مرسی دانلود

  • admin1
  • 07 اکتبر 15
  • بازی

دانلود بازی فکری و کنترلی ۳۶۰ درجه degree 360 اندروید + تریلر

مرسی دانلود| بازی فکری تمرکزیdegree 360

 

این بازی، اعتیاد آور ترین بازی فکری است که ذهن شما را بکار خواهد گرفت و ساعتها شما را سرگرم خواهد کرد. اگر یکبار این بازی فوق العاده آرکید را امتحان کنید، برای همیشه گرفتار آن خواهید شد. در ادامه با مرسی دانلود همراه باشید

دانلود بازی فکری و کنترلی ۳۶۰ درجه degree 360 اندروید + تریلر

دانلود بازی فکری و کنترلی ۳۶۰ درجه degree 360 اندروید + تریلر

 

در بازی فکری ۳۶۰ درجه، شما باید توپ خود را به یک مکان امن هدایت کرده و نگذارید که به نوک های تیز برخورد کند، در صورت موفقیت شما پاداش دریافت خواهید کرد. مانند بسیاری از اولین بازی های کلاسیک آرکید، شما می توانید به چپ و راست حرکت کرده و بالا رفتن امتیاز خود را در این بازی اعتیاد آور سرعتی مشاهده کنید.

 

 

بازی ۳۶۰ درجه به عنوان یکی از بهترین بازی های رایگان آرکید شناخته شده که بیش از ۱ میلیون نفر آن را در اولین ماه انتشارش دانلود کرده اند. این بازی تنها یک بازی آرکید راگان نیست، بازی ۳۶۰ درجه دقت، عکس العمل و زمان واکنش شما را به معرض آزمایش گذاشته و شما را طوری به چالش می کشد که باید همزمان چند کار انجام دهید. با استفاده از تازه ترین فناوری صفحه لمسی، گرافیک رنگارنگ و گیم پلی هوشمندانه، این بازی مناسب برای تمامی گروه های سنی کودکان، نوجوانان، بزرگسالان و سالخورده ها است.

 

در تازه ترین نسخه این بازی، چند تغییر در بازی ایجاد شده تا آن را چالش انگیز تر و جذاب تر کند. این بازی شامل مراحل مختلفی است، توپ های بازی متنوع هستند و شما می توانید از آنها یکی را انتخاب کنید، می توانید الماس ها را جمع کنید و حتی یک سپر بردارید تا خود را در برابر نقاط نوک تیز محافظت کنید.

 

ویژگی های اصلی بازی:

– از فناوری لمسی روان و حرکت های زاویه ای دقیق لذت ببرید

– برای چرخش به صورت ۳۶۰ درجه به راست یا چپ ضربه بزنید

– الماس ها را جمع کنید تا امتیاز بگیرید

– الماس، سپر و نگین جمع کنید تا دستاورد های مختلف را تکمیل کرده و مراحل را باز کنید

– زمان واکنش و عکس العمل خود را آزمایش نمایید

– گیم پلی احساسی ساده

– طراحی کارآمد رنگارنگ

– اعتیاد آور و سریع

 

دانلود با لینک مستقیم ار مرسی دانلود

 

 

 

دانلود بازی زولا

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *