مرسی دانلود

  • admin1
  • 25 سپتامبر 20
  • بازی ورزشی

دانلود بازی PGA TOUR 2K21 برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی PGA TOUR 2K21 در نقش ورزشی می باشد.

دانلود بازی PGA TOUR 2K21

دانلود بازی PGA TOUR 2K21 برای کامپیوتر

بازی PGA TOUR 2K21 یک بازی ورزشی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت HB Studios Multimedia Ltd طراحی و ساخته و توسط شرکت ۲K Games منتشر شده است.یک بازی ورزشی و هیجانی در سبک بازی های ورزشی سرگرم کننده و استثنایی که بازی گلف یک نوع بازی که با چوب دستی انجام میشود را برای شما به تصویر میکشد . شما در بازی باید سعی کنید که توپ خود را به دورن یک سوراخ شلیک کنید و هر توپ برای شما یک امتیاز خواهد ساخت.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی PGA TOUR 2K21 برای کامپیوتر

یک بازی ورزشی و هیجانی فوق العاده است که شما را تا سر حد مرگ به هیجان وا میدارد . شما در این بازی میتوانید که تا حد لازم از انجام کار های خود بر آیید. و این آن چیزی است که شما را به اندازه کافی خوب و زیبا نشان خواهد داد مانند بازی های ورزشی که همیشه آنها را انجام خواهید داد . این بازی همان چیزی است که شما دوست دارید را دوست خواهید داشت یعنی در صورت وجود به همان بازی یا بردن آن میرسید . خوب ممکن است که شما زیاد بیشتر از این دید خود را نشان ندهید . در بازی گلف شما باید توپی را وارد حفره ای در زمین کنید . این توپ میتواند برای شما امتیاز بسازد . و این امتیاز ها نیز میتواند که شما را پیروز کند.

دانلود بازی PGA TOUR 2K21

نقد فنی بازی PGA TOUR 2K21 برای کامپیوتر

پس شما تا جایی که خودتان از احده تلاش های که انجام میدهید بر می آیید میدانید که چگونه از یک بازی کسل کننده یک بازی فکری و هیجانی خوب بسازید . در این بازی شما به همان اندازه که توپ خود را شلیک میکنید میتوانید آن را در درون گودال مخصوص به خود بیندازید . اما ممکن است که هیچکدام از توپ های شما وارد این گودال های نشود . از این رو این کار نیز به تمرین و ورزش بسیار زیادی دارد که شما تا جای امکان آن را در اختیار خود باید قرار بدهید و این آن کاری است که شما آن را به اندازه زیادی انجام خواهید داد . زندگی زیبا نیست بلکه به همان اندازه که شما بازی کنید زیبا خواهد بود . یک بازی گلف که با آن چیزی که شما فکر میکنید تفاوت زیادی دارد . از این رو این بازی به همان اندازه که فکر میکنید شما را به شما نزدیک خواهد کرد . یک روی بازی همان است که شما میخواهید و یک روی دیگر آن چیزی است که شما انجام میدهید . بازی در مراحل مختلفی شکل میگیرد . یک بازی خوب و قابل تامل . این بازی به همان اندازه نشاند میدهد که مهم کسب امتیاز نیست . بلکه درست بازی کردن بیشتر در این بازی اهمیت دارد.

دانلود بازی PGA TOUR 2K21

در حد و اندازه ی که شما میتوانید آن را متوجه شوید . به همه آن چیزهایی که احتیاج دارید میتواند برای شما فراهم کند . نیازمند خواهید بود . از این رو شما میتوانید به آن یک پیوستگی خوب و قابل ارتقا بدهید و فارغ از آنکه تصورش برای شما سخت و غیر قابل فکر باشد .
کیفیت صدای خوب و اندازه میزان آن تا جایی که شما آن را قابل اعتماد میبنید از جمله چیز های است که شما آن را تصور میکنید . این آن چیزی است که از یک بازی خوب و دور از انتظار تصور خواهید داشت . یک بازی خوب اما قابل تامل . سازندگان بیشتر از هر چیزی به این اشاره دارند که توان انجام این کار دشواری نیست . در هر صورت میتوان آن را به خودی خود انجام دهید.

دانلود بازی PGA TOUR 2K21

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7×۶۴ / Windows 8.1×۶۴ / Windows 10×۶۴

Processor: Intel Core i5-760 @ 2.80GHz or equivalent

Memory: 4 GB RAM

Graphics: AMD Radeon HD 5770 or NVIDIA GTX 650 with 1GB Video Ram

DirectX: Version 11

Storage: 12 GB available space

Sound Card: DirectX Compatible Sound Device

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7×۶۴ / Windows 8.1×۶۴ / Windows 10×۶۴

Processor: Intel Core i5-4670 CPU @ 3.40GHz or equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics: AMD Radeon HD 7850 or NVIDIA GTX 660 with 2GB video RAM

DirectX: Version 11

Storage: 12 GB available space

Sound Card: DirectX Compatible Sound Device


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر PGA TOUR 2K21

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۵٫۸۲ گیگابایت

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *