مرسی دانلود

  • admin1
  • 03 ژوئن 22
  • بازی اکشن

دانلود بازی Batman Arkham City Goty Edition برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

دانلود بازی Batman Arkham City Goty Edition در نقش اکشن و ماجراجویی نفره می باشد. دانلود بازی برای کامپیوتر

دانلود بازی Batman Atkham City Goty Edition

دانلود بازی Batman Arkham City Goty Edition برای کامپیوتر بتمن ارخام سیتی

بازی Batman Arkham City Goty Edition یک بازی اکشن،علمی تخیلی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Rocksteady Studios طراحی و ساخته و توسط شرکت Warner Bros. Interactive Entertainment منتشر شده است.یکی از بازی های استثنایی که در دنیای بازی های رایانه ای ساخته شده است . از سری بازی های فوق العاده و حرفه ای داستانگونه در مورد شخصیت بتمن و جوکر در شهر بزرگ گاتهام سیتی یا شهر جرم و جنایت …

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Batman Arkham City Goty Edition برای کامپیوتر

بازی از داستان ها و کمیک ها برگرفته شده است عمق داستان بر همین اساس است . اما سینما تاثیر بسیار زیادی بر روی چنین بازی ویدئویی گذاشته است . این بازی حول محور شخصیت همیشگی و خسته کننده بتمن است . که برای مردمی عادی بسیار حیرت آور است . و میخواهند انرژی آن را بگیرند که قهرمان باشند . یا از جوکر شخصیت منفی داستان الهام بگیرند . این یعنی حجم عظیمی از مردم ضعیف و نیازمند به خیر و شر که هر کسی در حد و اندازه خودش از آن استفاده میکند . پلیس های که خودشان فاسد و خیر خواه دارند . تا مردمی که آدم های خوب و بد بینشان وجود دارد .
از این بین مردم چیزی را احساس میکنند که هستند . نه چیزی که قرار است باشند . بیشتر بازی حول محور قهرمان بازی بتمن و اینک نشان بدهد فرد بسیاری خوبی است میگذرد . بتمن یک مرد پولدار است که از پول بی نیاز است . اما میخواهد با چاپلوسی خودش را مهربان جلوه بدهد و قهرمان مردم شود .
مانند بسیاری از جنایت کاران ایتالیایی و آمریکایی که میخواستند قهرمان مردم باشند .

دانلود بازی Batman Arkham City Goty Edition

اما جوکر یک مرد شرور و دیوانه که مردی فقیر است و پول برایش اهمیت ندارد و آن را آتش میزند . او برای این به پول نیاز دارد که آتشش بزند . جوکر نیاز به توجه مردم ندارد فقط میخواهد همه را اذیت کند که از و ی نفرت داشته باشند . او فقط میخواهد یک قهرمان بدجنس باشد و بدجنس ها هم از او نفرت داشته باشند . جوکر در نهایت بد بودن قرار دارد .

نقد فنی بازی Batman Arkham City Goty Edition برای کامپیوتر

یکی از برترین بازی های که برای کنسول ها و پلتفرم ویندوز ساخته شده در مورد شخصیت بتمن ، یک شخصیت ابر قهرمان . کمتر در سینما میبینم که شخصیت ابرقهرمانی ساخته شود و کسی آن را دوست نداشته باشد مانند مرد عنکبوتی یا بسیاری از شخصیت ها که هر روز به تعدادشان اضافه می شود.از این گذشته در قرن۲۱ حتی در موسیقی هم شخصیت پروری و قهرمان سازی پیشرفت بیشتری دارد . از این رو بازی های ویدئویی هم از این قاعده عقب نخواهند ماند و با تمام تلاش صنعت بازی سازی را ارتقا خواهند داد . یکی از بازی های جذابی که در آن شما با شخصیت های متفاوت در هر جایی از بازی بر میخورید . پلیس های وظیفه شناسی که میخواهند قهرمان های عادی باشند . یک مرد که لباس خفاش به تن دارد . میخواهد که خودش را یک قهرمان مهربان و بی منفعت نشان بدهد . و یک فرد روان پریش که میخواهد خودش را یک اعجبوبه و خرابکار نشان بدهد.

دانلود بازی Batman Arkham City Goty Edition

دانلود بازی Batman Arkham City Goty Edition برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

و کسی از او خوشش نمی آید . اما در پس این شخصیت به محبت دیدن احتیاج دارد . اما نمیتواند شخصیت خفاش را تحمل کند . اقتباس های که نزدیک به ۱۰۰ سال در هالیوود از داستان های بتمن و جوکر در شهر گاتهام سیتی گذشته است . تقریبا داستان های تاریخی آمریکایی را ساخته اند . از این رو پیشرفته ادبیاتی بسیار زیاد و فرهنگسازی بسیار بالا و پیشرفت فناوری باعث فروش بسیار زیاد میلیارد دلاری این محصولات این قبیلی شده است . شخصیت های قهرمان و قهرمان پروری های تخیلی . تخیلی های بسیار زیادی که واقعی بودنشان اهمیت ندارد و فقط باید تخیلی باشند چون سرمایه بیشتری را نصیب سازندگانش کنند . از این رو که در کشوری چون آمریکا داستان های زیادی برای گفتن وجود ندارد . همچنین کشوری به جز تکنولوژی و ثروت چیزی ندارد . اما با ساختن داستان های تخیلی بسیار زیاد میتوانید برای ساختن فرهنگ و سرمایه بسیار هنفگت وقت و زمان بالایی بگذارد . مثل بسیاری از فیلم های سینمایی که در هالیوود ساخته شده اند و همه تخیلی اند و جزو برترین فیلم های جهان به حساب می آیند .
چرا که آمریکایی ها تاریخ از خود ندارند و با داستان سرایی و شخصیت های خیالی جیب مردم دنیا رو پارو میکنند . بیشتر در کشور های کم بهره چون خاورمیانه و آسیا مرکزی این حوادث رخ میدهد.از این گذشته شخصیت های تخیلی هیچ چیزی از خود جز جنایت و عمق خیالات و توهم ندارند.شما چندتا بازی را میشناسید که از شخصیت های واقعی الهام گرفته باشد.انگشت شمار پیدا میکنید.ولی برای تخیلات تا دلتان بخواهد فیلم سینمایی ، بازی رایانه ای ، کتاب های بسیار زیاد و بسیاری از محصولات فیزیکی در فروشگاه ها و وب سایت های موجود است . این همه حجم عظیم از محصولات فرهنگی . این همه سرمایه و اطلاعات …

دانلود بازی Batman Arkham City Goty Edition

گرافیک :
بازی از لحاظ سه بعدی به خوبی طراحی شده است و کیفیت بازی به خوبی عمل کرده است و فقط در بخشی های چون نورپردازی و عواملی چون تکستچر و رگینگ به خوبی عمل نکرده است . موتور های پردازشی بازی نیز به خوبی کارشان را انجام داده اند . همچنین روایت های سینمایی و ویدئویی داستان بازی را نیز مانند فیلم سینمایی آن میکند . اما آنچنان هم بد نیستند .
رزولیشن بازی خوب است و در رنگبندی ها و درج حرارت و روانشناسی رنگ خوب صورت گرفته است . اما با همه این ها میتوان گفت از اصلی ترین و غنی ترین بازی ها رو به رو هستید .
گیم پلی : ساختار بازی نسبت به داستان و مراحل آن پیش می رود و شما باید با شخصیت های مختلف در بازی دسته و پنجه نرم کنید و در آخر هم به جان جوکر بیفتید .
صدا گذاری : صدا ها و دوبله در بازی به خوبی صورت گرفته است و از کیفیت بالایی المان های بصری آن برخوردار است . با همه اینها وجود صدا های اضافی ممکن است در طول بازی کمی ناخوش آیند به نطر برسند . ما در طی آپدیت های اخیر باگ های بسیاری از آن گرفته شده است.

دانلود گیم پلی بازی

play-sharp-fill

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP, Vista, 7
Processor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz or AMD Athlon X2 4800+
Memory: 2GB RAM
Hard Disk Space: 17 GB free hard drive space
Video Card: ATI 3850HD 512 MB or NVIDIA GeForce 8800 GT 512MB
DirectX®: ۹٫۰c


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Batman Arkham City Goty Edition

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۱۱٫۹ گیگابایت

دانلود BATMAN ARKHAM CITY GOTY EDITION | نسخه PROPHET | با حجم ۱۷٫۴ گیگابایت

دانلود پارت ۱

دانلود پارت ۲

دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴

دانلود پارت ۵

دانلود BATMAN ARKHAM CITY GOTY EDITION | نسخه FITGIRL | با حجم ۱۱٫۸ گیگابایت

دانلود پارت ۱

دانلود پارت ۲

دانلود پارت ۳


دانلود BATMAN ARKHAM CITY GOTY EDITION | نسخه DODI | با حجم ۱۲ گیگابایت

دانلود پارت ۱

دانلود پارت ۲

دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴


دانلود BATMAN ARKHAM CITY GOTY EDITION v1.1 (38264) | نسخه GOG | با حجم ۱۸ گیگابایت

دانلود پارت ۱

دانلود پارت ۲

دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴

دانلود پارت ۵

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *