مرسی دانلود

3
  • hedar
  • 11 نوامبر 20
  • بازی اکشن
  • 0 بازدید

دانلود بازی Star Wars Jedi Fallen Order برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Star Wars Jedi Fallen Order در ژانر اکشن،ماجرایی و سوم شخص می باشد.

دانلود بازی Star Wars Jedi Fallen Order

دانلود بازی Star Wars Jedi Fallen Order برای کامپیوتر

بازی Star Wars Jedi Fallen Order یک بازی در نقش اکشن،ماجرایی و سوم شخص برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Respawn Entertainment طراحی و ساخته و توسط شرکت Electronic Arts منتشر شده است.بازی Star Wars Jedi Fallen Order یک بازی افسانه ای در مورد فیلم های جنگ ستارگان است . این بازی روایت داستان اسکای واکر جوان را دارد . کسی که یکی از بهترین و در عین حال متفاوت ترین رخ داد ها را تجربه کرده . با این حال قدرت داستان گویی و تخیل پروری هالیوودی و گیم پلی فوق اکشن جنگ ستارگان را در زمره بهترین بازی های قرار داده است.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Star Wars Jedi Fallen Order برای کامپیوتر

داستان یک داستان تاریک است ، که برای زمانی از سریال مناسب است – بین اپیزودهای ۳ و ۴ ، زمانی که همه چیز برای جدی و کهکشان به طور کامل تلخ است. این کاملاً درگیر ترومای ناشی از پاکسازی نظم جدی پالپاتین و وادر از پنج سال قبل است ، هر دو قهرمان جوان زنجبیل Jedi ما Cal Kestis و مربی جدیدش Cere Junda با گناه بازماندگان و پشیمانی از چگونگی فرار از دستور ۶۶ کال با کمال احترام توسط کامرون موناگان عمل می کند ، گرچه او هرگز شخصیتی قوی ایجاد نمی کند که او را از دیگر شخصیت های عمومی جدی جدا کند. او یک پسر خوب با استاندارد است و حتی در پایین ترین سطح خود ، هرگز از راه تاریکی و انتقام وسوسه نمی شود – او فقط به یک بحث خوب محتاج است. از طرف دیگر ، Cere با یک بازی دلخراش از Debra Wilson ، او را بسیار بهتر می کند ، به ویژه در نیمه دوم وقتی که او تاریک ترین لحظات خود را زنده می کند و با عواملی متناسب با چهره خود با عواقب اقدامات خود روبرو می شود. حتی آنتاگونیست اصلی ، شکارچی جدی Imperial Inquisitor Jedi معروف به خواهر دوم ، عمق غیرمنتظره ای دارد.

دانلود بازی Star Wars Jedi Fallen Order

همه این تاریکی ها به این معنی است که جذابیت کلاسیک سه گانه اصلی کمتر است ، اگرچه کمی از آن درخشان است. مقدار کمی تسکین کمیک از کاپیتان چهار مسلح گریس کشتی خوب Mantis و خواننده پا و مرغ همیشه محبوب و دوست داشتنی BD-1 (که اغلب “بادی” تلفظ می شود) به دست می آوریم. او به سختی از دوربین شکاری لوک بزرگتر است ، اما بسیار مفید است. نه فقط از طریق توانایی های هک کردن او ، که به عنوان یک توسعه از خود شما محسوب می شود ، بلکه به این دلیل که او از پشت شما پرش می کند تا توجه شما را به چیزهایی جلب کند که می توانید اسکن کنید تا در دائرlopالمعارف درون بازی باز شود و چراغ های پشت از سر او برای نشان دادن وضعیت سلامتی شما بدون بهم ریختگی صفحه استفاده می شود.جستجوی اصلی ، کاربر Force و گروه کک و مک ما را به آنچه نسخه جنگ ستارگان ماجراجویی در ایندیانا جونز (که باید باعث افتخار جورج لوکاس باشد) می فرستد که در چندین سیاره وجود دارد ، می فرستد. شما نه تنها به راهروهای فلزی استریل امکانات امپراتوری بلکه در جنگل های انبوه جهان Wookiee از کاشییک ، گرد و غبار قرمز خشمگین Dathomir و سایر جهان های کمتر شناخته شده با ظاهر و احساس خاص خود ، از جمله مقبره های بیگانگان باستان ، پرتاب می شوید. که حمله کردید.

دانلود بازی Star Wars Jedi Fallen Order

نقد فنی بازی Star Wars Jedi Fallen Order برای کامپیوتر

اگرچه آنها در ابتدا کوچک به نظر می رسند ، اما تقریباً هر جهانی که بازدید می کنید به طرز شگفت انگیزی بزرگ است ، با بخشهای عظیم و میانبرهایی که پشت موانع قفل شده اند و بعداً خواهید آموخت که از آن عبور کنید ، از آن جا عبور کنید یا در غیر این صورت بر آنها غلبه کنید. برخی از آنها از منطقه ای به منطقه دیگر به طرز چشمگیری متفاوت هستند ، به دلیل داشتن گیاهان وحشتناک گوشت خوار ، منطقه عجیب Shadowlands از Kashyyyk در ذهن من به عنوان یک مکان متمایز متمایز برجسته است. مناطق دیگر شامل غارهای زیرزمینی و معابد باستانی است که همه در تضاد کامل با تنظیمات سنتی جنگ ستارگان قرار دارند. اکثریت قریب به اتفاق پازل ها سرگرم کننده ساده هستند – تصور کنید اگر لارا کرافت می تواند لحظه ای اشیا moving متحرک را منجمد کند و تخته سنگ ها را با ذهن خود فشار دهد – اما یکی دو مورد به اندازه کافی روی حیله و تزویر بود که باعث می شود برای مدتی سرم را خراش دهم. تقریباً هرگز به یک باره زیاد نیست ،بنابراین شما به ندرت همان کار طولانی را انجام می دهید.

دانلود بازی Star Wars Jedi Fallen Order

صفحه نمایش با کمال مهر و موم از حداقل مپ ها یا نشانگرهای جست وجو شسته نشده و باعث می شود تا محیط های عالی بدرخشند. وقتی صفحه نقشه را بالا می آورید ، طرح به سبک هولوگرام مینیمالیستی است و برای پیمایش دقیق چندان مفید نیست ، اما به شما ایده می دهد که کجا بوده اید ، چه کارهایی در یک منطقه انجام می شود و مسیری که باید به آن بپردازید. این به ویژه هنگامی مفید است که می خواهید پس از اتمام یک هدف داستانی آن را به کشتی خود برگردانید ، زیرا هیچ سیستم سفر سریع وجود ندارد و به راحتی می توان آن را چرخاند یا دور آن چرخید. من واقعاً قدردانی کردم که این مکان به وضوح مشخص می کند جایی که هنوز نمی توانید بروید زیرا توانایی های مناسبی ندارید (بنابراین وقت خود را هدر ندهید تا بعداً در داستان) و مکان های جدیدی را که می توانید با توانایی های قفل باز شده خود بروید برجسته می کند . این بسیار صرفه جویی در وقت است.

دانلود بازی Star Wars Jedi Fallen Order

داستان خیلی طول نمی کشد تا کال را با سر و صدا به اولین سکانس اکشن به سبک Uncharted پرتاب کنیم که همه چیز در اطراف او منفجر می شود اما در موقعیت دقیق درست قرار می گیرد تا به او اجازه دهد از آن بیرون بپرد یا از آن برای صعود از آن استفاده کند. یک سوراخ Jedi: Fallen Order تقریباً هر ترفندی را در کتاب بازی سوم شخص گنجانده است: بالا رفتن از دیوارهای پر دست انداز ، درخشش در امتداد تیرها ، پایین آمدن از دامنه ها ، تاب خوردن از طناب ، دیوار دوزی و موارد دیگر ، و هیجان در آن است بهترین حالت هنگامی است که همه اینها را برای توالی ای که به زمان کمی نیاز دارد ، متصل می کند. (در حال سقوط بلافاصله در ابتدای سکانس با یک لقمه کوچک از نوار سلامتی شما احیا می شود ، بنابراین اگر چند بار یک پرش را از دست بدهید ، خطر آنقدر زیاد نیست.) این تنها با معرفی و افزایش توانایی های Force بیشتر در کل مبارزات بهتر می شود ، و طعم متفاوتی نسبت به کارهای مشابه Nathan Drake و Lara Croft به آن می بخشد.

دانلود بازی Star Wars Jedi Fallen Order


حداقل سیستم :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: 64-bit Windows 7/8.1/10
Processor: AMD FX-6100/Intel i3-3220 or Equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: AMD Radeon HD 7750, NVIDIA GeForce GTX 650 or Equivalent
DirectX: Version 11
Storage: 55 GB available space

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: 64-bit Windows 7/8.1/10
Processor: AMD Ryzen 7 1700/Intel i7-6700K or Equivalent
Memory: 16 GB RAM
Graphics: AMD RX Vega 56, Nvidia GTX 1070/GTX1660Ti or Equivalent
DirectX: Version 11
Storage: 55 GB available space


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Star Wars Jedi Fallen Order

حجم: ۴۰ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴ | دانلود پارت ۵ | دانلود پارت ۶

دانلود پارت ۷ | دانلود پارت ۸ | دانلود پارت ۹

دانلود پارت ۱۰ | دانلود پارت ۱۱ | دانلود پارت ۱۲

دانلود پارت ۱۳ | دانلود پارت ۱۴ | دانلود پارت ۱۵

دانلود پارت ۱۶ | دانلود پارت ۱۷ | دانلود پارت ۱۸

دانلود پارت ۱۹ | دانلود پارت ۲۰

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *