مرسی دانلود

  • admin1
  • 18 سپتامبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی The Persistence برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی The Persistence در نقش اکشن،ماجراجویی می باشد.

دانلود بازی The Persistence

دانلود بازی The Persistence برای کامپیوتر

بازی The Persistence یک بازی اکشن و ماجراجویی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Firesprite Ltd طراحی و ساخته و توسط شرکت Firesprite Ltd منتشر شده است.یکی از بازی های سبک ترسناک یا هرور یه انگلیسی Horror است . شما در مکان ها پرت و عبوس باید مشغول ماجراجویی و پیدا کردن قاتلین اجساد مرده شوید ! از این گذشته شما در یک کشتی شکسته ماموریت هایتان را آغاز میکنید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی The Persistence برای کامپیوتر

ساختار و پی ریزی داستانی بازی از جایی شروع میشود که شما در یک کشتی متروکه که خدمه های آن به طرزی فجیع جان باخته اند به ماجراجویی و کشف اسرار این کشتی مپیردازید و در هر جایی به اجساد برمیخورید و با تکنیک نورپردازی و ایجاد ترس در هر مرحله شما کنجکاوانه باید مراحل را یک پس از دیگری از سر بگذرانید . اما همیشه اینطور نیست و ممکن است که از ترس به پت پت کردن بیفتید.

دانلود بازی The Persistence

نقد فنی بازی The Persistence برای کامپیوتر

از سری بازی های ترسناک و علمی تخیلی که شما را در دنیای کاوش و گشت و گذار غرق خواهد کرد . این بازی از بهترین های این سبک به شمار میرود . و بیشتر از آنچه که تصور کنید لذت بخش است .شما باید مراحل را یکی پس از دیگری رصد کنید و بدانید که دارید برای چه این عکس و العمل را انجام میدهید . بیشتر بازی های که در این سبک به نظر می آید خوب باشند . ممکن است خوب به نظر نیایند . اما این بازی چیزی هایی در خود دارد که شما از آن استفاده خواهید کرد . میتوانید به آن اندازه که میخواهید از آن بهره ببرید .

گرافیک

یک بازی سه بعدی ترسناک از بازی های چشم نواز با گرافیک بصری فوق العاده که ترس را در وجود شما زنده خواهد کرد . البته که این بازی از کیفیت نورپردازی و عمق شفافیت رنگها و در دقت آنها در سایه و روشنایی نیز به خوبی عمل کرده است . اما باگ های هم در بازی وجود دارد . مانند معلق شدن های ناگهانی . اما بازی یک بازی پیوسته و منسجم از لحاظ گرافیکی است.شما مراحل را در هر جایی از بازی به پشت سر میگذارید.

دانلود بازی The Persistence

گیم پلی

در بازی شما میتوانید به جای های خاک خورده یا دست نخورده بروید . جایی که هر کسی از رفتن به آنجا وحشت دارد و نمیتواند تصور رفتن به آنجا را به خودش و مغزش خطور دهد. این بازی اغلب در محیط های شما را مشغول نگه میدارد که واقعا از آن بترسید و بیشتر زمان ها اجسا در کنار شما هستند و از قفسه های سینه هایشان نور را به طرف شما می تابانند.از این رو بازی در هر لحظه چالش های را برای شما به وجود می آورد که شما خودتان را در آن غرق میکنید.از این رو بیشتر حوداث بازی در همان کشتی قدیمی رخ میدهید . خدمه ی که نابود شده اند و سر نخ های که شما پیدا میکنید و آنها را به همه دیگر مسلط میکنید . از این رو شما میدانید که بیشتر زمان ها باید در همین محوطه خسته کننده بازی بمانید جایی که ترسناک و سیاه و عبوس است . اما به شما این انگیزه را میدهد.

صدا گذاری

موسیقی بازی رعب آور ترسناک جنایی و دیوانه کننده محشر است . و شما را به اعماق استخوان بازی میبرد . این صدا ها و افکت ها روح بازی را تکمیل میکنند . بدون وجود موسیقی کامل و افکت های صوتی مختص به بخش ترس هیچوقت انتظار یک بازی خوبی اینچنین را نباید داشت.اما به هر حال صدا های زیادی ار بخش آیتم ها تا پس زمینه بازی وجود دارد.اما صداپیشه ها هم به خوبی کارشان را جلو برده اند.

دانلود بازی The Persistence

راهنمای نصب

پارت های دانلود شده را در یک پوشه مجزا اکسترکت کنید و آنها را باز کنید

نصب را شروع کنید.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 8.1
Processor: Intel i5 4570
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 750ti
Storage: 5 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Intel i7 4770
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA Geforce GTX 1060
Storage: 5 GB available space


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر The Persistence

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۲٫۸۳ گیگابایت

دانلود با لینک مستقیم

دانلود hotfix

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *