مرسی دانلود

  • admin1
  • 26 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی IL-2 Sturmovik 1946 برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی IL-2 Sturmovik 1946 در ژانر شبیه سازی و هواپیمایی می باشد.

دانلود بازی IL-2 Sturmovik 1946

دانلود IL-2 Sturmovik 1946 برای کامپیوتر

بازی IL-2 Sturmovik 1946 یک بازی نقش شبیه سازی و هواپیمایی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت ۱C: Maddox Games طراحی و ساخته و توسط شرکت ۱C , Ubisoft منتشر شده است.بازی IL-2 Sturmovik 1946 یک بازی جنگی هواپیمایی ، روایت گر داستان های جنگ جهانی دوم است . شما سوار بر جت های ، جنگی میشوید و بر فراز آسمان هر جایی را بمب باران خواهید کرد….اما با نقشه هایی که دارید ، در هر جایی سفر خواهید کرد . و پایگاه های دشمن زیر نظر شما خواهد بود ……

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی IL-2 Sturmovik 1946 برای کامپیوتر

IL-2 Sturmovik 1946 نام یکی از شناخته شده ترین ، کامل ترین بازی های شبیه ساز هواپیما می باشد. یک بازی جنگی و افسانه ای که تصاویر زمان های جنگ را برای شما باز سازی خواهد کرد… که در سال ۲۰۰۶ برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. بله برای شرکتی که مدت زمان زیادی به آنها فکر کرده اید. و خیلی زود توانست ، بله خیلی زود توانست به آن سرمنشع اصلی برسد . و به یکی از محبوب ترین بازی های آن سال ها تبدیل شود. بله یک بازی که همیشه در دسرس هر شخصی قرار گرفته است. عده ای نبود رقیب جدی در آن سال ها را ، بله رقیبی که بتواند پای تا پای اشخاص متفاوت در حرکت برای چیزی که میخواهید باشد ..و پیشروی را علت موفقیت این اثر قلمداد می کنند، اما مطمئنا کسانی که به تجربه ی بازی پرداخته باشند. و یا مقداری و مدت زمانی بازی کردن را امتحان کرده باشند. به خوبی می دانند که این بازی، بله این بازی چگونه بازی ای هست. تا چه اندازه فوق العاده و سرگرم کننده است.

دانلود بازی IL-2 Sturmovik 1946

بله تا چه اندازه ای سیستم گیم پلی فوق العاده لذت بخش ، حتی در قسمت هایی که به نظر نیاید که این بازی چگونه بازی ایی می باشد. در کنار طراحی بصری ، بله یک طراحی چشم نواز و خیره کننده .که در سال ۲۰۰۶ واقعا زیبا به نظر می رسد، اما با همه این ها مشکلاتی گریبان گیر بازی است.و این دو ویژگی عالی بازی هستند . بله ویژگی هایی که زیاد هم جذاب به نظر نمی آیند . که تا حد بسیار زیادی عامل موفقیت IL-2 Sturmovik 1946 بوده اند.بله موفقیت هایی که زیاد هم مورد تحسین همگان واقع نشده اند.

اولین مسئله ای که شاید در اولین مورد و امتیاز سنجی ، نگاه هر گیمری را در رابطه با بازی IL-2 Sturmovik 1946 به خودش جلب می کند، شاید با اغراق همین نمره ی فوق العاده ی ۸۶ درصد می باشد. بله نمره ای که شما با انجام یک سری از دستور و العمل های جانبی و درست همه آنها را به نوعی در کنار یکدیگر انجام خواهید داد. که منتقدین به این بازی داده اند. بله منتقدینی که شاید زیاد هم دور از دسترس کار نکرده اند. از طرفی دیگر بازی با ۱۲۰ نقد ، بله تعداد زیادی از نقد هایی مهم را تا به حال دریافت کرده است . از سوی کاربران متاکریتیک نیز نمره ی ۸٫۸ را کسب کرده است. بله یک نمره کامل و استثنایی و خیره کننده که هر کاریی را برای شما خلق خواهد کرد. که این دلیلی دیگر بر کیفیت بسیار بالای این عنوان است. بله یک عنوان کامل و مشکل گشا که هر چیزی را ممکن است به اندازه کافی به مرور زمان برای هر کسی حل کرده باشد.

دانلود بازی IL-2 Sturmovik 1946

نقد فنی بازی IL-2 Sturmovik 1946 برای کامپیوتر

IL-2 Sturmovik 1946 نام یکی از شناخته شده ترین بازی های شبیه ساز هواپیما می باشد. یک شبیه سازی خوب و دقیق و جذاب که هر کسی را در این بازی مجذوب خود خواهد کرد… این بازی با عنوانی که طراحی و بهره برداری کرده است . در صدر بازی های شبیه سازی قرار گرفته است. که در سال ۲۰۰۶ برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. اما با ایجاد تغییرات و حالت هر گسترده تری شکل گرفت و خیلی زود توانست به یکی از محبوب ترین ، و در عین حال مهم ترین بازی هایی باشد که تا به امروز ساخته شده.و به بهترین بازی های آن سال ها تبدیل شود. اما در هر صورت او چیزی را که میخواهد به دست خواهد آورد . عده ای نبود رقیب جدی ، کسی که بتواند کار را برای آنها در نظر گرفته شده و متفاوت انجام بدهد .. در آن سال ها ، این را علت موفقیت این اثر قلمداد می کنند،موفقیتی که همیشه منجرب به اتفاقاتی است که همیشه وجود دارد. اما مطمئنا کسانی که به تجربه ی بازی پرداخته باشند. بله تجربه ای که زیاد هم مورد انتظار نیست. به خوبی می دانند که ، این مورد چندان هم دور از انتظار و یا فراموش شده نخواهد بود .. این بازی تا چه اندازه فوق العاده و سرگرم کننده است.

دانلود بازی IL-2 Sturmovik 1946

بله یک بازی که با این همه تضاد و ایجاد دگرگونی و حالت های چند نفره از زمانی که برای سیستم های چندتایی ایجاد شده است . سیستم گیم پلی فوق العاده ، سیستمی که زیاد هم دور از انتظار نبوده .و لذت بخش در کنار طراحی بصری ، یک طراحی اساسی و ایده آل … که در سال ۲۰۰۶ واقعا زیبا به نظر می رسد، اما آیا میدانید که چگونه این همه صحبت در مورد آن برای هر کسی جذابیتش را حفظ کرده است. دو ویژگی عالی بازی هستند. بله دو ویژگی که هر کدام به اندازه کافی به سمت جلو میخزند و ممکن است که طی مدت زمان کمتری نیز به این اندازه ارزش پیدا کنند. که تا حد بسیار زیادی عامل موفقیت IL-2 Sturmovik 1946 بوده اند. بله یک عامل متفاوت که زیاد هم دور از انتظار نبوده است.

اگر به دنبال یک تجربه ی بی نقص ، بله یک تجربه کمک کننده و حرفه ای هستید در یک بازی شبیه سازی هواپیما هستید، که بتواند به شما در آن واحد کمک کند، IL-2 Sturmovik 1946 یکی از معدود بازی هایی است که می توانید از انتخاب آن مطمئن باشید. بله انتخابی که در هر صورت نیاز به یک عنوان درست و حسابی دارد. عنوانی که در سال عرضه سر و صدای بسیار زیادی کرد ، اما همچنان هم اینطور به نظر نمیرسید و به یکی از محبوب ترین بازی های سال تبدیل شد . بازی هایی که در هر صورت برای نیاز عده ای این اتفاق را خلق خواهد کرد و حالا امروز می توانید آن را به صورت رایگان ، بله به صورتی که شاید زیاد از حد هم منطقی به نظر نرسیده است.

دانلود بازی IL-2 Sturmovik 1946


حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows® XP/2000
Processor: Pentium® III or AMD Athlon™ ۱ GHz (Pentium 4 2.4 GHz recommended
Memory: 512 MB 1 GB recommended
Graphics: DirectX® ۹ compliant with 64 MB RAM (128 recommended)(see supported list*
DirectX Version: DirectX 9.0 or higher
Sound: DirectX 9 compliant
Hard Drive: 6 GB
Multiplay: Broadband Internet connection


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر IL-2 Sturmovik 1946

حجم: ۶٫۵ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *