مرسی دانلود

  • admin1
  • 25 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Ready Or Not برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Ready Or Not در ژانر اکشن،شوتر اول شخص و تاکتیکی می باشد.

دانلود بازی Ready Or Not

دانلود Ready Or Not برای کامپیوتر

بازی Ready Or Not یک بازی در نقش اکشن،شوتر اول شخص و تاکتیکی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت VOID Interactive طراحی و ساخته و توسط شرکت VOID Interactive منتشر شده است.بازی Ready Or Not به مانند سری Rainbow Six و SWAT، در بازی Ready Or Not هم بازیکنان در نقش یک گروه SWAT همه فن حریف قرار می‌گیرند.بله گروهی که واقعا با قدرت خوبی این کار را انجام خواهند داد و در موقعیت‌های نفسگیر و به شدت اضطراب‌زا، بله موقعیت هایی که زیاد هم جذاب به نظر نمی آمد .باید به نابودی دشمنان بپردازند. بله نابودی و ایجاد تنش و کارهایی از این دسته که زیاد هم مورد تایید نبوده است. سازنده این بازی یعنی ووید اینتراکتیو امیدوار است.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Ready Or Not برای کامپیوتر

بالاخره سکوت سازنده بازی Ready Or Not که در سبک شوتر تاکتیکال قرار دارد. بله حرف های تازه ای که این بازی برای شما دارد . این همان چیزی است که شما میتوانید آن را انجام بدهید و بسیار شبیه به سری Rainbow Six است. یک سری که میتواند به شما کمک مهم ثمر بخشی را کند . اما در هر صورت چیزی که شما میدانید نیز همین است . اما زیاد نگران آن نباشید من میدانم که چه کاری را باید درست انجام بدهید.حال شکسته شده و می‌توانیم اکنون جزئیات بیشتری را در مورد این بازی بدانیم! بله موردی که زیاد هم مورد تایید هم نخواهد بود.

دانلود بازی Ready Or Not

استودیوی ووید اینتراکتیو (Void Interactive) اخیراً سکوت خود در مورد بازی Ready Or Not را شکسته . سکوتی که زیاد هم مورد تایید و یا واقعی بودن شرایط نخواهد بود و اطلاعات جدیدی را از آن منتشر کرده است. اطلا عاتی که شاید به شما در تصمیتان یاری برساند . درست است که سکوت در مورد این بازی نگران کننده شده بود. اما میدانیم که آنقدر ها هم خبر های شوکه کننده ای در دسترس نیست. ولی سازنده بازی Ready Or Not تاکید کرده که مراحل ساخت این بازی ، بله مراحلی که زیاد هم دور از دسترس نیست . به آرامی در حال پیشروی است.بله آرامی آن این است که شما زیاد هم در مورد همه چیز نمیخواهید فکر کنید و در مورد عرضه این بازی جای هیچ نگرانی وجود ندارد. بله نگرانی هایی که زیاد هم شما را عصبی نخواهد کرد.

“برای سال گذشته، ما مشغول به نوشتن هوش مصنوعی مظنونان و [تیم] SWAT بوده‌ایم . یک هوش واقعی و دل انگیز که هر کسی را به وجد آورد . که واقعاً بتواند بازیکنان را در چالش قرار دهد. بله بازیکنانی که زیاد هم دور از انتظار کار نکرده بودند . اما کارشان خوب است. و به شکلی واقع گرایانه عمل میکند. اما همچنان که میدانید نیز زیاد سخت نیست.

دانلود بازی Ready Or Not

نقد فنی بازی Ready Or Not برای کامپیوتر

همچنین برخی از ابعاد جدید از بازی ، بله ابعادی که زیاد به چشم شما نمی آمدند . زیاد هم مورد تایید قرار نگرفته بودند. به برخی خبرگزاری‌ها نمایش داده شده . بله به برخی از خبرگزاری هایی که زیاد هم مورد تایید نبوده اند . که ویژگی‌های جالبی از بازی را ، که شاید زیاد هم برای هر کسی جذابیت نداشته باشد . برای آن‌ها نمایان ساخته است. بله این نمایان ساختن شیوه ای جالب را خواهد ساخت. مثلاً، این امکان وجود دارد تا به سادگی با فشردن کلید . بله کلیدی که زیاد هم شما را سرگرم نکند. تعویض خشاب، خشاب خود را عوض کنید ولی اگر دوبار آن را بفشارید . بله ممکن است که دستان بر روی آن برود. این اتفاق سریع‌تر خواهد افتاد. بله سریع تر از آن چیزی که فکر کنید. این ویژگی طبق گفته سازنده ، بله سازنده ای که زیاد مورد تایید کار نکرده بود . استفاده شده بود. برای هنگامی تعبیه شده ، بله برای زمانی که زیاد هم کارش جلو نرفته است. که شما در وسط مبارزه هستید ، بله مبارزه ای که در خور شماست و نمی‌خواهید وقت خود را به تعویض خشاب اختصاص دهید. خشابی که زیاد هم دور از انتظار کار نکرده است.

دانلود بازی Ready Or Not

همچنین در این بازی ۴ نوع نارنجک مختلف وجود دارد. ۴ نارنجک که هر کسی میتواند به اندازه کافی بر روی آن کار کند . این آن چیزی است که شما نیز مشغول به فکر به آن هستید. که هر یک را می‌توان به شکل خاصی مورد استفاده قرار داد .شکلی که هیچگاه جذابیش از دست نمیرود . و در موقعیت‌های مختلف باید از نوع مناسب استفاده کرد. نوعی که زیاد هم مورد تحسین قرار نگرفته است . این ۴ نوع عبارتند از: Flashbang – CS-Gas – Stingball – Nine-Bang. تمامی این نارنجک‎ها را هم می‌توان به صورت هوایی و هم به صورت زمینی پرتاب کرد. بله هر زمان که در مراحل قفل کردید.

دانلود بازی Ready Or Not

متاسفانه ووید اینتراکتیو هیچ تاریخ عرضه مشخصی را برای Ready Or Not اعلام نکرده است . چرا که شاید فکر میکرد به همین سادگی میتواند یک جای خالی را در این زمان برای خود پر کند و حتی از پلتفرم‌های نهایی آن هم خبری نیست. پلتفرم هایی که شاید احساس میکردیم که قدرتی داشته باشند. البته، مطمئناً این بازی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی ، کسانی که برای دل خود میخواهند بازی کنند زیاد جایی نداشته باشد . در دسترس قرار خواهد گرفت. اما شاید برایتان جذابیت نیز داشته باشد . همچنین سازنده بازی Ready Or Not یعنی ووید اینتراکتیو قول داده. بله قول داده است که بتواند کاری را درست انجام دهد. که بعداً ویژگی‌های جدید بازی را به صورت عمومی به نمایش بگذارد . بله یک نمایش که با چیزی که میخواهیم فرق دارد . تا طرفداران بیشتر با این بازی آشنا شوند. طرفدارنی که زیاد هم درگیر آن نخواهند بود. اگر از طرفداران بازی Rainbow Six: Siege هستید، توصیه می‌کنیم که حتماً اخبار مربوط به بازی Ready Or Not را دنبال کنید. اخباری که صدمه جدیدی نزده اند.

دانلود بازی Ready Or Not


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Ready Or Not

حجم: ……. گیگابایت فرمت: Rar-iso

 لینک دانلود پس از انتشار قرار خواهد گرفت

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *