مرسی دانلود

  • admin1
  • 01 اکتبر 20
  • بازی استراتژیک

دانلود بازی Age of Empires 2 Definitive Edition برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Age of Empires 2 Definitive Edition در ژانر استراتژیک می باشد.

دانلود بازی Age of Empires 2 Definitive Edition

دانلود بازی Age of Empires 2 Definitive Edition برای کامپیوتر

بازی Car Mechanic Simulator 2018 یک بازی استراتژیک برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Forgotten Empires, Tantalus, Wicked Witch طراحی و ساخته و توسط شرکت Xbox Game Studios منتشر شده است.یک بازی تاریخی ، اکشن ، هیستوری ، استراتژی می باشد . که شما در آن نقش فوق العاده ای از یک پادشاه و چندین ملت را ایفا خواهید کرد . در زمانی که امپراطوری شما وسعت بیشتری گرفته است این شما هستید که به آن چیزی که لازم می باشد می رسید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Age of Empires 2 Definitive Edition برای کامپیوتر

بازی Age of Empires 2 Definitive Edition یک بازی خوب و جامع کارآمد است که شما شاید به آن ارتباط خوبی نگرفته باشید و شاید هم توان فکر به آن کمی شما را دیوانه خواهد کرد.

در هر مرحله از این بازی این شما هستید که توانایی خود را احساس خواهید کرد . یک بازی خوب و عالی که شما آن را به طور عالی و استثنایی ایجاد و خلق میکنید و این همان چیزی است که شما آن را دوست داشتنی و عالی تصور کرده اید.مدلسازی پیچیده و حرفه ای در این بازی از جمله کاراکتر های سرباز های جنگی و وجود این همه مسئله و فکر دگرگون شده در این بازی نیز ممکن است که بر روی شما تاثیر بگذارد و ممکن است که زیاد هم برای شما جالب به نظر نرسد . شما میدانید که تا جایی که امکان دارد برای زندگی کردن خود باید مبارزه کنید . این همان چیزی است که شما آن را دوست خواهید داشت و برای آن تا لحظه آخر جان خواهید کند . یک بازی مفید و معقول که آن را تا جای امکان جلو خواهید برد .

دانلود بازی Age of Empires 2 Definitive Edition

نقد فنی بازی Age of Empires 2 Definitive Edition برای کامپیوتر

گرافیک بازی خوب و عالی به نظر می رسد و شاید خوب و جامع به چشم شما دیده نشود . یک بازی خوب که از المان های خوب طراحی و جلوه های عمیق و عالی بهره برده است . این بازی از آن دسته بازی های است که شما به آن مشغول هستید . یک بازی خوب و جامع و کارآمد که شما به آن نیاز دارید و تا جای ممکن آن را انجام میدهید . یک بازی خوب و کار آمد که به همه ابعاد آن فکر خواهید کرد و خود را از آن نجات خواهید داد . به هر حال شما تا جای ممکن این کار را انجام خواهید داد . این بازی شما را یک ستاره محبوب خواهد کرد که به آن چیزی که میخواهید خواهد رساند.

دانلود بازی Age of Empires 2 Definitive Edition

لایو اکشن تر و تمیز و حرفه ای در این بازی به همان اندازه که شما به آن فکر میکنید و یا برای آن زحمت خود را به خرج میدهید خوب و عالی به نظر می رسد . این همان چیزی است که مه هم مانند شما به آن فکر میکنم و برای حل و حصول آن به یک جای مرتفع در این بازی تلاش میکنم . در این بازی به آن اندازه که شما فکر میکنید نیاز هست که تا زمانی که شما به آن نیاز داشته باشید کمی شکیبابی و مبارزات سربازن خود و یورش به قلمرو های بزرگ را وسعت بدهید . این همان چیزی است که شما به آن نیاز دارید و برای زحمت خواهید کشید . در هر صورت این همان چیزی است که شما هر روز و هر روز از یک بازی مشاهده میکنید .من در اکثر مواقع چیز هایی را در این بازی مشاهده خواهم کرد که زیاد هم عالی به نظر نرسیده اند و فقط وقت من را تلف کرده اند.

قدرت بازی خوب است اما تا زمانی که پادشاهای دیگر نخواهند جنگ را با شما شروع کنند. این همان چیزی است که شما به آن نیاز دارید و به آن احتیاج دارید و برای آن کار خود را انجام میدهید و تا زمانی که حس میکنید و برای آن یک عالی بودن را تجربه خواهید کرد . یک بازی جامع و قابل باور که شما آن را تصور خواهید کرد . در هر صورت وجود این بازی خالی از هر گونه تلاشی برای کاری است که شما آن را انجام خواهی داد . یک روزی از روز ها ممکن است که شما متوجه شوید که این بازی آنچنان هم نمیتوان رضایت شما را کسب و شما را در جایی مانند آن چیزی که حس میکنید نجات دهد . برای چیزی که شما آن را دوست خواهید داشت.

دانلود بازی Age of Empires 2 Definitive Edition

کیفیت بازی معقول همراه با درج سنی خوب و قابل تامل برای کسانی که زیاد به بازی های خشن و اکشن مانند بتل های مدرن و یا جنگ های جهانی با آن ضد و خورد های همیشگی علاقه ای ندارند . در هر صورت این شما هستید که این بازی را تا جای ممکن به سرانجام خواهید رساند . بله این همان چیزی است که شما برای آن مدت ها زحمت میکشید و تا جایی ممکن از عهده آن برخواهید آمد . در هر صورت چیزی که شما از یک بازی خوب به زندگی خود نزدیک میکنید همین فتح قلمرو و سرزمین های دشمنان شما هستند . و آموزش سرباز های جنگی و ایجاد یک ارتش بزرگ و آزادی بخش برای مردم . همچنین میتوانید از جیره ها و مالیات مردمی نیز برای جنگ و مبارزه استفاده کنید و در این راه کار های زیادی را خواهید کرد.

دانلود بازی Age of Empires 2 Definitive Edition

آپشن ها و مراحل متعدد در این بازی از جمله چیز های است که شما زیاد به آنها سر و کله میزنید . این همان چیزی است که شما آن را تصور خواهید کرد . یک زمان ممکن است خوب و یک زمان ممکن است که بد به نظر برسد . این همان چیزی است که شما آن را ممکن است که دوست نداشته باشید و شاید برای آن زحمت زیادی نکشید . این همان چیزی است که شاید با تمام توان آن را برای خود و دیگران و کاری که انجام میدهید زیبا و خجسته نبینید . و این همان چیزی است که شما آن را دوست نداشته باشید و برای آن کاری نخواهید کرد . در هر صورت این همان چیزی است که شما برای آن زیاد تلاش خواهید کرد.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 64bit

Processor: Intel Core 2 Duo or AMD Athlon 64×۲ ۵۶۰۰+

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA® GeForce® GT 420 or ATI™ Radeon™ HD 6850 or Intel® HD Graphics 3000 or better with 2 GB VRAM

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 30 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 64bit

Processor: 2.4 Ghz i5 or greater or AMD equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia® GTX 650 or AMD HD 5850 or better

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 30 GB available space


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Age of Empires 2 Definitive Edition

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۶٫۷ گیگابایت

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳


دریافت این پک سنگین، الزامی نیست. دقت کنید که فقط اگر مانیتور و کارت گرافیک شما از کیفیت ۴K Ultra-HD پشتیبانی می کنند، دریافت این پک سنگین پیشنهاد می شود. در غیر اینصورت، بلا استفاده است.

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴

لطفا توجه داشته باشید که این نسخه از بازی فضای رم خالی زیادی برای اجرا نیاز دارد.در صورت نصب پک اولترا اچ دی ، حدود ۱۰ گیگابایت فضای رم خالی نیاز دارید.

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *