مرسی دانلود

  • admin1
  • 18 اکتبر 20
  • بازی ورزشی

دانلود بازی FIFA 2021 برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی FIFA 2021 در ژانر ورزشی و مسابقه ای می باشد.

دانلود بازی FIFA 2021

دانلود FIFA 2021 برای کامپیوتر

بازی FIFA 2021 یک بازی ورزشی و مسابقه ای برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت EA GAMES طراحی و ساخته و توسط شرکت EA GAMES منتشر شده است.بازی FIFA 2021 یک بازی کاملا عالی و استثنایی فوتبال که جزو بهترین بازی های شماره ۱ جهان قرار دارد . این بازی بیشترین لیگ موجود و بیشترین شبیه سازی دقیق بازیکنان و بیشترین استادیوم های ورزشی و بهترین حالت از بهترین عناوین را دارا می باشد . در هر صورت این آن موردی است که شما به دنبال میگردید و به آن خواهید رسید . یک تلاش مهم و ارزشمند برای به دست گیری این بازی آن است . این بازی ایده ای را ساخته است که شما نیز آن را تجربه کرده اید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی FIFA 2021 برای کامپیوتر

در بخش گیم پلی عنوان FIFA 2021 که یک سری فوق العاده را برای شما خواهد ساخت . در این بازی نیز باید گفت که تاکتیک‌ و حرکات نمایشی ، بله حرکت هایی فوق العاده وجود دارد. بازیکنان به شدت بهبود یافته‌اند .بله شدتی که شاید زیاد هم نگران کننده نبوده است. و گیمرها می‌توانند با توان بیشتر ، هم اکنون از دریبل Agrib Dribbling که شخصیت‌های بزرگ ، بله شخصیت هایی که شاید زیاد هم مورد قبول واقع نشده بودند . اما خوب بالاخره برای بهبود عملکرد درست و استفاده از جهات مختلف بر روی آن تاثیر گذار است . فوتبال جهان توانایی اجرای آن‌ها را دارند، اگر در هر جای بازی دقت خاصی را تجربه کرده اید . بر خلاف چیزی که مشاهده میکنید . زیاد در خور ستایش از شما نیست.استفاده کند.بله استفاده ای که زیاد مقرون به صرفه نخواهد بود.

دانلود بازی FIFA 2021

استفاده از این دریبل با سرعت و دقت بسیار بالایی همراه است ، بله دریبل هایی که شما آن را دوست خواهید داشت . اما در هر صورت به آن نزدیک شده اید و به این ترتیب گیمر ، بله گیمر آن را خوشحال کننده خواهید دید . در مسابقات آنلاین ، این همان ایده اصلی است و در هنگام مواجه شدن ، بله مواجه شدن با آن نفوذ درست در بازی ، با یک بازیکن بسیار ماهر ، بله یک بازیکن بسیار ماهر و خیلی بخشاینده ، می‌تواند با استفاده از این نوع دریبل ، بله دریبلی که شاید زیاد از حد برای شما نیز ، انگیزه به بار نیاورده باشد. به راحتی از او عبور کرده ، بله عبوری که شاید زیاد هم جذاب نبوده است و به مسابقه ادامه دهد. بله مسابقه ای که شاید زیاد هم بد نبوده است. طبق اعلام شرکت EA این نوع دریبل از حرکات مسی و برناردو سیلوا کپی برداری شده است. البته یک شبیه سازی خوب و حرفه ای را پشت سر گذاشته است و این بازیکنان نیز در بازی بالاترین مهارت ، در جایی که دیگر بازیکنان قرار ندارند، در اجرای این نوع دریبل را دارند.شرایطی که شاید برای شما نیز جذاب باشد.

استفاده از تاکتیک‌های جدید ، بله تاکتیک هایی که شما آن ها را صد مرتبه بهتر خواهید دید . در حین اجرای بازی، بله یک بازی فوق العاده که به دنبال آن هستدید لذت بسیار بالایی را به گیمر القا خواهد کرد و گیمر پس از گذشت چند ساعت از بازی خسته نخواهد شد.

نقد فنی بازی FIFA 2021 برای کامپیوتر

فیفا ۲۱ عنوانی در سبک شبیه ‌ساز ، بله یک بازی ورزشی فوتبال ، که هم میدانید که این ورزش چقدر محبوب است . واین بازی حرفه ای فوتبال که توسط استودیو بازی سازی EA Vancouver و EA Romania ساخته و توسط کمپانی EA الکترونیک آرتس برای پلتفرم های PC، PlayStation 4، Xbox One، Nintendo Switch، Google Stadia، PlayStation 5، Xbox Series X/S منتشر شده است. واقعا یکی از بهترین بازی های ساخته شده در مورد فوتبال است.

دانلود بازی FIFA 2021

بخش Career بعد از سالها انتقاد ، بله بخشی که شاید زیاد هم تغییر نکرده است. با تغییراتی مواجه شد . با تغییراتی که شاید زیاد به دنبال آنها نگشته بود . و موارد جدیدی و بسیار بهینه تری به این بخش اضافه شده است. بله بخشی که شاید عمده ترین حللت را داشته باشد . مواردی چون اضافات جدید، بله اضافاتی که شاید زیاد هم برای شما بد نبوده باشد. یک حالت شبیه سازی ، بله یک شبیه سازی دقیق و کاملا متفاوت از چیزی که در جریان دارید. بازی تعاملی اصلاح شده ، بله کاملا متفاوت و خیره کننده ، که به بازیکنان امکان می دهد . بله به بازیکن امکان میدهید که چیزی را بگوید و بشنود . علاوه بر تغییر برنامه های بازی، بله تغییر هایی که شاید زیاد هم جذاب نبوده است. در زمان واقعی فوراً به داخل بازی ها بروند ، بله داخل یک بازی که کاملا متفاوت است. و از آنها خارج شوند.

یک سیستم تمرینی جدید ، بله سیستمی که شاید زیاد هم بد نبوده باشد و یک سیستم پیشرفته که به شما امکان می دهد. بله امکانی را میدهید که زیاد آن را دوست نداشته باشید. برنامه های تمرینی هفتگی ريال بله برنامه هایی که شاید زیاد به چشم دیده باشید و توانایی آموزش بازیکنان برای بازی ، بله برای بازی هایی که شاید زیاد هم دور از انتظار نباشد. در موقعیت های مختلف ، بله موقعیت هایی که زیاد جذاب نباشد، آمار جدید مانند آمادگی جسمانی و رشد ، بله رشدی که باعث اتفاقات زود به هنگام و جدی باشد ، سیستم آکادمی جوانان ، بله یک سیستم قدرتمند و متفاوت ، گزینه های انتقال بیشتر ، بله گزینه های که شاید زیاد جذاب نباشد. مانند وام خرید معاملات.

دانلود بازی FIFA 2021

بخش FIFA Volta در بازی FIFA 20 معرفی شد. بله بخشی که شاید زیاد هم جذاب نباشد و همچنین بخشی از بازی فیفا ۲۰۲۱ خواهد بود. بله بخشی که برای همه زیبا و جانانه بوده است. طبق گفته سازندگان ، بله سازندگانی که قرار است .این بازی را تجربه کنند . این بازی که برای همه یک حس شکوفا دارد ، ولتا ۲۱ بهبودهای گیم پلی را خواهد داشت ، بهبودی که شاید تجربه کرده باشید و حالت های جدید بازی مانند The Debut ، عاقبت حالت داستان سال گذشته ، بله این همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید. با حضور زین الدین زیدان ، تیری هانری ، کاکا و فرانک لمپارد را مشاهده خواهد کرد.و بیشتر بازیکن های مشهور …

دانلود بازی FIFA 2021

Volta Squads ، یک حالت آنلاین که ، با آن موردی که شما فکر کرده اید در تضاد نیست . افراد می توانند با دوستان خود بازی کنند. بله افرادی که شاید زیاد هم خجسته نباشند. و حالت Feature Battles. همچنین پنج مکان جدید (سائو پائولو ، پاریس ، سیدنی ، دبی و میلان) با اضافه شدن استادیوم VOLTA وجود خواهد داشت.

بازی FIFA 21 بیش از ۳۰ لیگ رسمیريال این ۳۰ لیگ زیاد هم خوب به نظر نمیرسیدند، ۷۰۰ باشگاه و بیش از ۱۷۰۰۰ بازیکن خواهد بود. بله بازیکنانی که شاید شما آنها را دوست داشته باشید. در آگوست سال ۲۰۲۰ ، کمپانی EA یک همکاری چند ساله انحصاری با تیم های آث میلان (AC Milan) و اینترمیلان (Inter Milan) را اعلام کرد.

دانلود بازی FIFA 2021

عکس روی جلد بازی FIFA 2021 کیلین ام‌باپه (Kylian Mbappé) بازیکن بین‌المللی فرانسوی است . یکی از بازیکن های مشهور و تاکتیکی و عملی… در نسخه استاندارد، وی لباس خانگی پاری سن ژرمن را می‌پوشد، یک لباس که کاملا بزرگ است. در نسخه چمپینز او در پیراهن خارج از خانه با لوگوی لیگ قهرمانان اروپا روی شانه و نسخه التیمیت، در هنگام ورود به کلیرفونتین برای پیاده‌روی با تیم ملی فوتبال فرانسه با لباس غیرورزشی ظاهر می‌شود.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 – ۶۴-Bit
Processor: Core i3-6100 @ 3.7GHz or AMD Phenom II X4 965 @ 3.4 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 660 2GB or AMD Radeon HD 7850 2GB
Storage: 50 GB available space

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 – ۶۴-Bit
Processor: Intel i5-3550 @ 3.40GHz or AMD FX 8150 @ 3.6GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 670 or AMD Radeon R9 270X
Network: Broadband Internet connection
Storage: 50 GB available space


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر FIFA 2021

نسخه FULL UNLOCKED هنوز کرک نشده است و این نسخه فقط برای کسانی است که سریال اورجینال (CD Key) بازی FIFA 21 را از Origin خریداری کردند و پس از دانلود این فایل ها می توانند بازی را با لانچر Origin اجرا کنند. لینک های دانلود پس از انتشار کرک آپلود و قرار خواهد گرفت.

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *