مرسی دانلود

  • admin1
  • 24 سپتامبر 20
  • بازی استراتژیک

دانلود بازی Iron Harvest برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Iron Harvest در نقش استراتژیک،جنگی و اکشن می باشد.

دانلود بازی Iron Harvest

دانلود بازی Iron Harvest برای کامپیوتر

بازی Iron Harvest یک بازی اکشن،استراتژیک و جنگی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت KING Art طراحی و ساخته و توسط شرکت Deep Silver منتشر شده است.جنایی درباره جنگ جهانی اول است و ممکن است که اینطور به نظر برسد . اما جنگ در واقع جنگ جهانی سوم است و ممکن است اینطور به نظر آید که پیشرفت ربات ها باعث شده که انسان ها از آنها برای جنگیدن استفاده کنند . از این رو شما در این بازی میدانید که باید چگونه برخورد لازم را انجام بدهید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Iron Harvest برای کامپیوتر

جنگ و بکوب بکوب های هالیوودی بر روی باز های رایانه ای نیز تاثیر گذاشته که در این بازی به خوبی قابل شهادت است. بازی پیش رو یک باز عملی تخیلی و اکشن در مورد وقوع جنگ تخیلی مانند جنگ خانمان سوز جنگ های جهانی اول است که بر سر مردم بی گناه کشور های اروپایی آمد . همه ی ما قطعا آن وقایع تاریخی را به یاد که نداریم . اما پدربزرگانمان هم شاید بیاید نیاورند . اما مستندات و فیلم های و تعاریف و کتاب های که در این مورد نگاشته شده است و یا باقی ماننده سلاح و مناطق جنگ زنده این را به شما نشان خواهد داد. در این جنگ که بیشتر کشور های اروپای مرکزی و اروپای غربی و اروپای شرقی آمده است . این بازی از نوعه بازی های است که شما در جبهه های جنگی بین ربات ها و انسان ها نگه میدارد . حال که کشاورزان لاشه های ماشین های جنگی دیگر کشور های جنگ زده را پیدا کرده اند و کشور های اروپایی در حال توسعه خود هستند و تقریبا جنگ مقداری کاهش پیدا کرده است ناگهان درگیری هایی در میدان جنگ افزایش پیدا میکند و شورش و مبارزه دوباره از سر میگیرد و جهان دوباره به آتش کشیده میشود و این خود یکی از بدترین حوداث جنگ را برای ما به تصویر میکشد.

دانلود بازی Iron Harvest

همه ما میدانیم که جنگ جهانی دوم که در قلب اروپا و وسط این قاره به سرکردگی آدلف هیلتر شکل گرفت یکی از خونین ترین جنگهای تاریخ بشریت را ساخت . از این رو شما میدانید که در بازی شما به همان اندازه که میدانید قدرت خود را به دست می آورید و این را خواهید فهمید و این را چندین بار خواهید فهمید که بازی بیشتر از آنکه در مورد جنگهای جهانی اول باشد . بیشتر ربات های پیشرفته را نشان میدهد ممکن است که هدف بازی سازان نشان دادن جنگ های آینده باشد ولی با استفاده از جنگ جهانی اول این را توضیح داده اند . به هر حال بازی از جنگ جهانی دوم هم الگوهای گرفته است و مگر میشود که یک بازی خوب عذاب در بیاید و شما نتوانید به آن اندازه آن را خوب احساس کنید و این چیزی است که متعارض با آن احساس خلق خواهد شد که شما از یک بازی جنگی در سر داشته اید . یک بازی یک پر از صدای بمب و گلوله و اسلحه و آتش بازی است .پس دل را به دریا بزنید و وارد بازی بشوید و این خود بازی را نشان میدهد به همان اندازه که به آن نیاز دارید . در این بازی بیشتر مراحل برای شما باز هستند و شما در مکان ها و فضا های متفاوت مشغول به جنگ خواهید شد . و از این رو به شما نشان خواهم داد که تا جای امکان چطور میتوانید از پس دشمنان شورشی خود بر آیید . بالاخره اتفاقاتی که در بازی قرار است رخ بدهد . رخ خواهد داد و از جایی که مشخص است شما به آن اندازه نخواهید توانست به چیزی که میخواهید برسید.

دانلود بازی Iron Harvest

نقد فنی بازی Iron Harvest برای کامپیوتر

گیم پلی بازی و نوع بازی کردن شما به خودتان بستگی دارد و اینکه در بازی چه اتفاقی می افتد و یا قرار است بیفتد ندارد .و شما به اندازه درک و فهم خود از آن استفاده خواهید کرد . اما به علاوه همه ی اینها شما تا جایی میتوانید این بازی را ادامه بدهید که توان آن را دارید و میتوانید آن را به قوی ترین شکل با همراهی ربات های غول آسا انجام دهید . برجک های زیادی در همه جا وجود دارد و شما میتوانید به پایگاه های دشمنان خودن نزدیک شوید و یا اعلان جنگ کنید و بتوانید آنها را تا جایی ممکن تسخیر کنید . میدانید که بازی کردن در این بازی آنقدر ها هم سخت نیست .ولی تا با دشمن خود مبارزه نکنید نمیتوانید به خواسته های خود برسید . ربات های بسیارپیشرفته در بازی هم میتوانند به شما کمک شایانی کنند . اما از این گذشته شما نخواهید توانست به خوبی و یا آهستگی از پسس همه دشمنانتان بر آیید باید برای پیروز شدن نبرد کنید و تا جای ممکن از آن استفاده کنید و این به شما نشان خواهد داد که از پس آن برخواهید آمد و از این رو شما تا جای امکان دیگر نتوانید آن را انجام بدهید . فضا سازی عالی و پویا در هر جایی بازی ممکن است که شما را چندان راضی نکند و این خود به خودی خود آن را برای شما تا الان به همراه دارد و شما نخواهید توانست به آن قسمتی که از خود به وجود آورده اید برسید.

دانلود بازی Iron Harvest

صدا گذاری و افکت های پویا و جذاب و زنده در این بازی ممکن است که چندان گیرا و خوب به نظر نیاید . اما همین که شما این بازی را به قدرت هر چه تمام به جلو میبرید . این نشان میدهید که یک بازی اکشن جنگی که با فضایی مدرن در هم آمیخته شده است . توانسته که بر روی شما تاثیر لازم را داشته باشد . و این بازی از آن دسته بازی های است که شما پی رنگ آن به جلو نخواهید رفت بلکه میدانید آن چیز های است که شما از آن به عنوانی کمتر استفاده خواهید کرد . بدانید که باید برای پیشرفت و انجام تکنولوژی های که در بازی باید به سرانجام برسانید بهتر است که خود را در آزمایش میدان جنگ شرکت دهید . یکی از قابلیت هی کلید وجود نقش و امکان ارتقایی بازی با آپدیت های موجود است . شما میتوانید به لوکیشن های مختلفی از بازی دست پیدا کنید و این به همه چیز های بستگی دارد که شما در این بازی به دست آورده اید.

دانلود بازی Iron Harvest

بازی های امروزی که در حیطه و سبک بازی های اکشن و جنایی و حمله به دیگر کشور های چون جنگها ساخته شده است . بیشتر وقایع تاریخی را نشان میدهید . از سری عناوین قدرتمندی چون کال آف دیوتی ، بتلفیلد و بسیاری از بازی های که در مورد جنگ جهانی ساخته شده است . هر کدام تصویری از این جنگ را برای ما گیمر ها نقاشی کرده اند . از این گذشته میدانید که شما تا جای ممکن میخواهید یک بازی بی نقص و فوق العاده را تجربه کنید و همه بازی های اکشن و تاریخی که در میان هزارن هزران بازی که در هر سال ساخته میشوند نمیتوانند به اندازه خوبی همه چیز و همه نیاز های ما را بر طرف کنند . از این رو چرایی آن به این بستگی دارد که شما خودتان به یک بازی ساز بگوید من این بازی را میخواهم و برایم سفارشش را بزن . اما این کار به هزینه وقت زیادی نیاز دارد و شما هم نمیتوانید این همه هزینه را کنید . مگر اینکه به بازی اختصاصی علاقه داشته باشید و بخواهید برای آن پول و زمان صرف کنید . از این گذشته تکنولوژی های هستند که در طول زمان با توسعه میتوانیم با استفاده از آنها راحت تر بازی سازی را امتحان کنیم . اما این هم چندان راحت نیست . در حد دانش کد نویس و گرافیک سخت است . یک زبان که ساختار را برنامه ریزی و توضیح داد و یک ساختار که شکل را نقاشی کند . خوب میبیند که این اتفاق خواهد افتاد و از این رو شما میتوانید به آن چیزی که میخواهید برسید و این شاید به همان اندازه خوب و با ظرفیت کامل باشد.

دانلود بازی Iron Harvest

به هر حال با پیشرفت هوش مصنوعی بازی های از این قبیل نیز ساخته خواهند شد مه بخواهند ربات های را برای بشر بسازند که وارد جنگهایشان شود . و این برای هر کشوری فرق دارد. این که آمریکا بخواهد این کار را انجام بدهد یا روسیه .
بازی پیش رو نمادی از جنگ و هوش مصنوعی را با استفاده از جنگ جهانی اول برای شما به تصویر کشیده است . شما در این بازی متوجه خواهید شد که ممکن است توان لازم را نداشته باشید و نتوانید از پس شرایط بر بیاید . این بازی آنقدر ها هم زیاد جالب عذاب در نیاید . گرافیک بازی تا حدودی قابل قبول است . بازی تا حدودی باگ و اشکالتی دارد و ممکن است مراحل بازی تکراری خسته کننده به نظر آیند

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 x64

Processor: Intel(R) Core(TM) i5-4460 or AMD equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 960 or AMD equivalent, 4 GB VRAM

DirectX: Version 11

Storage: 30 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 x64

Processor: Intel(R) Core(TM) i7 8700k or AMD equivalent

Memory: 16 GB RAM

Graphics: GeForce RTX 2060 or AMD equivalent, 4 GB VRAM

DirectX: Version 11

Storage: 30 GB available space


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Iron Harvest

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۱۳٫۸۳ گیگابایت

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴ | دانلود پارت ۵ | دانلود پارت ۶

دانلود پارت ۷

دانلود آپدیت بازی

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *