مطالب ویژه

بهترین فیلم و سریال های سایت

آرشیو

ویجی دی ال

دانلود بازی Football Manager 2019 نسخه (کامل و فشرده) برای کامپیوتر

دیدگاه: ۰
نویسنده: admin1
تاریخ انتشار: 11 آبان 1399

دانلود بازی Football Manager 2019 برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ‍ ‍ از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Football Manager 2019 در ژانر ورزشی و شبیه ساز می باشد.

دانلود بازی Football Manager 2019

دانلود بازی Football Manager 2019 برای کامپیوتر

بازی Football Manager 2019 یک بازی در ژانر شبیه سازی و ورزشی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Sports Interactive طراحی و ساخته و توسط شرکت SEGA منتشر شده است.بازی Football Manager 2019 یک بازی فوتبال ، اما در مقابل بازی فیفا و پی ای اس یک بازی بسیار کم حجم است ، البته این بازی بیشتر بر روی مدیریت ، فوتبال تمرکز دارد . شما در این بازی میتوانید تمرکز دقیق و درستی را از یک حالت عادی میان آنها به دست آورید . این بازی فوتبالی تاکتیک هایی را به شما نشان میدهد. و برای این که از آن اصولی بهره ببرید .چگونه بتوانید از آن استفاده کنید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Football Manager 2019 برای کامپیوتر

شما باید با عملکرد درست و نگه داشتن روحیه تیم خود ، پیمایش ماهرانه در بازار نقل و انتقالات برای انجام خریدهای زیرکانه ، توسعه بازیکنان در زمین تمرین و چرخاندن تیم خود برای کنترل ریسک آسیب دیدگی ، از جمله موارد دیگر ، مقابله کنید. این یک چالش منحصر به فرد است که به دنبال جمع کردن امتیازات در زمین می باشد ، با این وجود همه این جنبه های متفاوت باید ابتدا در بالای یک پایه محکم همه اینها از نو ساخته شوند که با قطعات روی تخته سفید شروع می شود. تاکتیک ها بستر اصلی هر تیم بزرگی است و Football Manager 2019 بیش از هر زمان دیگری کنترل و انعطاف پذیری بیشتری در مورد نحوه بازی تیم شما به شما می دهد.

گرچه این بازی یک بازنگری کامل نیست ، اما طراحی مجدد دقیق رابط تاکتیک ها گزینه های استراتژیک و انعطاف پذیری تاکتیکی شما را باز خواهد کرد. ترکیب سبک بازی هر تیم اکنون به سه مرحله مشخص تقسیم شده است: در مالکیت ، در انتقال و خارج از مالکیت. گزینه های موجود در اختیار شما برای هر کسی که در چند سال گذشته مدیر فوتبال شناخته شده هستند ، وقتی با ورود به سومین مرحله نهایی ، با جنبه های بازی تیم شما و برنامه حمله برخورد هایی انجام دهید. مرحله انتقالی شاید هیجان انگیزترین بازیکن پپ گواردیولاس و مائوریتزیو ساریس از بازیهای مجازی باشد ، به شما این امکان را می دهد که تصمیم بگیرید که تیم شما چه توپی را از دست می دهد و کدامه آن را پس می گیرد.در حالی که گزینه های خارج از مالکیت شما به شما اجازه می دهد تا تعیین کنید که در کجای زمین می خواهید تیم شما با حریفان درگیر شود و می خواهید خط دفاعی شما در چه سطحی بالا یا پایین قرار گیرد. همه این گزینه های اضافی باعث ایجاد رویکردی شفاف در ماژول تاکتیک می شود که بسیاری از حدس های قبلی ایجاد شده در ایجاد هویت تیم شما را از بین می برد. اگر می خواهید تیم شما پس از به دست آوردن مالکیت توپ ، به بیشترین امتیاز برسد ، این گزینه فقط با چند کلیک ماوس فاصله دارد.

دانلود بازی Football Manager 2019

برای اینکه بتوانید درک بهتری از نحوه ساخت تاکتیک های بالقوه داشته باشید ، تعدادی از تاکتیک های از پیش تعیین شده نیز وجود دارد. اینها ظاهراً استراتژیهای عمومی در زندگی واقعی مانند کنترل در اختیار داشتن و پارک کردن اتوبوس را بازسازی می کنند ، در حالی که دارای فلسفه های متمایزی از جمله Gegenpressing ، مدیر Ture-taka ، و Catenaccio ایتالیایی ، مدیر لیورپول است. انتخاب یک ایستگاه از پیش تعیین شده یک راه حل ساده پلاگین و بازی نیست ، با این وجود ، برای موفقیت هر یک از این تاکتیک ها ، هنوز باید نقاط قوت ، ضعف و ترکیب نقش بازیکنان را در نظر بگیرید. فایده ندارد اگر از تیمی با نرخ کار جمعی پایین بخواهید که ۹۰ دقیقه فشار بیاورد ، مگر اینکه بخواهید آنها روی پای خود از بین ببرید ، درست مثل اینکه از یک تیم غیر لیگ ای بخواهید فوتبال پاسکاری گسترده ای انجام دهد ، به بارسلونای زیبا منجر نمی شود- سبک esque بجای،این ایستگاه از پیش تنظیم شده یک خط ابتدایی عملی برای آموزش نحوه کارکرد تاکتیک های جعل در Football Manager 2019 فراهم می کند ، به شما این امکان را می دهد که خود این ایده ها را وام بگیرید ، از آنها بیاموزید و آنها را گسترش دهید.

این برای هم برای پیشکسوتان و هم برای تازه واردان مفید است زیرا درک واضح تری از چگونگی تأثیر هر دستورالعمل روی ترکیب تیم شما را فراهم می کند و همچنین مکمل لازم برای طراحی مجدد تاکتیکی Football Manager 2019 است. این یک بازسازی کامل نیست – اجرای یک کار ساده به عنوان یک خط میانی ، به عنوان مثال ، هنوز هم یک گزینه نیست – اما بسیاری از عناصر محدود کننده بازی های گذشته را رها می کند ، و بازی را به شیوه ای مثبت تحت تأثیر قرار می دهد که همچنین بلوک های ساختمانی را برای پیشرفت های بعدی در آینده ایجاد می کند.

دانلود بازی Football Manager 2019

در ابتدا همه چیز خیلی زیاد به نظر می رسد ، اما آموزش جامع – البته پرحرفانه – وظیفه مناسبی در توضیح چگونگی کارکرد همه چیز دارد ، و پس از چند بازی آموزش احتمالاً در صورت آماده شدن به بخشی جدایی ناپذیر از آمادگی قبل از بازی شما تبدیل می شود. قبلاً به عنوان یک فکر پسین تلقی می شد. آیا یک بازی بزرگ مقابل یک تیم گلزن آزاد پیش رو دارید؟ هفته را با تمرین های مختلف دفاعی سپری کنید که به طور بالقوه می تواند سبک حمله آنها را خنثی کند. چند بار در جام بازی می کنید؟ تمرینات خود را به ایجاد شانس و پایان دادن اختصاص دهید تا بازیکنان هجومی خود را تیز نگه دارید. یا اینکه همیشه می توانید از کارمندان اتاق پشتی خود استفاده کنید که همه اینها را خودشان اداره کنند. شما می توانید به اندازه دلخواه خود با Football Manager 2019 درگیر باشید.

نقد فنی بازی Football Manager 2019 برای کامپیوتر

گزینه های اضافی به یک رویکرد شفاف در ماژول تاکتیک منجر می شود که بسیاری از حدس های قبلی ایجاد شده در ایجاد هویت تیم شما را از بین می برد. البته ، همه این کارهای اساسی در نهایت بعد از ظهر شنبه در مقابل یک استادیوم مملو از اوج به اوج خود می رسد و موتور مسابقه سه بعدی نیز پیشرفت های محسوسی داشته است. بارزترین مورد این روش ، طرز فرو رفتن توپ و فرورفتگی هوا در هوا به روشی کاملاً معتبرتر است. مشاهده خواهید کرد که بازی سازان کوچک با برخی از پشت چرخش های زیبا ، توپ را از بالای خط دفاعی بالا می کشند و ضربات آزاد را که در گوشه بالای شبکه خم می شوند و فرو می روند ، انگار از اوج پای دیوید بکهام خارج شده اند. این باعث می شود حرکت های پویای بیشتری داشته باشید و به طور کلی جریان بازی را بهبود می بخشد.

دانلود بازی Football Manager 2019

فریادهای مربوط به لمس هنوز بی جهت مبهم هستند ، اما بازخورد فوری که پس از صدور دریافت می کنید ، آنها را به یک گزینه تاکتیکی مناسب تبدیل می کند. بازیکنان معمولاً باهوش تر هم هستند ، وقتی می دانند آفساید دارند دویدن خود را حفظ می کنند و وقتی در محوطه جریمه حریف قرار دارند پاس مناسب را انتخاب می کنند. هنوز هم برخی از مسائل میراثی وجود دارد ، مانند درصد بالای گلهایی که از روی سانترها به ثمر می رسد ، که معمولاً ناشی از عدم مهارت بازیکنان مدافع کناری در متوقف کردن وینگرهای حریف است. همچنین مشاهده خواهید کرد که بازیکنان در موقعیت های سودمند دریبل می زنند تا فقط در جایگاه خود متوقف شوند تا به مدافع فرصت بازیابی دهند و اشتباهات دفاعی نیز گاهی اوقات کمی زیاد است. اینها می توانند ناامیدکننده باشند ، اما مانند گذشته در تجربه روز مسابقه مسلط نیستند.

دانلود بازی Football Manager 2019

همه اینها باعث می شود Football Manager مانند یک مهاجم ۲۸ ساله به اوج خود برسد. طراحی مجدد تاکتیکی – هرچند که آنطور که برخی می خواستند دقیق نیست – وضوح را بهبود می بخشد و به شما امکان کنترل بیشتری بر نحوه بازی تیم شما می دهد ، در حالی که موتور مسابقه و تأکید جدید بر تمرینات با آوردن کار شما را در اتاق تاکتیک تقویت می کند. تمام ایده های شما به نتیجه رسیده است. اینها تغییرات معنی داری هستند که شبیه سازی را بیشتر پیش می برند و باعث می شوند احساس کنید واقعا می توانید فلسفه های فوتبال خود را به یک تیم تحمیل کنید. تماشای گل زدن بازیکنان خود با اتمام یک حرکت جابجایی دقیقاً همانگونه که تصور می کنید ، یک لذت کامل است که هیچ بازی ورزشی دیگری نمی تواند با آن مطابقت داشته باشد و اکنون به دلیل این موارد اضافی ، یک عملکرد قابل قبول تر است.

این هنوز هم خوشایندترین بازی برای تازه واردان نیست ، سیستم ها را روی سیستم قرار می دهد ، اما برای پیشکسوتان و کسانی که مایلند تلاش خود را برای یادگیری انجام دهند ، هرگز زمان بهتری برای قدم زدن و محصور کردن در خندق مجازی نبوده است. ترفندهای Football Manager 2019 شما را با خوشحالی در یک جلسه بازی ماموت دیگر مانند حقه بازی منفعت ، قرار دادن رقبای خود در امضای یک شگفت انگیز ، و شکست دادن یک برنده دقیقه ۹۰ برای کسب یک عنوان قهرمانی در لیگ به صورت پیروزمندانه ، حل می کند.

دانلود بازی Football Manager 2019


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 (SP1), 8/8.1, 10 (1803/April 2018 Update) – ۶۴-bit or 32-bit
Processor: Intel Pentium 4, Intel Core or AMD Athlon – ۲.۲ GHz +
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Intel GMA X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT or AMD/ATI Mobility Radeon HD 3650 – ۲۵۶MB VRAM
DirectX: Version 9.0c
Storage: 7 GB available space


play-sharp-fill

دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Football Manager 2019

حجم: ۱.۸۹ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود رایگان با لینک مستقیم

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها