مرسی دانلود

3
  • hedar
  • 12 نوامبر 20
  • بازی اکشن
  • 91 بازدید

دانلود بازی The Saboteur برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی The Saboteur در ژانر اکشن،ماجراجویی می باشد.

دانلود بازی The Saboteur

دانلود بازی The Saboteur برای کامپیوتر

بازی The Saboteur یک بازی در نقش اکشن،ماجراجویی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Pandemic Studios طراحی و ساخته و توسط شرکت EA منتشر شده است.بازی The Saboteur یک بازی در ژانر اکشن سوم شخص می باشد. یک بازی که در نهایت توجه به خوبی نتوانست خودش را نشان بدهد. و توسط شرکت الکترونیک آرتز منتشر شد . اما با همه اینها کسانی هستند که آن را بازی کنند. داستان این بازی در سال‌های جنگ جهانی دوم و در فرانسه زیر اشغال آلمان نازی می‌گذرد. در سالهایی که به اندازه کافی آنها را اخراج شده میدانستند. این بازی برای استفاده بر روی ویندوز، ایکس باکس ۳۶۰ و پلی‌استیشن ۳ طراحی شده‌است. خرابکار از دسامبر ۲۰۰۹ به بازار آمده‌است.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی The Saboteur برای کامپیوتر

Saboteur آهنگ قو همه گیر است. از آنجا که این استودیو اخیراً توسط شرکت مادرش منحل شده است ، این آخرین طوفان از خانه توسعه دهنده جاه طلبی است که برای ما مزدوران و Star Wars Battlefront را به ارمغان آورده است. همانند مزدوران ، The Saboteur یک بازی جهان باز و ماسهبازی است که از یک دامنه چشمگیر بهره می برد اما در لبه های آن به وضوح خشن است.

Saboteur امسال یکی از جذاب ترین تنظیمات هر بازی را دارد. بازیکنان به فرانسه اشغال شده توسط نازی ها فرو می روند و به آنها این فرصت داده می شود تا جنگ را یک باره تغییر دهند. این صحنه هم سکسی است و هم خطرناک ، با بازیگران رنگارنگ شخصیت هایی که مرز کلیشه های دوره ای را دارند. شما نقش شان Devlin را بازی می كنید ، یك زن مشروبات الكلی مشروب و دارای گذشته ای كه از زادگاه خود ایرلند فرار كرده است تا شانس خود را در رانندگی با اتومبیلرانی در گرند پاریس امتحان كند. مسابقه اصلی شان یک آریایی به نام Kurt Dierker است که راه پیروزی خود را تقلب می کند و شان را تحریک می کند تا حتی از مسیر مسابقه خارج شود. آنچه که به عنوان یک شوخی علیه دیرکر آغاز می شود ، به سرعت به یک بازی مرگ و زندگی تبدیل می شود و بازیکنان را در یک سوگند خون گرفتار می کند تا او را بکشند و برادران نازی خود را از کشور برکنار کنند.

دانلود بازی The Saboteur

دشواری ارائه یک بازی جهان باز متعادل سازی آزادی انتخاب بازیکن با خط داستانی است که آنها را به سمت اهداف اصلی سوق می دهد. خرابکار هر دو مورد را به خوبی انجام می دهد. با معرفی شان به گروههای شورشی ، نمایندگان انگلیسی و فروشندگان سلاح بازار سیاه ، آنها بر روی مینی نقشه روی صفحه با حروف اول علامت گذاری شده اند. شخصیت یا مکانی که برای پیشبرد داستان باید به آن دسترسی پیدا کرد ، همیشه با زرد برجسته می شود. به این ترتیب اهداف به طور مرتب نمایش داده می شوند و بازیکنان همیشه می دانند مهمترین کار بعدی را در کجا می توان یافت. اما برای انجام این وظایف بازیکنان نیاز به خرید سلاح دارند و ارز بیشتر از طریق آزادسازی محلات جداگانه به دست می آید. پاریس مملو از اردوگاه های نازی ها مانند انبارهای سوخت و چاله های تیرانداز است.یک ماده منفجره که به خوبی قرار گرفته باشد این اهداف را از بین می برد و مبلغی پول نقد به بازیکن می دهد. این گزینه برای پیگیری دقیق نقشه یا رفتن به شکار نازی ها در حومه شهر وجود دارد.

دانلود بازی The Saboteur

این که بخواهید به پیروی از طرح خود ادامه دهید ، یا برای بمب گذاری در نازی ها و جمع آوری کالاهای قاچاق فرار کنید ، روند بازی نسبتاً مشابه است. شان یک نزاع و کشمکش باتجربه است (او می تواند NPC را با یک مشت بکشد) یک تیرانداز و یک متخصص مواد منفجره است. این به معنی گیم پلی شل و سبک بازی و توانایی کاشت دینامیت بر روی تجهیزات نازی ها است. بر خلاف موضوع ، مبارزه تا حماقت احمقانه است. بر اساس یک تیرانداز به سبک بازی ، مهمات فراوان است و شان می تواند حدود ۵۰ عکس از یک مسلسل فرعی را جذب کند قبل از اینکه مرگ به یک مسئله تبدیل شود. حتی در آن صورت ، سلامتی با یک ضربه سریع دوباره احیا می شود. این بدان معنی است که بازیکنان وقت زیادی برای بمب گذاری دارند ، حتی در حالی که مستقیماً از پشت شلیک می شوند. این همچنین بدان معنی است که سیستم پوشش نازک طراحی شده به ندرت وارد عمل می شود. شان اساساً یک ارتش یک نفره است ،و مجازات برای آلمانی ها می تواند بسیار سرگرم کننده باشد ، فقط انتظار یک تجربه عمیق را نداشته باشید.

دانلود بازی The Saboteur

نقد فنی بازی The Saboteur برای کامپیوتر

اگر به هر دلیلی ترجیح می دهید بیش از حد درباره خرابکار فکر کنید و سعی کنید به دشمنان خود دزدکی حرکت کنید ، یک سیستم مخفی کاری وجود دارد که شامل مبدل سازی و مخفی کاری است. اما یک مکانیک پنهان کاری مناسب به ظرافت احتیاج دارد و این یک چیز است که خرابکار کاملاً از آن اجتناب می کند. یک نشانگر وجود دارد که به بازیکنان اجازه می دهد از زمان مشاهده ، یا مشغول فعالیت های مشکوک مطلع شوند. اما آنقدر سریع پر می شود که سیستم تقریباً باینری است. شما یا کاملاً از دید دشمن خود پنهان شده اید ، یا آلارم ها زنگ می زنند و اسلحه ها شعله ور می شوند. و اگر در “منطقه ای محدود” که بیشتر مأموریت ها در آن انجام می شود مشاهده شوید ، مهم نیست که هر تعداد محافظ را بکشید ، هشدارها همچنان خاموش می شوند. شان همیشه می تواند یک سوئیچ دزدگیر پایه را پیدا و خاموش کند ، یک مکان مخفی مشخص پیدا کند ،یا خارج از پایگاه فرار کنید و سعی کنید دایره قرمز را روی مینی نقشه بگذارید. اما این همیشه دردسر بیش از صرف نادیده گرفتن هشدارها و انفجار راه خود به سوی هدف است.

دانلود بازی The Saboteur

نقشه به خوبی مکان های دشمن را نشان می دهد ، و اینکه آیا آنها از شان آگاه هستند یا نه. بازیکنان می توانند خود را به عنوان افسر نازی مبدل کنند و هنگام گذر از یک پایگاه ، کمی قدرت بیشتری دارند. انواع ویژه دشمن می توانند از طریق این لباس مبدل ها را ببینند و هویت واقعی شما را آشکار کنند ، که زنگ خطر را به صدا در می آورد. مخفی ماندن واقعاً هیچ فایده ای ندارد ، فقط بیشتر طول می کشد. شرم آور است که قسمت مخفی کاری بازی بسیار بی فایده است زیرا ایده های پشت آن محکم هستند. فقط دو ماموریت طول می کشد تا متوجه شوید که دزدکی حرکت کردن به اندازه شلیک هر نازی در چشم شما جالب و م effectiveثر نیست.

دانلود بازی The Saboteur

در مسیر رفت و برگشت به هر مأموریت مقدار کمی مسافرت وجود دارد. شان می تواند هر اتومبیل موجود در جاده را بدزدد ، یا بعد از آوردن آنها به یک گاراژ آنها را تخم ریزی کند. مکانیک های رانندگی عملکردی دارند ، اما همیشه حتی در بهترین وسایل نقلیه کمی احساس سفتی می کنند. بیایید این را بگوییم: فرار از دست نازی ها در یک تعقیب و گریز طولانی خودرو می تواند سرگرم کننده باشد ، اما رانندگی به اندازه کافی لذت بخش نیست که بتواند پرش به مسابقات اختیاری یا تلاش های جمع آوری ماشین باشد.


حداقل سیستم :

CPU: Core 2 Dual Core 2.4 GHz or AMD equivalent
CPU Speed: Core 2 Dual Core 2.4 GHz or AMD equivalent
RAM: 2 GB
OS: Windows XP SP3, Windows Vista SP1, Windows 7
Video Card: Nvidia Geforce 7800 GTX with 256MB of VRAM or ATI Radeon HD 2600 Pro with 256MB of VRAM
Sound Card: Yes
Free Disk Space: At least 7GB of free space

سیستم پیشنهادی :

CPU Speed: Quad Core running at 2.8 GHz or equivalent
RAM: 2 GB RAM (Windows XP) or 3 GB RAM (Windows Vista/7)
OS: Windows XP SP3, Windows Vista SP1, Windows 7
Video Card: NVIDIA GeForce 8800 GT graphics card
Sound Card: Yes
Free Disk Space: At least 7GB of free space


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر The Saboteur

حجم: ۲٫۲۳ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود رایگان با لینک مستقیم

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *