مرسی دانلود

  • admin1
  • 06 اکتبر 20
  • بازی استراتژیک

دانلود بازی Age of Wonders Planetfall برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Age of Wonders Planetfall در ژانر استراتژیک می باشد.

دانلود بازی Age of Wonders Planetfall

دانلود بازی Age of Wonders Planetfall برای کامپیوتر

بازی Age of Wonders Planetfall یک بازی استراتژیک برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Triumph Studios طراحی و ساخته و توسط شرکت Paradox Interactive منتشر شده است.یک بازی اکشن و استراتژی است که شما را به سیاره های علمی تخیلی میبرد و شما که در نقش انسان های این سیاره می بایست با نژاد های مختلف در این بازی دست به گریبان باشید و آنها را مطیع به خود کنید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Age of Wonders Planetfall برای کامپیوتر

بازی Age of Wonders Planetfall یک بازی خوب و فوق العاده استراتژی اکشن ، در سبک علمی تخیلی است و انسان ها در سیاره ای در کهکشان که درگیر جنگ های کهکشانی هستند وارد میشوید . از این رو میتوانید ساختمان ها و مکان های مختلفی را بسازید و پروژه های خود را بر روی این سیاره عملی کنید.

چند خطی بودن بازی از لحاظ پردازش درست داستان که به صورت علمی تخیلی و جامع شکل گرفته است به صورتی قاعده مند و فرا دشوار ساخته و پرداخته شده است . اما اگر بخواهیم به صورت کلی تصویری از بازی را به شما نشان بدهیم . این بازی از جمله بازی های است که شما اگر مدت بسیاری زیادی با داستان آن سر و کار داشته باشید . خطوط داستانی متفاوتی را از آن برداشت خواهید کرد . چون سیر صعودی بازی این اجازه را به شما خواهد داد که یک تجربه درست و خوب را از محیط تعاملی و حالت چند خطی بودن آن به وجود آورید . در همین صورت و اختیار کامل این اتفاق موردی است که آن را به همان نحوه که شما درست و تکامل یافته در خط داستانی مشاهده میکنید برای شما برگزیده خواهد ماند.

دانلود بازی Age of Wonders Planetfall

نقد فنی بازی Age of Wonders Planetfall برای کامپیوتر

بازی یک بازی چند بعدی در حالت های مختلف است و شما میتوانید جنگ های مختلف و گزنده ای را مانند بیشتر مواقع در این بازی شروع کنید . بازی در بیشترین حالت های خود آنقدر از بعد های متفاوت دیده نمیشود . اما بازی در خود اکشن خوب ، استراتژی خوب و بیشتر چیز های که لازم است را دارد . این همان چیزی است که شما بار های بار با آن سر و کار دارید . یک حالت پراکنده از نبرد انسان ها و دیگر هیولاهای و موجودات فضایی در این بازی.
ساختار قدرتمند و تاثیر گذار این بازی آنقدر خوب و مفید اتفاق افتاده است که شما را تا کنج شرایط موجود خواهد برد جایی که موجودات شرور و فضایی هر روز قدرت خود را بیشتر میکنند و بعد از ۲۰۰ سال که از زمانی که بشر درگیر جنگ بر روی سیاره خود بوده حال این موجودات بر روی سیاره خود شروع به تمرین کرده اند و میخواهند تا حد لازم آنها را به دست آورند یعنی از بین بردن تمدن بشری و با خاک یکسان سازی میراثی که شما در این سیاره برای خود نگه داشته اید.

دانلود بازی Age of Wonders Planetfall

جلو های صوتی در این بازی آنچنان که باید و شاید نتوانسته است نیاز گیمر ها را رعایت کند و یک اتفاق مثبت را در زمینه تجربی بودن گیم ایفا کند . از این رو این آن چیزی است که شما در این بازی با آن سر و کار دارید . صدا های نامناسب چیزی است که ممکن است به مدت طولانی شما را آزار بدهد . این همان چیزی است که در زمان استفاده از افکت ها با آنها برخورد خواهید کرد . هر ساختمان و یا پروژه که در این بازی وجود دارد را شما حس خواهید کرد . پس یک صدای خوب و کاملا مفید در این بازی نیاز است که بتواند آن چیزی را که شما میخواهید برای شما برآورده کند.
جلو های تصویری خوب و به اندازه در این بازی همان چیزی است که شما آن را زیاد و تا حد لازم برای این بازی مفید میدانید . مانند استفاده از سلاح های اتمی و بمب های غول آسا برای از بین بردن دشمنان خود. در این بازی شما میتوانید با هر چیزی که از دستتان بر بیاید مانند سلاح های پیشرفته و استراتژی دقیق از این بازی یک شاهکار و حالت فوق العاده بسازید.

دانلود بازی Age of Wonders Planetfall

لیست باکس و آپشن ها بازی به طرز خیره کنند و جادویی در کنار هم و از بالا به پایین روی سر هم دیگر قرار گرفته اند و این همان چیزی است که از یک بازی خوب انتظار میروید . همچنین حالت گفتگوی بازی های امروزی به بهترین حالت به شما نشان داده میشود و این به خوبی نشان میدهد که با چه گیمی سر و کار دارید .
مدلسازی درست و استفاده از کاراکتر های خوب و شبیه سازی دقیق و درست چیزی است که شما در بیشتر مواقع با آن برخورد میکنید . یک حالت ناب و استثنایی از شخصیت های هیولا و کاراکتر موجودات فضایی در این بازی.
رنگبندی متناسب و ایجاد استایل های شیک با استفاده از نور و گرما تاثیر بسیار زیادی بر روی رزولیشن و حالت نمایش بر روی دستگاه شما را خواهد داشت و شما تجربه ای متفاوت را به دست خواهید آورد . همچنین نوع حباب ها و اجسام شفاف و براق در این بازی به خوبی دیده میشوند . همچنین در حالت سرمای بازی نیز این موارد به خوبی تکرار شده است . تکنیک و عملکرد بازی در میزان رنگ و درجه قدرت آن به خوبی متناسب با شرایط از آب درآمده است . اما ممکن است که شما در جایی از بازی رخ داد هایی را در ذهن خود و تجربیتان از بازی احساس کنید که زیاد دلچسب کار شما نباشد . و این تازه اول کار شماست.

دانلود بازی Age of Wonders Planetfall

نورپردازی نسبت با شرایط جوی سیاره ای که شما در آن زندگی میکنید . بسته به شرایط ، تغییرات بسیار زیادی خواهد کرد و از تنوع بسیار زیادی نیز برخوردار است . این دقیقا همان چیزی است که برای فضا سازی های عمیق و متناسب لایه های سایه و نور استفاده مجدد میگردد . تپه ها و دشت هایی که بر روی محدوده زمین این نواحی قرار دارد ممکن است که چندان نتواند خاطره ای خوب را در ذهن و قلب شما از این بازی بکارد اما همانگونه که میدانید توانایی ارائه درکی درست را برای شما فراهم خواهد ساخت . خوب از همین جهت بازی معقول است و با شمارش یکسان از هر ناحیه گرافیکی و دیداری و بصری جلو خواهد رفت . اگر در نور هایی که از جهت های مختلف به تصاویر یا محیط یا کاراکتر ها دقت کنید میبیند که شفافیت لایه ها در بازی نسبتا کم و زیاد خواهند شد و یا زمانی آنها زیاد تغییر نخواهند کرد . مانند ابتدای اول بازی که تغییرات چندان در بازی احساس نخواهد شد . اما چیزی که در این بازی هر لحظه تکرار خواهد شد . وجود اتفاقات خاص و جادویی گرافیکی است . عمق های هنری که روی فکر شما مدام شکل میگیرند و ذهن شما را آگاه تر میکنند . این همان چیزی است که شما به آن نیاز دارید و لحظه های را در آن احساس میکنید که متفاوت از آن چیزی هستند که تصویر میکنید در ذهن.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1 or Windows 10 (64-bit versions)

Processor: Intel Core i5 (3rd Generation) or AMD FX Series processor (or equivalents)

Memory: 6 GB RAM

Graphics: nVidia GTX 650Ti 1GB or AMD Radeon HD 7770 (or equivalents)

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 20 GB available space

Sound Card: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers

Additional Notes: Network connection required for cloud saves and multiplayer.

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 (64-bit)

Processor: Intel Core i5 (7th or 8th Generation) or AMD Ryzen 5

Memory: 8 GB RAM

Graphics: nVidia GeForce GTX 1060 3GB or AMD Radeon RX 570 4GB (or equivalents)

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 20 GB available space

Sound Card: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers

Additional Notes: Network connection required for cloud saves and multiplayer


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Age of Wonders Planetfall

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۷٫۷۰ گیگابایت

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴

======

دانلود ترینر سالم

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *