌ها ، به‌طور مثال، پل‌ها شما را ، پرت می‌کنند ، آری پل ها رو به روی ماشین ها ، قرار خواهند گرفت و آنها ، را پرتاب میکنند.

دانلود بازی Poly Bridge 2

یا اینکه به‌جای یک ، وسیله نقلیه، بهتر است ، دیگر وسایل نقلیه استفاد برد . چندین مورد را ، باید به سلامت به آن‌طرف ، پل برسانید. اگر در حین کار ، اشتباهی رخ بدهد . این شما هستید که ، درگیر این موضوع خواهید شد . همین موارد ، سبب می‌شوند که شما ، از ساخت های ساز های عجیب ، به سازه های عجیب تر ، روی بیاورید . بازی از حالت تکراری ، خارج شده و شما انگیزه کافی ، برای حل این معماها را ، داشته باشید. بله حالت های ، حال به هم زن ، هم در بازی وجود دارد . مثلا اینکه شما ، یک احساس خوب را ، نخواهید داشت . بازی از موسیقی متن جذابی ، برخوردار است . یک موسیقی وحشیانه و آرام، و شما را برای ساعت‌ها ، سرگرم خواهد کرد. این همان چیزی است که ، شما در یک آن به آن ، نزدیک خواهید شد. بازی خلاقیت مهندسی شما را ، نیز به چالش کشیده ، خلاقیت که ممکن است ، برای شما دردسر ساز ، نیز باشد و سبب می‌شود که ، کمی از ذهن خود کار بکشید. کمی بیشتر ، کار کشیدن از ذهن خود.

نقد فنی بازی Poly Bridge 2 برای کامپیوتر

در بازی Poly Bridge 2 شما یک ماراتن هیجان انگیز ، و یک رفتار از فهم و درک فیزیکی ، را خواهید داشت. هر چقدر که درک این بازی ، در حالت فیزیکی بازی باشد . بهتر است . و باید به‌طور خاص، دقت و پیش‌بینی مناسبی از ، اتفاقات رخ داده داشته باشید. اتفاقاتی که ممکن است ، به هر عنوان رخ بدهند. نتایج شبیه‌سازی خود را مشاهده کرده ، و تا جایی که ممکن است ، به آن نزدیک بشوید. سپس شانس خود را ، در صورت شکست، مجددا امتحان کنید. آری به همان اندازه که ، دوست دارید. جنبه رقابتی بازی را ف فراموش نکرده ، در هر صورت به آن نیاز که ، از خود دارید رسیدگی کنید و سعی کنید که ، تعداد مراحل بیشتری از ، دوستان خود را رد کنید. دوستانی که در هر زمان ، با آنها سر و کار خواهید ، داشت.

همه چیز به خود شما بستگی دارد ، و باید بتوانید فراتر از ، انتظارات عمل کنید. فراتر از همان ، انتظار همیشگی ، حتی می‌توانید به بخش آنلاین ، بازی وارد شده و با دیگر بازیکنان رقابت ، داشته باشید.بازیکن هایی که شما با آنها ، سر و کار داشته اید. بازیکن های که ، شما تجربه ای عمیق با آنها ، داشته اید. بازی تجربه منصفانه‌ای است که ، شما را دعوت کرده و می‌توانید، با یک خلاقیت ساده، چیزی فراتر از یک ، بازی ساده را تجربه کنید . سطح‌های منحصربه‌فرد ، بازی را رد کنید. یا روی ، به دلخوشی آن ببنیدید . باید مثل یک کارگاه ، عمل کرده و تمام جوانب کار ، خود را بیندیشید. جوانبی که ، ممکن است آزار دهنده و غیر ارادی باشند. پلی که ، می‌سازید باید از ستون و تکیه گاه ، مناسب برخوردار بوده و توانایی تحمل وزن ، ماشین‌های مختلف را نیز داشته باشد. ورزن هایی که ، شما با آنها سر و کار دارید.

دانلود بازی Poly Bridge 2

گیم پلی :

بازی Poly Bridge یکی از عناوین ، شبیه سازی جذاب و متناسب با ، حس و حال جدید شماست و با حجم بسیار کم می باشد . که تجربه ی آن می تواند. تا ساعت ها شما را ، سرگرم کند. برای ساعت ها گیمر را ، سرگرم خودش نماید. این سرگرمی همان چیزی است که ، در شما نیز کم شده است . این عنوان با دارا بودن ، گیم پلی بسیار سرگرم کننده ، و جذاب در برای شما ، یک بعد معنوی میسازد ، و فیزیک بی نقص خود توانسته ، استانداردی جدید را ، در دنیای بازی های رایانه ای ، پدید آورد. بله یک استاندارد ، و شیوه جذاب در بازی های رایانه ای Poly Bridge تا به امروز ، بیش از ۳۰۰۰ رای را در فروشگاه استیم دریافت کرده است . همان چیزی که ، از یک بازی بر می آید . و از میان این تعداد رای ، بالا نمره ی فوق العاده ی ۹ از ۱۰ را کسب کرده است. بله همان نمره ای که ، در زمره آثار شماست.

دانلود بازی Poly Bridge 2

Poly Bridge شامل مراحل بسیاری می باشد که ، و در هر یک از این مراحل ، شما وظیفه دارید تا ، با مهندسی درست ، بهترین پل را طراحی کنید. پلی که شاید ، در هر صورت زیاد ، نیز به چشم نمی آمد . علاوه بر این ، هر چقدر پل طراحی شده ، عظمت بیشتری ، داشته باشد ، بنا بر درخواست ، به وجود آمده میتوانید به همان چیزی که ، میخواهید نزدیک شوید . امتیاز بیشتری نیز ، دریافت خواهید کرد . یک امتیاز خوب و جامع ، و در نتیجه در ادامه ی راه ، کار آسان تری ، خواهید داشت. بله این تدبیری زیبا ، و خلاقانه است در ادامه شما را ، به تماشای یکی از پربازدید ترین ، ویدئو های این بازی که ، به عنوان شاخص ترین کار دیده میشود ، از یکی از گیمرها ، دعوت می کنیم. گیمری که … در هر صورت ، این گیمر موفق شده تا ، بلندترین پل طراحی شده ، در این بازی را برای کاربران ، به نمایش بگذارد . یک پل واقعا بزرگ که ، تعجب همه را بر می انگیزد . که تماشای آن ، برای علاقه مندان خالی از، لطف نخواهد بود.

دانلود بازی Poly Bridge 2

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: 10

Processor: 64-bit

Memory: 4 GB RAM

Graphics: 3D Capable Graphics Card

DirectX: Version 10

Storage: 2g available space


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر NBA 2K Playgrounds 2

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۸۹۱ مگابایت

دانلود با لینک مستقیم

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *