مرسی دانلود

  • admin1
  • 04 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Bastion برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Bastion در ژانر اکشن و نقش آفرینی می باشد.

دانلود بازی Bastion

دانلود بازی Bastion برای کامپیوتر

بازی Bastion یک بازی اکشن و نقش آفرینی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Warner Bros. Interactive Entertainment طراحی و ساخته و توسط شرکت Supergiant Games منتشر شده است.یک بازی اکشن و حرفه ای با گرافیک بسیار خیره کننده با حجمی بسیار بالا نزدیک ۱ گیگابایت از قوی ترین بازی های اکشن که کیفیت بسیار بالایی دارد . این بازی از آن دسته بازی های است که حتما میتواند شما را به وجد آورد. در هر صورت این شما هستید که میتوانید این بازی را به همان اندازه که لازم است درک کنید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Bastion برای کامپیوتر

بازی Bastion یک بازی خوب و حرفه ای که شما میتوانید یک اکشن به تمام معنا را در ژانر شوتر و ضد و خورد حسابی به دست آورید . در این بازی شما مسئول این هستید که با دشمنان و قدرت فوق العاده ای که دارید باید به موجودات احمق و غیر قابل تصور مبارزه کنید . این بازی همان بازی ای است که شما میتوانید به شیاطین و موجودات آشغال مبارزاتی را داشته باشید . یک بازی خوب و پیوسته که شما در نقش های متفاوتی رو به رو هستد و در هر صورت این همان چیزی است که شما را برای یک قدرت جادویی رها نخواهد کرد . در این بازی به همان اندازه که لازم است به چیزی که میخواهید خواهید رسید و یک استاندارد را رعایت خواهید کرد . یک بازی خوب و حرفه ای که آن را به خوبی خواهید فهمید.

دانلود بازی Bastion

نقد فنی بازی Bastion برای کامپیوتر

نورپردازی لازم به همان اندازه که لازم است در این بازی تابانده شده است و این آن چیزی است که شما آن را دوست خواهید داشت . یک بازی خوب و ایده آل محور که آن را همیشه بازی خواهید کرد . این بازی به شیوه ای که لازم است را به دست خواهید آورد . یک بازی استثنایی و حرفه ای که شما به اندازه لازم به آن دست پیدا خواهید کرد.

مدلسازی بی نهایت خلاقانه در این بازی و استفاده از ربات ها و هیولاها که همان کاراکتر های اصلی هستند و تراشکاری درست مدل های سه بعدی آنها با استفاده قدرتمندترین نرم افزار های پیشتاز در صنعت گیمینگ این وجودیت را برای شما از این بازی به وجود خواهد آورد . که شما با یک بازی ساده رو به رو نیستید و میتوانید به همان اندازه که میخواهید از پس آن برآیید . این بازی به همان مقدار که شما آن را خواهید دید میتوانید به شما در این روند عالی کمک کند . یک بازی خوب و پیشتاز که از حرفه ای ترین حالت های آن ایراداتی را گرفته است . یک بازی خوب و حرفه ای و استثنایی.

دانلود بازی Bastion

گرافیک خوب و غیر قابل باور که شما میتوانید آن را دوست داشته باشید و به صورت حرفه ای آن را برای خود پرورش دهید . این بازی از آن دسته بازی های است که شما آن را دوست خواهید داشت . یک بازی استثنایی که آن را دوست خواهید داشت .
صدا گذاری های فوق العاده و خوب و استثنایی که شما آن را دوست خواهید داشت . اما در غیر اینصورت ممکن است که شما به چیزی که میخواهید نزدیک نشوید و این یک حالت اغماص گونه است که برای آن چیزی که شما فکر خواهید کرد . آن را دوست داشتنی نخواهد کرد .
مراحل و لول های عالی و به یاد ماندنی که شما میتوانید به آن چیزی که میخواهید از یک بازی اکشن نزدیک بشوید. این همان چیزی است که شما میتوانید آن را به خوبی انجام بدهید و در هر صورت این یک بازی است نه چیزی کمتر و نه چیزی بیشتر از آن حالت عادی و همیشگی که به آن نیاز داشته و یا آن را کنترل و برای خود در نظر گرفته اید.

دانلود بازی Bastion

موسیقی خوب و اسثتنایی در این بازی به همان اندازه که شما فکر میکنید خوب و عالی به نظر میرسد و شما نیاز نیست که به آن صورت به آن چیزی که فکر میکنید خوب و عالی به نظر میرسد و این یک چیزی عالی است که شما آن را دوست داشتنی خواهید داشت و برای آن زحمت خواهید کشید و یک حالت عادی و استثنایی و ایده آل و هر روز یک جو و هیجان تازه را به دست خواهید آورد . این بازی از آن دسته بازی هایی است که شما آن را به همان اندازه که میخواهید دوست خواهید داشت . یک بازی خوب و ایده آل که برای آن مبارزه خواهید کرد . اما در هر صورت این همان چیزی است که شما برای آن مبارزاتی را انجام خواهید داد و برای آن تا زمانی که لازم باشد به دست خواهد آمد و این همان چیزی است که در هر صورت برای آن تا جایی که لازم است برای شما فراهم خواهد گشت . یک بازی خوب که در هر صورت باید برای آن مبارزه خواهید کرد.

دانلود بازی Bastion

یک بازی خوب و ایده آل میتوانید به سمت اکشنی بی نهایت پا بگذارید . یک بازی قوی نیاز به سرمایه و بودجه بسیار خوبی دارد که شما بتوانید با آن ارتباط خوبی برقرار کنید و خوب باید بیشتر بخش های یک بازی آنقدر قوی باشد که بتواند شما را از یک بازی خوب راضی نگه دارد . این بازی به همان اندازه که لازم است شما را به خودی خود به سمت و گوشه ای از زوایه های این بازی خواهد کشاند و شما آن خواهید ستود . یک بازی استثنایی و حرفه ای که همه جوره به خصوص وایده آل است . در این بازی شما میتوانید به چیزی که میخواهید برسید . یک بازی خوب و حرفه ای که در آن به طور واحد توانایی لازم را درک نخواهید کرد . اما به هر صورت چندبار بازی کردن آن زیبا و جذاب خواهد بود . یک بازی جذاب و خوب و ایده آل محور که برای در تلاش خواهید بود . این بازی از آن دسته بازی های فوق العاده برای شما خواهد بود . این بازی به همان اندازه که لازم است شما را شاد و سرخوش نگه خواهد داشت و شما از عهده آن برخواهید آمد . یک بازی خوب و حرفه ای

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

System:Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10

Processor:1.7 GHz Dual Core or Greater

Memory:2 GB RAM

Graphics:512 MB DirectX 9.0c compatible graphics card (shader model 2)

DirectX:9.0c

Storage:2.0 GB

Sound:DirectX 9.0c compatible


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Bastion

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۱٫۰۵ گیگابایت

دانلود با لینک مستقیم

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *