مرسی دانلود

  • admin1
  • 02 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Bad Guys at School برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Bad Guys at School در ژانر اکشن،ماجراجویی و مدرسه می باشد.

دانلود بازی Bad Guys at School

دانلود بازی Bad Guys at School برای کامپیوتر

بازی Bad Guys at School یک بازی اکشن،ماجراجویی و مدرسه برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Forceight طراحی و ساخته و توسط شرکت Forceight منتشر شده است.یک بازی هیجانی و ماجراجویی و اکشن است که شما در نقش یک پسر بچه جوان به نام تام مشغول به خرابکاری در مدرسه میشوید و انواع شرارت ها را انجام میدهید . این بازی از آن دسته بازی های است که شما میتوانید چندین و چند مرتبه آن را بدون هیچ کم و کاستی انجام بدهید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Bad Guys at School برای کامپیوتر

یک بازی استثنایی و هیجانی که نماد بچه های شرور درس نخوان آخر کلاس را برای ما یاد آوری میکند در این بازی به آن اندازه که میخواهید شرور باشید و همه جا را لگد مال کنید این همان قانون شکنی های مدرسه را به ما یاد آوری خواهد کرد که بیشتر آن را خودمان خواهیم ساخت . انظباط را به هم بریزید تا جای ممکن از پس آن بر آیید و فوق العاده دیدنی و شنیدی تر از آنچه که تصور میکنید . این بازی همان چیزی را که شما میخواهید به شما خواهد داد یعنی گذاشتن قوانین زیر پا و ایجاد عکس العمل های موجود. مانند یک دوست خوب . یک بچه شرور که نیاز به تربیت و مهربانی درست و حسابی دارد و شما میتوانید به اندازه کافی او را سرگرم و مطیع به کار خود کنید مانند یک حرکت کامل و تصویه شده. در این بازی به آن اندازه که فکر میکنید نیاز است که با تمام تلاش خود و اندازه دقیق آن به چیزی که میخواهید برسید . مانند تلاش کردن برای اثبات بی گناهی و کار بد که شما در آن دخیل بوده اید و توان انجام آن را ندارید.

دانلود بازی Bad Guys at School

نقد فنی بازی Bad Guys at School برای کامپیوتر

گرافیک بازی از چیزی های است که در این بازی به خوبی و کمال از یک پسر بچه که حتی به معلم خود هم رحم نخواهد کرد . به خوبی نشان داده میشود . این بازی میتواند آنقدر شما را در این مجموعه و زندگی و گیر و دار آن به خوبی نشانه برود که حتی یکبار هم از آسوده بودن آن و کاری که انجام داده اید خوشحال و سرمست شوید فراتر نرود . این بازی چیزی را به شما نشان خواهد داد که به یکباره از آن سیر و به اندازه آن خوب و جالبناک خواهید شد . این بازی به شیوه ای می باشد که در هر مرحله شما را به خودی خود نشانه میرود.

دانلود بازی Bad Guys at School

یک حاشیه بر روی این بازی موجود است و آن هم خط قرمز های است که این پسر در هر جایی زیر پا گذاشته است . یک بازی عالی و مناسب برای انواع سن و سال ها . در این بازی شما میتوانید همه ی آن چیزی را که تا به امروز ندیده اید را جور و روشی دیگر تماشا کنید . یک بازی خوب و اما قابل تامل …..
داستان این بازی از موقعیت یک پسر بچه که بسیار شرور است شروع میشود و شما آن را بر عهده خواهید گرفت و میدانید که چقدر زیاده روی کرده اید . یک بازی که بر خلاف آنچه که شما تصور میکنید نخواهد بود . شما میتوانید همان چیزی را در این بازی مشاهده کنید . که همیشه و سالها و ماها برای آن جان کنده اید . و این تازه اول راه برای شما در این بازی شرورانه است . یک پسر بچه که همه را پرتاب روی تخت میکند و آنها را به این طرف و آن طرف خواهد برد . این بازی نیز شما را کاوش خواهد کرد . و به زمان بچگی هایتان خواهد برد . شما نمیتوانید از آن چشم پوشی و یا آن را زمین بگذارید.

دانلود بازی Bad Guys at School

گیم پلی بازی خاص و قابل تامل است . شما در این بازی میتوانید آن را آنگونه که میخواهید به دست آورید . یک بازی که خلاف آنچه که شما تصور میکنید موقعیت شما را خواهد سنجید و بر حسب آن تصمیم خواهد گرفت .
موزیک خوب بازی و فراتر از آن چه که شما فکر میکنید حضور دارد و شاید خاص هم به نظر برسد . یک بازی که بر میل شما نخواهد گذشت یا در توان شما هم شاید نباشد . اما یک الگوی خاص است این که مانند یک پسر بچه که باید خود را مظلوم نشان بدهد و از قوانین در این بازی فرار کند . این همان چیزی است که شما را در این بازی زنده نگه خواهد داشت . در یک سره بودن این بازی به همان اندازه که الان وجود دارد مانند امروز خواهد بود . یک حالت دشوار و غیر قابل حل و فصل . شاید این اول کار باشد و چیزی که شما فکر میکنید نباشد . در بیشتر روز های زندگی و تصورات امروزی گنجیدن اینکه یک پسر بچه تا چه حد میتواند همه جا را به هم بریزد خیال شما را آشفته خواهد کرد. در این جا شما با آن چیزی رو به رو هستید که از آن خواهید فهمید خیلی از چیز ها رو مانند اینکه چگونه مدرسه خود را به آتش بکشید و یا آتش آن را شعله ور کنید . حتی میتواند درخت های مدرسه را از بین ببرید . این بازی از آن بازی های است که شما هیچگاه آن را فراموش نخواهید کرد . به همین منوال آن را یک ایده آل و یا فراتر از آن نخواهید دانست.

دانلود بازی Bad Guys at School

صدا گذاری خوب و موثر و کامل و چیزی که فراتر از یک حالت نرمال باشد شما را به بالا و پایین خواهد برد . این بازی به همان شیوه و روشی که شما در نظر دارید خواهد توانست شما را به سمتی دیگر از یک حالت و لوکیشن ببرد . در این بازی میگفت که به بهترین جایی که شما خواهید رسید به شما کمک کند . این بازی از آن دسته بازی های است که شما آن را آسوده و خوب خواهید دید . این بازی از آن دسته بازی های است که شما نمیتوانید از آن چشم پوشی کنید.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7

Processor: Intel Core i3

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660

Storage: 4 GB available space


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Bad Guys at School

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۲٫۹۸ گیگابایت

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *