مرسی دانلود

  • hedar
  • 27 نوامبر 20
  • بازی

دانلود بازی Ary and the Secret of Seasons برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Ary and the Secret of Seasons در ژانر اکشن،فکری و معمایی و ماجراجویی می باشد.

دانلود بازی Ary and the Secret of Seasons برای کامپیوتر

بازی Ary and the Secret of Seasons یک بازی ماجراجویی است که در مورد دختری است که در زمستان به گشت و گذار میپردازد . این بازی داری گیم پلی و نقش اساسی و منحصر به فردی نیز می باشد و بنا بر دلایلی یکی از بازی های که شما را ساعت ها سرگرم خواهد کرد .

داستان بازی Ary and the Secret of Seasons برای کامپیوتر

Ary and the Secret of Seasons یک بازی ماجراجویی و کودکانه است که شما را به دنیای قصه ها میبرد و همین است که جذابیت آن را نشان میدهد. همین باعث میشود که با دنیای اطراف و متفاوت خود نیز آشنا شوید این همان رویدادی است که مدت ها میتوانید با آن درگیر شوید و برای آن درخواست بنویسید . این همان است که در هر صورت با آن میتوانید زندگی خود را بیاموزید که از توانایی آن بهره مند و غیر توقع شوید. با این حال ممکن است که در گیم پلی نیز کمی همه چیز خسته کننده و مبهم به نظر برسد. باید بدانید که این بازی در حد و حدودی تاثیرات خودش را نیز دارد و تا پایان آن میتوانید همانگونه که میخواهید از آن نیز صرف نظر نکنید . شاید همه اینها کمی بلند پروازانه و غیر خودداری شده به نظر برسد . اما با این وجود و تلاش مکرر شما میتوانید به همان اندازه به آن دست پیدا کنید. میتوانید در هر جایی با درگیری و یا شاید اشتباهات پیش آمده خود را لبریز و به اندازه کافی جنون را نیز حفظ کنید . اما به هر حال شاید این یک رویداد و خود بزرگ بینی باشد . با این حال این یک بازی با طراحی هوشمند و مطیع به قوانین خاص خود است ، اما ممکن است که قسمت های متفاوت و لغزنده ای نیز داشته باشد.میتواند گاهی خسته کننده و یا ناتمام نیز به نظر آید . اما با همه این ها شما نیز میتوانید از داشته های خود به هر نحوی در بازی دفاع کنید .

در ابتدا میتوانید با ایجاد لغزش های اصلی و ترکیب هر یک از آنها با جایی که هست نیز آن را بنا بر هر دلایلی به بالا بکشید.این همان چیزی است که شما را خلاصه در یک توصیف نشان خواهد داد ، شخصیتی ماجراجو که شاید به اندازه کافی نمیتواند خود را نشان بدهد ، اما خب جای حقیقی و اصلی را کمی نشان داده است . این شخصیت با والدینش زندگی میکند تا جایی که بتواند با آنها یک ارتباط عمیق و دائمی داشته باشد ، اما خب ممکن هم هست که به همین منوال برای او نگذرد . برادر آری ناپدید شده است و پدرش را به حالت افسردگی عمیقی در آورده است. علاوه بر این ، کفتار های جنون انگیز و دیوانه ممکن است که به او آسیب بزنند و اما ممکن هم هست که اصابت با این وجود شرایط را در نظر میگیرم ، این همان چیزی است که شما ممکن است که زمابندی دقیق در طول گیم پلی برای آن داشته باشید.

نقد فنی بازی Ary and the Secret of Seasons برای کامپیوتر

دنیای این شخصیت در میان جنگل و کوهسار جاری است . شما میدانید که او را سوار بر چه حیوانی کنید و با او بیشتر تلاش خود را کنید ممکن است که به اندازه یک بازی جذاب این بازی دیده شده و یا ممکن نباشد ، اما میدانیم که همه حقیقت آن تفاوت هایی را میسازد. اما همین موضوع میتواند شرایطی را در جلوی چشم هر کسی بزرگ و یا کوچک نشان بدهد. با این حال این حس و حال تماما قدرت این شخصیت را حفظ کرده است و او میخواهد که تمام توان و اراده خود را در این بازی بگذارد و بیشتر از این همان چیزی نیست که او اندازه گیری آن را دارد . باید داشته و بزرگی این موضوع را به اندازه کافی و تحقق آمیز درک کنید . میدانید که شاید شایسته نیک رفتاری و بعضا حرف هایی باشید که انجام آنها دور و یا خالی با حقیقت درون نیست. اما انجام کار در مناطق علاوه بر مسافرت بین ایستگاه های بین راهی و یا در مسیر هایی که زیاد هم جالب توجه نبوده است ، یا در غیر اینصورت وجود ممتاز و یا شکیبایی لازم را بر عهده داشته باشد ، کار زیادی ندارد.


حداقل سیستم :

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 8.1 or above

Processor: Intel Core i5-4590 Geforce GTX 660

Memory: 4 GB RAM

Graphics: AMD FX-6350 Radeon RX 460

DirectX: Version 11

Storage: 9 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i7-6700 Geforce GTX 1050 Ti

Memory: 4 GB RAM

Graphics: AMD FX9590 Radeon R9 390X

DirectX: Version 11

Storage: 9 GB available space


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Ary and the Secret of Seasons

حجم: ۵٫۲۸ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *