مرسی دانلود

  • admin1
  • 08 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Song of Horror برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Song of Horror در ژانر اکشن و ماجرایی می باشد.

دانلود بازی Song of Horror

دانلود بازی Song of Horror برای کامپیوتر

بازی Song of Horror یک بازی اکشن،ماجرایی و ترسناک برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Protocol Games طراحی و ساخته و توسط شرکت Raiser Games منتشر شده است.بازی Song of Horror یک بازی ترسناک و اکشن و جنایی و ماجراجویی است که محور اصلی این بازی را به شما خاطر نشان خواهند کرد . شما در این بازی به کشف راز های مدفون شده در مورد عده ای از اشخاص میپردازید تا پرده از جنایت های مخفی شده در آن ساختمان بردارید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Song of Horror برای کامپیوتر

بازی Song of Horror یک بازی نقش محور و کاراکتر پذیر است که شما در آن میتوانید به اندازه کافی و به همان موقعیتی که میخواهید نزدیک بشوید و این قدرتمند کردن زیست بوم و همان طور که شما میدانید به همان اندازه که میخواهید به چیزی که میخواهید خواهید رسید و آن را برای خود کتمان نخواهید کرد و پرده از این راز های کثیف در این عمارت که جان و آمال مردم بیچاره را در خود دمیده است برنخواهید داشت . این همان چیزی است که شما را در این بازی مبحوس خواهد کرد و شما به آن فکر خواهید کرد یک بازی که فراتر از آن چه که شما به آن تصور خواهید کرد شما را به جلو خواهد برد . این بازی به همان چیزی که شما نیاز دارید شما را خواهد رساند . یک بازی خوب و ایده آل محور که شما آن را خوب و یا غیر ارادی خواهید دید . میتوانید که به کشف و انجام کار های خوب و غیر خطی روی بیاورید و این بازی از آن چیزی که شما فکر میکنید کمی فراتر و غیر قابل باور تر است.

دانلود بازی Song of Horror

نقد فنی بازی Song of Horror برای کامپیوتر

یک بازی که شما را صاف و ساده به جایی که میخواهید میرساند و آن را برای شما تداعی خواهد کرد . در هر صورت میدانید که برای ساختن شخصیتی درست و صحیح در این بازی به همان اندازه که میخواهید میتوانید این پیش روی را انجام بدهید و این همان چیزی است که شما به آن نیاز دارید . در هر صورت از عهده آن بر خواهید آمد . یک فکر درست و واقعی چیزی که شما را به آن زمانی که خواهید میرساند. در بیشتر اوقات زندگی و حرف های که به زدن آنها علاقه دارید ممکن است که آنها را باور نکنید . این همان چیزی است که شما به آن نیاز دارید و میخواهید که از پس آن بر بیایید . هر چیزی که در فهم و اندیشه شما از گشت و گذار در یک مکان ترسناک میگذرد و چیزی که بتوان به شما کمک کند تا بتوانید آن را به روشی درست و نابهنجار انجام بدهید و این بازی همان را به شما نشان خواهد داد و شما نمیتوانید آن را برای خود ناراحت کننده و غیر خطی و متلاشی شده ببینید . این بازی همان چیز های که شما آن را دوست ندارید به شما خواهد داد.

دانلود بازی Song of Horror

در هر صورت گرافیک خوب و چیزی که فراتر از تصور شما باشد همان چیزی است که شما آن را دوست خواهید داشت و یا شاید بر علیه آن اقدام کنید . سطح گیم پلی خوب و کارآمد میتواند به شما در این امر و کار مفید کمک خوبی کند و در یک چشم بهم زدن ممکن است که شما آن را زیاد به دید خوبی نبیید و شاید زیاد با آن ارتباط خوب و قابل تاملی برقرار نکنید . این بازی از آن جمله چیز های است که شما نمیتوانید بین آن و چیزی که قرار دارید حرکت کنید . یک بازی خوب و قابل فکر که شما به آن نیاز کامل دارید. یک بازی خوب و ایده آل که شما به آن نیاز دارید در هر صورت که شما باید توان آن را نیز بپردازید و برای آن تلاش کنید.

دانلود بازی Song of Horror

در هر صورت چیزی که شما به آن نیاز دارید یک سو و چیزی که آن را دوست دارید یک سوی دیگر در هر صورت باید بدانید که به دنبال چه چیزی هستید و میخواهید چه چیزی را برای خود و دیگران انجام بدهید و این همان چیزی است که شما به آن نیاز دارید . این همان چیزی است که شما مدام در این بازی خواهید دید و آن را متوجه خواهید شد . گشت و گذار برای جمع آوری و به دست آوردن اتفاقات و شرایطی که شما آن را زیاد خوب و یا غیرقابل تصور نمیبنید و یا شاید شیفته دل مرده آن نخواهید بود . یک بازی خوب و غیر خطی و ایده آل و محور درست که شما را تا جایی ممکن به خود زندگیتان نزدیک خواهد کرد.در هر صورت چیزی را که شما میبنید آن چیزی است که شما آن را دوست خواهید داشت . یا شاید هم خوب و قابل حل نباشد.

دانلود بازی Song of Horror

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7, 8 or 10
Processor: Intel or AMD 64bit, 2.6 GHz.
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 660 GTX, Radeon HD 7950 or similar
DirectX: Version 11
Storage: 16 GB available space
Additional Notes: Requires a 64-bit processor and operating system

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Intel or AMD 64bit, 3.0 GHz.
Memory: 12 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 980 GTX, Radeon RX 580 or similar
DirectX: Version 11
Storage: 16 GB available space
Additional Notes: Requires a 64-bit processor and operating system


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Song of Horror

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۱۸٫۲ گیگابایت

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲

دانلود پارت ۳ | دانلود پارت ۴

دانلود پارت ۵ | دانلود پارت ۶

دانلود پارت ۷ | دانلود پارت ۸

دانلود پارت ۹ | دانلود پارت ۱۰

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *