مرسی دانلود

  • hedar
  • 25 نوامبر 20
  • بازی استراتژیک

دانلود بازی This War of Mine برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی This War of Mine در ژانر ماجراجویی و سه بعدی می باشد.

دانلود بازی This War of Mine

دانلود بازی This War of Mine برای کامپیوتر

بازی This War of Mine Complete یک بازی اکشن و جنگی با تمی تاریک و خاکستری ساخته شرکت بازی سازی MetorPolice است . داستانی ریشه ای از جنگ و بیان حقیقت های پشت پرده آن . وجود قابلیت گشت و گذار و کشف حقیقت از روی نقشه ، همراه با پلان های متفاوت و ایجاد حس ترس در بازیکن ، وجود قابلیت تغییر نقشه و نحوه روایت ….  

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی This War of Mine برای کامپیوتر

وجود شخصیت های متعدد و خاص در طول بازی بسیار روی شما تاثیر گذار خواهد بود. که هر کدام به گونه ای ساخته شده اند و از مهارتی خاصی برخوردار هستند که برای هر کسی قابل تفکر است. نمیتوان هر کدام از آنها را شخصیت هایی دانست که چندان با هم فرقی دارند ، اما به هر حال شما حق انتخاب دارید و میدانید که شخصیت ها هر کدام مربوط به چه دسته ای هستند. اما به نظر می رسد که سازندگان این گیم چندان سعی نکرده اند که به بازی جلوه خیلی خاصی بدهنده یا بخواهند آن را چندان اجرایی کنند و به آن شکل تازه ای بدهند . اما این همان احترامی است که شما در اولین زمان به بازیکنان مختلف ارائه میدهید و ممکن است که شما به هر دلیلی کمی دور تر و افراطی تر از آن عمل کنید. سعی میکنیم بیشتر و بهتر ارتباط داشته باشیم . اما بنا بر هر دلایلی ممکن است که بتوانید از حد و حدود خود کمی فراتر بروید و چندان سر بحث و مذاکره را به کسی نشان ندهید .

دانلود بازی This War of Mine

به نوعی میتوانید حتی با شخصیت های کامل و قابل مقایسه از روی الگو برداری و حقیقت اصلی نیز کمی فراتر بروید . با برداشت های اساسی و به نحوی کوچک و یا شمرده شده . اما به خوبی این به شما نشان میدهد که به دنبال چه چیزی هستید و برای چه چیزی زحمت میکشید . اما برای هر کسی در طول بازی متفاوت است و برای زیاد تر شدن و یا ازدحام االکی نمیتوان آن را با دیگر اشیا و قدرت ها مقایسه کرد. کسانی که در بازی حرفه ای هستند یا میخواهند از خود خودی نشان بدهند. اما ممکن است که در طول بازی بتوانید همانگونه از خود چشم گیر و دل زده به کنار بیاید .

دانلود بازی This War of Mine

البته همین تم خاکستری در بازی و ایجاد صحنه های واقعی جنگ و نشان دادن حقیقت تلخ و خاکستر گونه آتش که انگار زیر آن یک آتش سوزان است نیز به همین نحوه روایت بازی کمک بزرگی کرده است . اما بنا بر همین دلیل میتوان نتیجه و تصمیمی گرفت که قاطعانه روی کار شما تاثیر خواهد گذاشت . اما بنا بر هر دلایلی شما نیز میتوانید کمی شمرده تر و به هنگام تر نقش های خود را جلو ببرید.

دانلود بازی This War of Mine

نقد فنی بازی This War of Mine برای کامپیوتر

ممکن است که هر کسی توانایی و توانمندی خاصی نداشته باشد و بخواهد به سادگی از عهده کاری که میکند بر نیاید . اما بنا بر هر دلیلی این شما هستید که میخواهید راجب به آن صحبت کنید . همیشه بسیاری از حقیقت های اصلی و اساسی ممکن است که جلو راه شما را بگیرند . اما در زمان هایی این کار انجام دادنش بسیار غیر همگام و یا لحظه شماری شده است . بنا بر هر دلایلی انکار بسیاری از کار ها در لحظه و حس زیبایی ممکن است برای شما نیز ناهموار و یا سخت شدنی باشد در دقت و ایجاد حوصله کمی وقت بگذارید و بدانید که چه کاری را انجام میدهید ، اما این همان چیزی است که شما از آن سو و این سوی آن میخواهید به همان شیوه اصلی و تضاد خود به همان سرانجام اصلی برسید.

دانلود بازی This War of Mine

افراد از سختی جنگ خسته و دلسرد می شوند و بیماری های سخت بیشتر از جسم، روح آن ها را به سختی به زمین می زند. در طول مدت محاصره جدا از وحدتی که باید بین اعضای تیم شما برقرار باشد، موقعیت های زیادی پیش خواهد آمد که می توانید به دیگر افراد کمک کنید.

دانلود بازی This War of Mine


حداقل سیستم :

OS: Windows 7/8/10
Processor: Intel(R) Core(TM)2 Duo 2.4, AMD Athlon(TM) X2 2.8 Ghz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Geforce 9600 GS, Radeon HD4000, Shader Model 3.0, 512 MB
DirectX: Version 9.0
Storage: 5 GB available space
Sound Card: DirectX compatible

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 7/8/10
Processor: Intel(R) Core(TM)2 Quad 2.7 Ghz, AMD Phenom(TM)II X4 3 Ghz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 260, Radeon HD 5770, 1024 MB, Shader Model 3.0
Storage: 5 GB available space
Sound Card: DirectX compatible


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر This War of Mine

حجم: ۲٫۸۹ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود رایگان با لینک مستقیم

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *