مرسی دانلود

  • hedar
  • 19 ژوئن 20
  • اخبار مجله

خبر خوش محمدرضا گلزار؛ آغاز شمارش معکوس برای فصل دوم سریال عاشقانه!

سریال گیسو (عاشقانه ۲)

فصل دوم سریال عاشقانه

یکی از محبوب‌ترین سریال‌هایی که شبکه نمایش خانگی در سال ۹۶ به پخش فصل اول آن پرداخته و توانست خیل عظیم هوادارن را به سمت خود روانه کند، سریال عاشقانه است. بعد از مدت‌ها چشم‌انتظاری هواداران و گمانه‌زنی‌های مختلف در رابطه با ادامه پخش این سریال، خبر پخش فصل دوم سریال عاشقانه بهترین خبری بود که می‌توانست به انتظار دوست‌داران این سریال محبوب پایان دهد. در ادامه خواهیم گفت که فصل دوم سریال عاشقانه چند قسمت است و با چه اسمی منتشر خواهد شد؟ اگر شما هم به دنبال جواب سوال « فصل دوم سریال عاشقانه کی میاد ؟» هستید، در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

  • فصل دوم سریال عاشقانه با چه اسمی قرار است منتشر شود؟
  • فصل دوم سریال عاشقانه چند قسمت است؟
  • فصل دوم سریال عاشقانه کی میاد؟

فصل دوم سریال عاشقانه با چه اسمی قرار است منتشر شود؟

نام فصل دوم سریال عاشقانه

پس از آن‌که محمدرضا گلزار عکسی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده و خبر از ساخت فصل دوم سریال عاشقانه داد، خبرها و شایعات متعددی در رابطه با این سریال و زمان پخش آن در فضای مجازی پیچید. سریال عاشقانه از سال ۹۵ تا ۹۶ از شبکه نمایش خانگی پخش شد و در همین مدت کوتاه نیز توانست مخاطبان بسیار زیادی را به خود جذب نماید. فصل اول این سریال محبوب را منوچهر هادی کارگردانی کرده و تهیه‌کنندگی آن نیز بر عهده مهدی گلستانه قرار داشت. فصل دوم سریال عاشقانه که قرار است با نام «گیسو» منتشر شود را باز هم منوچهر هادی کارگردانی خواهد کرد، اما در سری جدید هومن کبیری بر روی کرسی تهیه‌کنندگی نشسته و جای مهدی گلستانه را خواهد گرفت.

در حال حاضر هیچ اطلاعات موثقی در رابطه با جزئیات سریال گیسو از سوی عوامل این سریال منتشر نشده است، اما با توجه به نام این مجموعه، پیش‌بینی می‌شود که فصل دوم این سریال حول محور شخصیت گیسو که مهناز افشار آن را بازی کرده بود، خواهد چرخید. کاراکتر گیسو شخصیتی مرموز است که با هویت جعلی و به عنوان خواهر رضا، که نقش او را حسین یاری بر عهده داشت، وارد داستان می‌شود.اما پس از مدتی هویت واقعی او اثبات شده و مشخص می‌گردد که وی همسر سابق پدر رضا بوده است. در خصوص بازیگر نقش گیسو در فصل دوم این سریال اطلاعات دقیقی منتشر نشده و هنوز مشخص نیست که آیا در سری جدید نیز این نقش را مهناز افشار بازی خواهد کرد یا بازیگر جدیدی جایگزین وی خواهد شد؟ در فصل اول سریال عاشقانه، محمدرضا گلزار، ساره بیات، مهناز افشار، حسین یاری و هومن سیدی به ایفای نقش پرداختند و حضور آن‌ها در فصل دوم سریال هنوز تایید نشده است.

سریال گیسو

گفته می‌شود در کنار بازیگران قدیمی و چهره‌هایی که در فصل اول سریال عاشقانه بازی کرده‌اند، شاهد حضور بازیگران جدیدی نیز در فصل دوم این سریال خواهیم بود که قرارداد تعدادی از آن‌ها از یک سال پیش منعقد شده است.  هومن کبیری تهیه کننده سریال گیسو در رابطه با ژانر این سریال جذاب می‌گوید: گیسو یک درام معمایی با رویکردهای اجتماعی مانند پول‌شویی است و با توجه به سریال‌های متعددی که با محوریت موضوعات رمانتیک ساخته شده است، فیلم‌نامه‌ی این سریال با هدف ایجاد تحولات اساسی در آن، بیش از ۱۰ بار مورد بازنویسی قرار گرفته و طرح نهایی آن نیز همچنان در مرحله‌ی بازنویسی قرار دارد.

فصل دوم سریال عاشقانه چند قسمت است؟

تعداد قسمت‌های فصل دوم سریال عاشقانه

تعداد قسمت‌های فصل دوم سریال عاشقانه یکی از مهم‌ترین سوالاتی است که از سوی مخاطبین این سریال جذاب مطرح شده و ابهاماتی در خصوص آن وجود دارد. منوچهر هادی کارگردان سریال گیسو در گفتگو با خبرنگاران، بدون اشاره به تعداد قسمت‌های این سریال، از ارائه فیلم‌نامه‌ی ۵ قسمت نخست این سریال به شورای صدور پروانه در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داده و گفته است که این قسمت‌ها در نوبت بررسی قرار دارند و به محض دریافت مجوزهای لازم و پروانه ساخت، وارد مرحله تولید خواهند شد.

فصل دوم سریال عاشقانه کی میاد؟

زمان انتشار سریال گیسو

در خصوص زمان انتشار فصل دوم سریال عاشقانه حرف و حدیث‌های بسیاری وجود دارد اما طبق گفته‌های دست‌اندرکاران ساخت این سریال، گیسو در حال حاضر در مرحله پیش تولید قرار دارد و نگارش و بازنویسی نهایی آن در اوایل خرداد ماه سال جاری به پایان رسیده است. بعد از بالا گرفتن گمانه‌زنی‌ها در خصوص تاریخ دقیق پخش سریال گیسو پس از پست اینستاگرامی محمدرضا گلزار، منوچهر هادی با بیان این‌که تا کنون هیچ مجوزی برای ساخت این سریال صادر نشده است افزود: بعد از صدور مجوز ساخت، کار فیلم‌برداری این سریال شروع شده و گیسو در شبکه نمایش خانگی به مخاطبان خود عرضه خواهد شد.

همان‌طور که گفته شد زمان دقیق انتشار فصل دوم سریال عاشقانه هنوز اعلام نشده است اما با توجه به اظهارات عوامل ساخت این سریال، گیسو به زودی در شبکه نمایش خانگی منتشر خواهد شد. با توجه به استقبال بالایی که از فصل اول سریال عاشقانه به عمل آمد و کارنامه‌ی درخشان بازیگران این سریال، پیش‌بینی می‌شود فصل دوم سریال نیز مورد استقبال بینندگان واقع شده و توجهات بسیاری را به سمت خود جلب نماید.

ویدیویی از فصل اول عاشقانه


لینک های دانلود سریال عاشقانه فصل دوم

تاریخ پخش در شکه نمایش خانگی سال ۱۳۹۹ می باشد

دانلود سریال عاشقانه ۲ فصل دوم

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *