مرسی دانلود

  • admin1
  • 25 سپتامبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Heliborne برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Heliborne در نقش اکشن و هوایی می باشد.

دانلود بازی Heliborne

دانلود بازی Heliborne برای کامپیوتر

بازی Heliborne یک بازی اکشن و هوایی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Klabater طراحی و ساخته و توسط شرکت Klabater منتشر شده است.یک بازی استثنایی و هوایی است که شما در آن باید سوار بر بالگرد های بشوید و آنها را اداره کنید . این بازی به نحوی تدارکاتی را برای شما در نظر میگیرد که شما بتوانید آنها را نمایان کنید مانند سلاح های مخفوف و انهادم.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Heliborne برای کامپیوتر

بازی Heliborne یک بازی فوق العاده است که شما در آن سوار بر یک بالگرد به ماموریت های مختلفی سپرده خواهید شد از جمله رفتن به مناطق دشمن و حمله های هوایی که شما آنها را انجام خواهید داد. در این بازی شما میتوانید به آن اندازه که میخواهید توان خود را برای انجام کار ها به کار ببرید مانند پرتاب موشک یا فرود آمدن بر یک نقطه و یا محدوده. این خود نشان دهندی یک بازی شبیه سازی قوی است که در کمتر بازی ای مشاهده خواهید کرد . در این بازی شما با نقشه های مختلف و انواع بارگذاری سر و کار دارید . در بازی Heliborne شما میتوانید به همان اندازه که میخواهید دشنمان خود را شکار کنید.

دانلود بازی Heliborne

یک اکشن به تمام معنا که تفاوت زیادی با دیگر نسخه های دیگر ندارد از جمله قابلیت ارتقای بالگرد های خود و افزایش تجهیزات به خصوص انفجاری و شلیک . اما بارز ترین نوع و حالت آن این است که شما با بیشتر توان خود بتوانید به همان اندازه که میخواهید به هر چیزی که میخواهید برسید مانند نفوذ به مناطق دشمن یا حمله های هوایی ، گرافیک قابل قبول و سطح زیبای بازی در هر ثانیه و مکث در این بازی کمک کننده حال شما خواهد بود مانند یک راهنما و کمک کننده . از این رو شما با یک بازی قوی و حرفه ای رو به رو هستید که به شما کمک خواهد کرد و به سطحی از گیم خواهید رسید که دیگر هیچ کس توان مقابله با شما را ندارد.

دانلود بازی Heliborne

نقد فنی بازی Heliborne برای کامپیوتر

یک بازی کامل و حرفه ای که در آن مشغول به نبرد های مختلف در بیش از ۱۰۰ مرحله متفاوت هستید و میتوان گفت که بیشتر مراحل بازی در بازه های زمانی سال های ۱۹۵۵ تا ۲۰۰۰ میگذرد و شما ماموریت هایتان را از هر جایی شروع خواهید کرد . با یک بازی استثنایی رو به رو هستد که کم و بیش به شما در روند آن کمک خواهد کرد . کیفیت بصری بازی و لایه های رنگی و شفاف مانند یک جلد بر روی بازی کشیده شده است و شما این امکان را در بازی احساس خواهید کرد . اما چندان قابل هضم نخواهد بود . یک بازی با کیفیت که شما در آن خود را تصور خواهید کرد . این بازی از آن دسته بازی های است که شما خود را به بهترین نحوه و انرژی حداکثری نیازمند نخواهید دید و با توان آن مقابله خواهید کرد.

یک بازی حرفه ای و بیشتر از حد و اندازه شما که بیشترین حالت از خوشبختی را به شما هدیه خواهد داد . شما در نظم و انجام قواعد بازی خود به این صورت عمل خواهید کرد . که بیشتر زمان خود را صرف زندگی کردن و به وجود آوردن مسائل زندگی خود کنید . این بازی از آن دسته بازی های است که شما در بیشتر مراحل آن با گیم پلی خاص آن رو به رو هستید . یک شرایطی که در الان آن نسبت به گذشته آن همیشه شکل گرفته است . این بازی از آن دسته بازی های است که شما آن را بهینه و حرفه ای خواهید دید . این بازی از آن دسته بازی های است که شما آن را نادیده نخواهید گرفت . چرا چون هسته ی اصلی بازی به همان شیوه که خواهد بود هست.

دانلود بازی Heliborne

صداگذای هیجانی و اکشن در بازی به نحوی اساطیری شما را یک جنگجوی قدرتمند نشان خواهد داد . این بازی از آن دسته بازی های است که شما با قدرت هر چه تمام میتوانید به چیز هایی که میخواهید خود را نزدیک کنید . شکل بیشتر بازی های امروزی همان چیزی است که شما آن را مانند گذشته و سابق خود احساس خواهید کرد . این یک نشانه بسیار خوب از زندگی و آینده آن است . بیشتر تصورات ساخته شده را به خود راه ندهید.

دانلود بازی Heliborne

کیفیت بسیار بالای زندگی همیشگی و افتخار آمیز و چیز های که همیشه بر همین حسب و احتساب می مانند . در هر زمانی از زندگی و ایجاد استایل خاص آن و رویکردی خود بازی است که به مراتب آن را بهتر خواهد کرد . این بازی از آن دسته بازی های است که به هیچ وجه قابلیت خود را از دست نخواهد داد . زیاد بودن نقشه ها در این بازی . تقریبا بیشتر نقشه های که شما در این لازم دارید به کرات وجود دارد و شما نمیتوانید از آن ها چشم پوشی کنید . یکی از جالب ترین مدل های بازی همین است . آپشن های انتخابی تغییر بالگرد و اضافه کردن گزینه های مختلف در بازی نیز از آن دسته چیز های است که شما در این بازی می آموزید و با بازی کردن آن را ارتقا خواهید داد.کیفیت خیره کننده همراه با اعمال افکت های مختلف بر روی سلاح ها و نبرد ها در بازی همچنین قدرتمند تر شدن قدرت سلاح ها در این بازی برای شما از دیگر مزیت های این بازی به شمار میرود.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: 3.1 GHz Dual-Core – Intel i3 2100

Memory: 4 GB RAM

Graphics: 1 GB VRAM, NVIDIA GeForce GTX 550 Ti / AMD Radeon HD 5850

DirectX: Version 9.0c

Network: Broadband Internet connection

Storage: 10 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Processor: i5 2400 or equivalent

Memory: 6 GB RAM

Graphics: 2 GB VRAM, NVIDIA GeForce GTX 750 Ti / Radeon R7 240

Network: Broadband Internet connection


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Heliborne

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۲٫۹۵ گیگابایت

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴ | دانلود پارت ۵ | دانلود پارت ۶

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *