مرسی دانلود

  • admin1
  • 24 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Witchfire برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Witchfire در ژانر اکشن می باشد.

دانلود بازی Witchfire

دانلود Witchfire برای کامپیوتر

بازی Witchfire یک بازی در نقش اکشن برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت The Astronauts طراحی و ساخته و توسط شرکت The Astronauts منتشر شده است.بازی در حاشیه مراسم TGA برگزار شد،و از آن رونمایی گردید «The Astronauts»، سازندگان عنوان «The Vanishing of Ethan Bradberry» از بازی جدید خود پرده برداشتند. بله چون این بازی آنچنان که باید و شاید قوی عمل نکرده بود. «Witchfire» شوتر اول شخصی است که در دنیایی دلهره‌آور و مملو از موجودات ترسناک جریان دارد. در دنیایی که ترس بر آن رخنه کرده است. بازی با موتور Unreal Engine در حال ساخت بوده و تاریخ عرضه یا پلتفرم‌های آن هنوز مشخص نشده‌اند.تاریخی که شاید زیاد هم جریان ساز نبوده است.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Witchfire برای کامپیوتر

این بازی به سرپرستی Adrian Chmielarz در حال توسعه است، یک بازی توسعه یافته که زیاد هم با قوانینی که باید و شاید جور در نیامده است . اما در هر صورت این شکلی است که همه چیز را تشکیل خواهد داد . اما بدانید که برای چه چیزی همه چیز خود را گروه خواهید گذاشت .. این کارگردان سابقه درخشانی با خود به همراه دارد. سابقه ای که زیاد هم دور از انتظار نیست. و بازی هایی مانند Bulletstorm ،PainKiller و Gears Of War Judgement را در کارنامه خود دارد. بله یک بازی که با فرم و حالت اکشن خود میخواهد ، آن چیز های اصلی را نشانه بدهد. با دیدن بازی Witchfire متوجه رد پای بازی پین کیلر می شوید و احساس می کنید چه از لحاظ هنری و فرم به این بازی نزدیک است.

دانلود بازی Witchfire

بله یک فرم که زیاد از حد هم برای شما قابل تغییر و دیوانه کننده نخواهد بود. بازی ویچ فایر از Unreal Engine 4 استفاده می کند و حقیقتا یکی از بهترین آثاری است. بله حقیقت هایی که زیاد هم شما را شیفته نکرده اند. که با این انجین گرافیکی ساخته شده است. بله چیزی که زیاد هم دور از انتظار نبوده است. جزییات کاراکترها فوق العاده هستند.کاراکتر هایی که زیاد هم دور از انتظار و خود باوری نبوده اند. و از لحاظ طراحی هم بسیار خلاقانه هستند، اما باید بدانید که چگونه کار میکنید. محیط ها اتمسفر بسیار خوبی دارند .قدرت بسیار خوبی را به شما خواهند داد . و باز هم شما را به یاد بازی پین کیلر می اندازد. یک بازی که جسارت شما را بالاتر خواهد برد .البته شاید با تفاوت اینکه زیاد هم مورد تایید نیست . چیزی که برای هر کسی زیاد دور از دسترس نبوده است….

نقد فنی بازی Witchfire برای کامپیوتر

بازی جدید استودیو Astronauts با نام Witchfire و در سبک شوتر اول شخص معرفی شد. اما شاید برای همه این غافل گیر کننده تر از آنی بود که همیشه به نظر بعضی ها ساده و یکنواخت به نظر میرسید . اما همچنان تعادل اصلی را در آن حفظ کرده است . و تا جای ممکن ارائه آن به بهترین نحوه نیز امکان پذیر است …. اما در هر صورت چیزی که من مشاهده خواهم کرد . وجود یک رویداد است . چیزی که بیش از این میدانید همان ایده ای است که شما نیز برای آن مدت ها زحمت کشیده اید ….

دانلود بازی Witchfire

این بازی که با توجه به تریلر منتشر شده به نظر می‌رسد گرافیک زیبایی داشته باشد، بله یک گرافیک که در حد ستایش و اعلا باشد . شاید برای هر کسی این یک رویداد و اساسی ترین شکل را داشته باشد . توسط استودیو آستروناتس در حال توسعه است. یک استودیو که زیاد هم به چشم شما خوش نیامده است. و هنوز هیچ اطلاعاتی در رابطه با پلتفرم‌های مقصد و تاریخ انتشار بازی منتشر نشده است. این همان چیزی است که شما آن را هنوز نیز دنبال میکنید و اتفاق سختی را برای شما به وجود نیاورده است.

استودیو People can fly یکی از سازند های خلاق است ، یک سازنده که تصور دقیقی از بازار بازی های رایانه ای دارد . و اینکه بازی های موفق و پر طرفداری را در دو دهه گذشته ساخته ، چرا که همیشه فکر شده و بدون عجله دست به اقدامات عجیب و غریب نزده است و گیمرهای قدیمی خاطرات زیادی با بازی های این استودیو دارند. بله اما هنوز هم شاید کم و بیش این اتفاق رخ داده باشد. این استودیو سری بازی های Painkiller را تولید کرده . یک سری از بازی هایی که شاید برای هم جذابیت زیادی داشته باشد . که در زمان خود مخاطبان زیادی داشت باشد. اما شاید زیاد هم بد به نظر نرسد . اما کارگردان بازی های این استودیو Adrian Chmielarz بود.کسی که بیشترین تاثیر را بر روی این بازی گذاشت. این شخص در سال ۲۰۰۲ استودیو People Can Fly را تاسیس کرد.

دانلود بازی Witchfire

کسی که میدانست چگونه یک ایده را شکل بدهد و برای آن مبارزه کند تا جاری شود و جا بیفتد و با ساخت عنوان Painkiller به شهرت رسید. ساخت عنوانی که به نظر همه جذاب میرسید . اما همینک اینگونه است. بعد از مدتی تعدادی از کارکنان اصلی . کسانی که فکر میکردند . چگونه باید به دنبال حرکت های اساسی و بزرگ بگردند و همچنین Adrian Chmielarz استودیو People Can Fly را ترک کردند. یک استودیو کامل و اساسی و استودیو The Astronauts را تاسیس کردند. این استودیو بازی The Vanishing Of Ethan Carter را در سال ۲۰۱۴ عرضه کرده است و در حال حاضر این استودیو بر روی عنوان Witchfire کار می کند.

دانلود بازی Witchfire


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Witchfire

حجم: ……. گیگابایت فرمت: Rar-iso

 لینک دانلود پس از انتشار قرار خواهد گرفت

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *