مرسی دانلود

  • admin1
  • 20 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Code Vein برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Code Vein در ژانر نقش آفرینی،اکشن و ماجرایی می باشد.

دانلود بازی Code Vein

دانلود Code Vein برای کامپیوتر

بازی Code Vein یک بازی ماجرایی،اکشن و نقش آفرینی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت BANDAI NAMCO Studios طراحی و ساخته و توسط شرکت BANDAI NAMCO Entertainment منتشر شده است.بازی Code Vein که عنوانی است در سبک Action RPG و سبک نقش آفرینی و ماجراجویی در دنیایی انیمه مانند و آخرالزمانی اتفقاق می افتد ، رستاخیر و یا آخرت . و توسط کمپانی بزرگ Bandai Namco توسعه و ساخت شد و در سال ۲۰۱۹ توسط همین کمپانی برای پلتفرم های PlayStation 4, Xbox One و Microsoft Windows منتشر گردید. یک بازی ساختار گرا داری داستان و پتانسیل بالا.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Code Vein برای کامپیوتر

ماهیت وجودی Code Vein با پاسخ دادن به سوال دوم آغاز می­شود. آیا این بازی در مراحل و شیوه داستان گویی توانسته است که به نیاز های گیمر های پاسخ بدهد ؟ هرچقدر که Dark Souls، پدر معنوی Code Vein، از داستان سرایی و روایت مستقیم فرار کرده ، اما همه ما میدانید که در جایی از این بازی بالاخره شرایط تغییر کرده است . اما تا کجا و چه زمانی باید برای آن در تلاش بود . و در عوض بر روی یک بستر داستانی غنی تمرکز کرده ، این همان چیزی است که شما در بازی متوجه خواهید شد. و حتی در بازگویی داستان شخصیت­ها و دنیای خود نیز به همان اندازه که میخواهید برای دست یابی به موقعیت خیلی بهتر و تلاشی بیش از حد و اندازه ای فوق العاده دست آورد هایی به دست آورده اید . دست از اذیت و آزار پلیرها برنمی­دارد. اما تا کجا میتوانید به چیزی که میخواهید نزدیک شوید .، Code Vein به سبک JRPG ها داستان سر راست و روایت مستقیمی داشته و از همان ابتدا مخاطب خود را درگیر ماجرایی هیجان انگیز می­کند. اما شما نزدیک شدن به آن خواسته ای که لازم است از دست یابی به شرایط به روز شده خود را نگه دارید . گفته میشود مردم ژاپنی بعد از حمله اتمی آمریکا ، حمله ی وحشتناک که در تاریخ بشریت سابقه نداشته است.

دانلود بازی Code Vein

و جریان وحشت آفرین و رعب آوری را به وجود آورده است . در جریان جنگ جهانی دوم دچار وحشتی ناخودآگاه شده­اند که نمودش را می­توان به شکل ترس از نابودی دنیا، یا ظهور موجوداتی عجیب (مثل گودزیلا) که می­توانند در چشم برهم زدنی شهرها را ویران کنند دید. اما این آخرین زمان بودن است یا آخرالزمانی ، به هر حال این شما هستید که برای آن در تلاش خواهید بود . این ترس ناخودآگاه تاکنون دستمایه بسیاری از انیمه­ها و بازی­های ژاپنی بوده ، بله تا جایی که به دستمالی شدن شباهت داشته است ، اما خوب ما بازی را به نحوی انجام میدهیم تا شما نیز از آن لذت ببرید. و Code Vein نیز نیم نگاهی به همین سوژه دارد اما در عوض از حیث پرداخت ، تا جایی که شما نیز میخواهید به جای خود برسانید خود را و شخصیت خود را نشان بدهید. پا را فراتر از مرز­های مرسوم گذاشته و دست به خلق تجربه­ای متفاوت و غیرقابل پیش بینی زده است. اما همه این ها تا جایی که ممکن است شما را به خواسته هایتان خواهند رساند.

دانلود بازی Code Vein

و شاید نیز برای شما این موضوع زیاد مهم نباشد . داستان ترسیم گر جهانی آخرالزمانی است که در آن تناضع موجودات زنده برای بقا ، محرک اصلی گیم­پلی و شروع ماجراهای آن است. این همان چیزی است که شما آن را دوست خواهید داشت . پس از یک فاجعه عظیم و هولناک که در بازی از آن با نام خارهای قضاوت (Thorns of Judgment) یاد می­شود، بله این یک چیز تمام عیار در بازی است . تمام موجودات زنده نابود شده و از تمدن بزرگ انسانی ، و جایی که شما به آن نیاز خواهید داشت. جز ویرانه­ای رو به زوال و فساد چیزی باقی نمانده است. بله همه چیز در این بازی دیگر رنگ و بویش را شاید از دست داده باشد. ولی آیا فکر میکنید در این دنیای تباهی بتوانید بازی کنید و سرخوش باشید . پس از نابودی نوع بشر گونه­ای جدید از انسان­ها با نام بازمانده­ها (Revenants) پا به عرصه حیات می­گذارند .انسان های عجیب غریب که گذشتگان خود را فراموش کرده اند و حتی به آنها فحش نیز حواله میکنند. که در واقع خون آشام­های نامیرا و جاودانه هستند. اما این آن چیزی است که شما در هر زمانی متوجه ساختار آن میشوید . خون آشام­های دنیای Code Vein (که Vein نامیده می­شوند) جز نامیرا بودن هیچ وجه شباهت دیگری با نسخه اروپایی خود و نوادگان خاندان کنت دراکولا ندارند. اما به هر حال تا جایی که شما به بازی هایی این قبیلی نیاز داشته باشید ، شاید شگرفی زیادی را احساس کنید.

نقد فنی بازی Code Vein برای کامپیوتر

بازی Code Vein که عنوانی است در سبک Action RPG و در دنیایی انیمه مانند ، و آخرالزمانی اتفاق می افتد ، و توسط کمپانی بزرگ Bandai Namco توسعه و ساخت شد ، بله کمپانی سعی در ارائه نسخه هایی بهتر از این بازی را نیز داشته است و در سال ۲۰۱۹ توسط همین کمپانی برای پلتفرم های PlayStation 4, Xbox One و Microsoft Windows منتشر گردید. اما همانطور که میدانید برای پیشرفت بیشتر باید برای خود محکم تر تلاش کنید.

تا پیش از این نسخه دمو هم Code Vein با تریلرها و نمایش های عالی و هیجان انگیز خود تبدیل به یکی از مورد انتظارترین عناوین سال ۲۰۱۹ میلادی شد . عنوانی که شاید به بهترین نحوه تاثیر بسیار زیادی را میتوانست بر روی شما کارتان بگذارد . اما تا کجا میخواهید به آن توجه داشته باشید. مخصوصا برای علاقمندان سری سولز و بلادبورن و بازی های هاردکور شده بود. اما تا بازی های هاردکور باشند دلخوشی نخواهید داشت.

دانلود بازی Code Vein

ولی اکنون بعد از تجربه نسخه دموی این بازی باید بگویم هر کس که نسخه ای را تجربه کرده است حالا انتظارش چندین برابر شده است ، انتظاری که شاید فکر کرده ایم . بدون هیچ اتفاقی جلو خواهد رفت . اما تا کجا میتوانید آن را برای خود اندیشمدانه و غیر اردای حدس بزنید. و راستش را بخواهید خودم هم فکر نمی کردم این بازی دیگر این قدر گیرا و جذاب و هاردکور و عمیق باشد.

در داستان بازی Code Vein “کد وین” همه چیز حول محور خون می چرخد. بله خون و خون ریزی ، که نیاز اصلی Revenan ها است و آنها یاد گرفته اند ، این راه اصلی و اساسی داستان این بازی است . که نیاز خود را به غیر از خون انسان از یک منبع دیگر تامین کنند . بله منابع دیگری نیز هستند که بتوانند از آنها نیز تغذیه کنند . اما خوب چگونه و چطور آن نامشخص است . که البته به نظر می رسد بسیار کمیاب است.

گرافیک Code Vein به معنای واقعی زیبا و جذاب به نظر می رسد . اما این جذاب بودن به چه شیوه ای خواهد بود. و کاملا حال و هوای یک سری انیمه را دارد، انیمه ای که شاید نه یاد جذاب به نظر برسد . نها زیاد هم خوب ، البته انیمه ای بسیار تاریک و سیاه که ، تا به حال خیلی از چیز ها را خراب کرده است .و ویرانی و سیاهی در جای جای طراحی های آن به چشم می خورد . اما شما میدانید که در این سیاهی نیز بالاخره روشنایی پدیدار خواهد شد . حالا چه در یک خیابان با کلی ساختمان ویران باشد و یا در هر جای دیگر از این بازی ، یا در یک غار زمینی و تونل قدیمی مترو که اکنون محل رفت و آمد شیاطینی مخوف شده است. شیاطینی که به هیچ کس رحمی ندارند.

دانلود بازی Code Vein

گرافیک بسیار زیباست ، گرافیکی چشم نواز و بسیار عالی که جایی را برای شک نخواهد گذاشت. مخصوصا از لحاظ هنری و طراحی های معرکه ای که دارد ، اما در هر صورت با این اتفاق که شما میدانید و یا چیزی که فراتر از حالت عادی است . اما نمی توان گفت گرافیک در حد و اندازه عناوین بسیار خوش گرافیک نسل هشتم است . اما به هر حال چیزی است که شما آن را برای پیش برد استفاده خواهید کرد . هر چند که باز هم ممکن است که در نسخه نهایی بازی کیفیت گرافیکی بازی بالاتر رود. اما چیزی که شما آن را تجربه خواهید کرد .

دانلود بازی Code Vein

از نظر “جنس” گرافیک، این عنوان شباهت به بازی God Eater 3 دارد البته با کیفیت طراحی بسیار بهتر و دنیایی بسیار پرجزییات تر و تاریک تر. اما شاید کیفیت طبیعی و حالت هایی که شما آن را مشاهده خواهید کرد. طبیعی هم هست که کلیت جنس گرافیکی کد وین شبیه گاد ایتر ۳ باشد زیرا این بازی هم از جدید ترین عناوین باندای نامکو است و مدتی قبل هم عرضه شده است و سازندگان این دو عنوان تقریبا یکی هستند

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 SP1 or Windows 10 (64-bit)
Processor: Intel Core i5-2300
Memory: 6 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 760 or Radeon HD 7850
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 35 GB available space
Sound Card: DirectX compatible soundcard or onboard chipset

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 SP1 or Windows 10 (64-bit)
Processor: Intel Core i5-7400 or AMD Ryzen 3 2200G
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 960 or Radeon R9 380X
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 35 GB available space
Sound Card: DirectX compatible soundcard or onboard chipset


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Code Vein

حجم: ۲۱٫۶ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴ | دانلود پارت ۵ | دانلود پارت ۶

دانلود پارت ۷ | دانلود پارت ۸ | دانلود پارت ۹

دانلود پارت ۱۰ | دانلود پارت ۱۱

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *