مرسی دانلود

  • admin1
  • 04 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Dragon Age 2 برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Dragon Age 2 در ژانر اکشن و نقش آفرینی می باشد.

دانلود بازی Dragon Age 2

دانلود بازی Dragon Age 2 برای کامپیوتر

بازی Dragon Age 2 یک بازی اکشن،شمشیری و نقش آفرینی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت BioWare طراحی و ساخته و توسط شرکت Electronic Arts منتشر شده است.یک بازی اکشن و نقش آفرینی است که زندگی خانواده ای در زمان جنگ بین دولت ها روایت میکند که نیروی به نام Darkspawn میخواهند زندگی آنها را خراب کنند و در این بین فردی که نقش اصلی داستان بازی است Hawke نام دارد . این شخصیت با خواهر و برادر و مادر خود با تمام نیرو سعی دارد که از دست این نیروی شر فرار کند و از آنها دور بشود.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Dragon Age 2 برای کامپیوتر

بازی Dragon Age II یک بازی مهیج و اکشن ساخت شرکت مشهور الکترونیک آرتز می باشد . این بازی از جمله بازی های خوب و نقش آفرینی تاریخی یک قهرمان را روایت میکند که باید به اندازه کافی شجاعت به خرج بدهد و ا ز خانواده خود دفاع کند . از این رو این بازی تمام چیز های که شما در یک بازی نقش آفرینی نیاز دارید را به شما خواهد داد . مانند پرش های ناگهانی و استفاده از فیزیک آنتومی در هنگام جنگ و استفاده از سلاح ها و ابزار های مختلف جنگی . به هر حال شما در این بازی به آن اندازه آزاد هستید که بتوانید کارهای را که دوست دارید را انجام بدهید . همه لاین های بازی به اندازه یک بازی خوب و کار آمد جنگی میتواند نیاز های شما را به همان اندازه که نیاز دارید به شما هدیه بدهد . این بازی به همان چیزی که شما میخواهید شما را خواهد رساند . این که بتوانید با ارتش تاریکی و بدجنس Darkspawn مبارزه کنید و بتوانید انتقام خود را از این شیطان زشت و پلید و وحشتناک بگیردید . بازی دارای مراحل بسیار زیادی است که شما به نوبت و سهم خود در نقشی که میتوانید در این بازی داشته باشید به آن چیزی که میخواهید مانند پیروز شدن یا حل مسائل در این بازی کمک کنید . و حتی میتوانید با شخصیت اصلی داستان همزاد پنداری کنید و خانواده او را این نیز از این مصبیت نجات بدهید.

دانلود بازی Dragon Age 2

نقد فنی بازی Dragon Age 2 برای کامپیوتر

شما در این بازی به آن اندازه که میخواهید میتوانید به چیزی که میخواهید نزدیک شوید مانند تبدیل شدن به یک قهرمان آن هم با تلاش کردن و یاد گرفتن مهارت های شمشیر زنی و از این قبیل مهارت ها … دولت ها با یکدیگر سر جنگ دارند و شما میدانید که به راحتی آنها از حرف های که میزنند کوتاه نمی آیند و همین باعث ایجاد اتفاقات بد و ناگواری خواهد شد . که همه شماها به آن نیاز دارید که سرنوشت داستان در این بازی تغییر کند. اما ممکن است که این بازی آنچنان هم برای شما تاثیری نزارد . این بازی از آن دسته بازی های است که شما به آن نیاز دارید . این بازی به هر شیوه و روشی که شما دوست داشته باشید شما را خرسند و سرزنده خواهد کرد. این ارتش خطرناک در این بازی میخواهد که شما تمام مردم شهر های مختلف را زیر سلطه خود قرار بدهد و تا میتواند آنها را اذیت و آزار بدهد . از این رو اگر شما کاری را انجام نمیدهید و یا به اندازه کافی چیزی را یاد نگرفته اید میتوانید به همان چیزی که میخواهید برسید . یعنی پیروز شدن در این بازی به همان اندازه که شما احتیاج دارید.

دانلود بازی Dragon Age 2

یک بازی خوب استثنایی که شما آن را دوست خواهید داشت و تا جای ممکن آن را برای خود و دوستان خود نیز معرفی خواهید کرد . اما این را به شما بگوییم که در این بازی باید بتوانید که سررشته بازی را به دست بگیرید و یادتان باشد که برای چه مراحل را یکی پس از دیگری به پایان و آخر مراحل بازی میرسانید . چون هدف اصلی شما پیدا کردن قدرت در هسته گروه و نیروی تاریکی است تا بتوانید آنها را به سزای اعمال بدشان برسانید و آنها را حسابی گوش مالی بدهید و به چیزی که در این بازی نیاز هست و آن این است که شما بتوانید خانواده خود را نجات بدهید و با استفاده از قدرت یکی از این دولت ها به جمع آوری امتیاز و قدرت فکر کنید و آنها را در این بازی عملی کنید.

دانلود بازی Dragon Age 2

کیفیت خوبی بازی و اثربخش بودن آن آنقدر خوب و استثنایی بوده است که تا به امروز هنوز فکر میکنید که با یک بازی فوق العاده و بی نقص طرف هستید . و واقعا هم اینطور است که شما میتوانید به همان اندازه که میخواهید به چیزی که برای شما نیاز است خود را نزدیک و برای آن تلاش کنید . این را به این عنوان میگویم که شما بدانید من چه چیزی را برای شما عرضه میدارم . بیشترین چیزی که شما در این بازی با آن دست و پنجه نرم میکنید وجود شخصیت ها و کاراکتر های پیچیده در این بازی است که ممکن است برای همه کس و همه چیز در این بازی زیاد به چشم شما نیاید و این شما نیستید که در این بازی به آن چیز و نحوه که فکر کنید و بدانید از پس بازی کردن و جنگجو شدن برنخواهید آمد . اما مسئله اساسی در این بازی وجود این نیروی تاریکی است که شما بدانید از چه راه حلی میتوانید بر آنها غلبه کنید.

دانلود بازی Dragon Age 2

تکنیک های نورپردازی و انواع لایه های شفاف و رنگی در این بازی به آن اندازه هست که شما را از این بازی دل زده و آشفته حال نکند . اما در تاریکی و سایه های بازی شاید بازی به خوبی کارش را انجام نداده است و شما نمیتوانید به آن چیزی که میخواهید برسید . ولی این بازی آن چیزی را که شما در دستان خود دارید احساس خواهد کرد . یک بازی خوب و معقول که دیگر به آن احتیاج نخواهید داشت . و تا جای ممکن به آن نیاز خواهید داشت و بتوانید از کیفیت رزولیشن خوب و المان های بصری بسیار جالب در این بازی استفاده کنید .
کیفیت گیم پلی و نوع روایت عالی بازی و ایجاد داستانگویی سنجیده در این بازی به همان اندازه که شما فکر میکنید شما را تا حد معقول به سرانجام خواهد رساند و این آن چیزی است که شما به آن نیاز خواهید داشت. مانند یک قهرمان استثنایی که هر لحظه این را احساس میکند که باید بداند برای چه در این بازی به آن چیزی که میخواهد خود را نزدیک کند . همه زندگی و کسب و کار خود و لحظه هایی که امروز شکل گرفته است دیگر شاید تکرار نخواهد شد . همه ما میدانیم که به آن چیزی که شما نیاز دارید خواهید رسید و آن را انجام میدهید . بیاید تا آن را به شما بگویم این بازی دقیقا آن چیزی را که شما میخواهید به شما مانند بال گرفتن یک پرنده در آسمان خواهد داد . در هر صورت بازی از فرم و المان های صوتی خوبی نیز برخوردار است . در نتیجه یک بازی قدرتمند.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: with SP3, with SP2, or Windows 7

CPU: Intel Core 2 Duo (or equivalent) running at 1.8 GHz or greater; AMD Athlon 64 X2 (or equivalent) running at 1.8 GHz or greater

RAM: 1 GB (1.5 GB Vista and Windows 7)

Video: ATI Radeon HD 2600 Pro 256 MB; NVIDIA GeForce 7900 GS 256 MB cards

Hard Drive: 10 GB

Sound: Direct X 9.0c Compatible Sound Card Windows Experience Index: 4.5

سیستم پیشنهادی:

CPU: Intel Core 2 Quad 2.4 GHz Processor or equivalent; AMD Phenom II X3 Triple core 2.8 GHz or equivalent

RAM: 2 GB (4 GB Vista and Windows 7)

Video: ATI 3850 512 MB or greater; NVIDIA 8800 GTS 512 MB or greater

DirectX 11 Video: ATI 5850 or greater; NVIDIA 460 or greater


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Dragon Age 2

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۸٫۶ گیگابایت

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *