مرسی دانلود

  • admin1
  • 19 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Ancestors The Humankind Odyssey برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Ancestors The Humankind Odyssey در ژانر نقش آفرینی،ماجرایی و شبیه ساز می باشد.

دانلود بازی Ancestors The Humankind Odyssey

دانلود Ancestors The Humankind Odyssey برای کامپیوتر

بازی Ancestors The Humankind Odyssey یک بازی نقش آفرینی،ماجرایی و شبیه ساز برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Panache Digital Games طراحی و ساخته و توسط شرکت Private Division منتشر شده است.بازی Ancestors The Humankind Odyssey یک بازی متفاوت که سیر داستانی بر تکامل انسان را دارد که چگونه از میمون تبدیل به انسان شده است . شما در این بازی بیشتر در یک فضای جنگلی قرار دارید و بیشتر به ماجراجویی و فکر و اندیشه میپردازید . لول های متفاوتی در بازی وجود دارد . که شما میتوانید بسته به نیاز خود آنها را یاد بگیرید . …ممکن است که حیوانات وحشی نیز در بازی به شما آسیب برسانند و ممکن هم هست بتوانید از دست آنها نجات پیدا کنید …..

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Ancestors The Humankind Odyssey برای کامپیوتر

بیش از حد بلند پروازانه است ، بله زمانی که از قلمرو اصلی خود زیاد فاصله گرفته باشید و بدون یک اجرای دقیق ، بله یک اجرای اساسی و کامل و هوشمندانه تا حد زیادی عقیم می­ماند. بله این همان چیزی است که شما آن را چندین بار حدس زده و شمرده شده ، در زندان ذهن خود نگه داشته اید ….

Ancestors اثر جدید پتریس دزیله، اثری شگفت آور و واقعا چالش بر انگیز که هر کسی را دیوانه و مدهوش خواهد کرد . در این اثر فوق العاده شما به نوعی که از اول تا آخر به نظر آیید . این را مشاهده خواهید کرد. بازیساز مشهور و اصالتا فرانسوی، بله یک بازی ساز حرفه ای و جوان خالق سری محبوب Assassin’s Creed است.بله این سری از فوق العاده ترین بازی های امروزی است . که در دغدغ‍‌ه‌ه­ دارد، منتها با این تفاوت، با این تفاوت اساسی و شاید زیبا ، اما خوب ، که اینبار دزیله ، بله مقداری تفاوت . در بازی جدید خود پا را فراتر از ، جاهایی گذاشته است . مرز­های گذشته گذاشته و با ورق زدن صفحات تقویم ، بله صفحات روزگار که زیاد خوب به نظر نرسیده است. و سفر به اعماق آن، میتواند بسیار سخت و دلهره آور باشد . به میلیون­ها سال قبل ، به جایی که شاید زیاد هم مورد اعتماد بقیه نبوده است. و اولین سطور از تاریخچه حیات ، بله تاریخچه ای که شاید زیاد هم دور از انتظار نبوده است.

دانلود بازی Ancestors The Humankind Odyssey

هوشمند بر روی سیاره ، بله سیاره ای که زیاد جالب نیست. به زمین نگاه می­اندازد.بله به زمینی که از هر طرف احاطه شده است. نتیجه این ماجراجویی جدید، بله این ماجراجویی که هر زمانی برای شما هم یک رخ داد تلقی خواهد شد. یک بازی سوم شخص ، بله یک بازی که مراحل جدیدی را به شما نشان خواهد داد . در ژانر بقاست ، بله در ژانری که هر کسی را شیفته حرکات خودش میکند. که از زاویه­ای تازه ، بله یک زاویه دیوانه کننده . به این سبک نگاه می­کند. سبکی که برای هر کسی زیاد هم تفاوت ایجاد نخواهد کرد. اگر تا به امروز در عناوین ، موجود و اینگونه به دنبال حل ، مسائلی بوده اید . که با امروز شما فرق دارد . این سبک مساله اصلی ، و شاید مهم تر از آن این ایده است. گیمرها زنده ماندن را ترجیح میدهند. یک یا گروهی از شخصیت­ها بوده، شخصیت هایی که شاید برای هر کسی هم زیاد جالب نبوده است.

در Ancestors هدف بقای یک نسل ، بله یک نسل که بتوان خود را بسازد و گذر از یک دوره تاریخی ، یک دوره بزرگ و اصلی که شما آن را متوجه خواهید شد . هشت میلیون ساله است. بله یک زمانی خیلی طولانی و وسیع که شما آن را متوجه خواهید شد.. THO برای گسترش و عمیق­تر کردن داستان ، داستانی که پر از کاراکتر های اساسی و مهم است. و افزایش آزادی عملی گیمرها ، بازیکن هایی که شاید زیاد هم برایشان چیزی دور از انتظار نبوده است . رویکرد متفاوت و تاحدودی کارآمد ، بله رویکردی که جذاب و خیره کننده است. را در پیش گرفته، اما شاید مهم ترین مسئله موجود در این بازی هدف و ایجاد کنش است . حذف کامل داستان ، بله داستان هایی که زیاد از عمق دیده نشده اند. و اساسا در طول بازی ، بله در طول بازی که شاید دیده نشدنشان زیاده بوده است.

دانلود بازی Ancestors The Humankind Odyssey

با چیزی به اسم روایت طرف نیستیم.روایتی که از دل داستان سرایی آن بر آیید. همه چیز به خود شما ، بله به کارتان بستگی دارد .و اینکه چه چیزی را در سر پرورانده اید. و تصمیم­هایی که مجبور به اتخاذ آن­ها خواهید بود وابسته است. بله یک وابستگی عمیق و دندان شکن که رو به روی شماست. بازی بدون هیچ توضیح و تفسیری ، که بخواهد شما را دیوانه کند . و یا بر سر راهتان قرار بگیرد . خلق خواهد شد . شما را در جایی نامعلوم ، در جایی که ممکن است که زیاد به نظر جالب نیاید . در دل جنگل‌های آفریقا ، در جایی سرد و بی روح رها کرده ، بله رها شدن آن به شما بستگی دارد. و تمایلی هم به آموزش ، بله به چیزی که شاید زیاد هم دور از انتظار نباشد. و یاد دادن نحوی بازی کردن ، بله یک بازی که متفاوت تر از چیزی است که نشان میدهید. نشان نمی­دهد. هدف نهایی ساده ، بله این هدف برای هر کسی زیاد جالب نیست. و مبرحن است، زنده ماندن و برداشتن اولین گام از تاریخ بشریت. تاریخی که شاید امروز را بتوان با آن ساخت….

نقد فنی بازی Ancestors The Humankind Odyssey برای کامپیوتر

اگر از بسیاری از مردم ، بله بسیاری از کسانی که شما آنها را دوست داشته اید .راجع‌به شخصی به‌نام پاتریس دزیله ، بله کسی که شاید زیاد هم او را دوست نداشته باشید . سؤال پرسیده‌ شود، بله سوالی که زیاد هم جذاب نیست . به‌جرات می‌توان گفت ، بله چیزی که شاید زیاد هم جالب توجه نیست. بیشتر آن‌ها اولین‌بار است ، بله برای حتی اسم او را می‌شنوند؛اسمی که توامند و قاعده ساز است . اما وقتی صحبت از آثاری که خلق کرده است ، بله چیز هایی که شاید برای هر کسی به نظر می آیید. جذاب است. به میان برسد قضیه کمی متفاوت است. متفاوت تر از آن چیزی که قبلا بوده یا الان بوده است. چرا که دزیله خالق مجموعه اسسینز کرید است.بله یک بازی که تفاوت فاحشی با نسخه اول آن دارد. و به‌زودی یک بازی جدید به اسم Ancestors: The Humankind Odyssey عرضه خواهد کرد.

او در سال ۲۰۱۴ استودیوی خود تحت نام Panache Digital Games را تأسیس کرد.یکی از قدرتمندترین استودیو های جهان که برای آن زحمت زیادی کشیده شده است . بازی Ancestors هم قرار است به‌عنوان اولین اثر ، اولین مجموعه ای که در خور ستایش است ، پیشرفت کند و شروع کار این استودیو باشد. بله این استودیو در مورد همین موضوع صحبت کرده است.

دانلود بازی Ancestors The Humankind Odyssey

بازی Ancestors: The Humankind Odyssey که رونمایی آن به سال ۲۰۱۵ باز می‌گردد،بله سالی که پر بار است . و هر کسی را دیوانه میکند . این آن چیزی است که شما آن را دوست خواهید داشت. یک بازی اکشن ماجراجویی است ، بله یک بازی که با تفاوت آن چیزی است که شما به آن نیاز خواهید داشت.و بازی‌کننده‌ها را در نقش اجداد انسان قرار می‌دهد. بله اما شاید برای کسی یک چیز اساسی باشد. بازی در افریقا و در میلیون‌ها سال پیش اتفاق می‌افتد.بله در زمانی که شاید هم برای شما زیاد جذاب به نظر نرسد. دوره‌های زمانی مختلف،زمان هایی که مشخص است. از ۲ میلیون سال پیش ، بله زمانی که برای هر کسی چیز مشخصیاز زندگی وجود داشت. تا ۱۰ میلیون سال پیش، بله زمانی که میتوانست ، چیزی را به شما نشان دهد. در بازی وجود دارند.بله در یک بازی که اساسی ترین شکل و شیوه ممکن را رعایت کرده است. و روند شکل‌گیری انسان امروزی ، انسانی که امروز دیگر هوشمند است. در آن به تصویر کشیده می‌شود. بله این یک تصویر درست و کامل است.

دانلود بازی Ancestors The Humankind Odyssey

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 Sp1 64-bit
GPU: GeForce GTX 760 (4GB) or Radeon HD 7950 (3GB)
CPU: Intel Core i5-2500K or AMD Phenom II X6 1100T
RAM: 8 GB

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 10 64-bit
GPU: GeForce GTX 980 (4GB) or Radeon RX 480 (8GB)
CPU: Intel Core i7-4770K or AMD Ryzen 5 1600
RAM: 8 GB


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Ancestors The Humankind Odyssey

حجم: ۳٫۰۲ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود با لینک مستقیم

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *