مرسی دانلود

  • admin1
  • 15 مه 16
  • مالتی مدیا

مرسی دانلود|دنلود اولین تیزر از فیلم فوق العاده زیبای Assassin’s Creed

دنلود اولین تریلر از فیلم Assassin’s Creed

دنلود اولین تریلر از فیلم Assassin’s Creed

دنلود اولین تریلر از فیلم Assassin’s Creed

در جریان هستید که فیلم سینمایی Assassin’s Creed مدت زیادی می شود که در حال ساخت است. اولین تریلر این فیلم که اقتباس گرفته شده از بازی “فرقه قاتلان” است، منتشر شده .دنلود اولین تریلر از فیلم Assassin’s Creed در ادمه مطلب.

مطمئنا شما نیز بعد از مشاهده این تریلر به این نکته پی خواهید برد که این فیلم بر خلاف دیگر فیلم های ساخته شده از روی بازیها نسبتا خوب ساخته شده و بر آنها برتری دارد. نقش اصلی این فیلم آقای “مایکل فاسبندر” (Michael Fassbender) بوده و در این فیلم یک اساسین امروزی محسوب می شود که با بازیابی حافظه خود، وارد خاطرات جد اسپانیایی اش به نام “Aguilar” در قرن ۱۵ میلادی می شود.

مایکل فاسباندر در این فیلم در نقش اساسینی به نام “Callum Lynch” می باشد. این فیلم به وسیله کمپانی ۲۰th Century Fox ساخته می شود و با مشاهده تریلر زیر پی خواهید برد که فیلم به خوبی حال و هوای بازی را به مخاطب القاء می کند، حتی پایان آن نیز مثل همان شیرجه رفتن از بالای ارتفاعات بازی می باشد. در توضیح این ویدئو آمده: با استفاده از تکنولوژی ای که دسترسی به خاطرات حافظه ژنتیکی را ممکن می سازد، شخصیت Callum Lynch (با بازی مایکل فاسباندر) ماجراجویی های جدش “Aguilar” در قرن پانزدهم میلادی در اسپانیا را تجربه می کند. کالوم درمی یابد که او متعلق به یک جامعه مرموز که همان فرقه اساسین ها می باشد، بوده و مهارت های جدیدی را کسب می کند تا اینکه بتواند فرقه ظالم و زورگوی تمپلارها را شکست دهد”.

Marion Cotillard ، Jeremy Irons ، Michael Kenneth Williams و Brendan Gleeson از دیگر بازیگرانی می باشند که در این فیلم ایفای نقش می کنند.

****** www.mer30download.com ******

فرمت فرمت: MP4

حجم حجم: ۱۹مگابایت

دانلوددانلود تیزر فیلم Assassin’s Creed

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *