مرسی دانلود

 • admin1
 • 28 نوامبر 20
 • بازی

دانلود بازی NASCAR Heat 5 برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی NASCAR Heat 5 در ژانر رانندگی،ورزشی و مسابقه ای می باشد.

دانلود بازی NASCAR Heat 5 برای کامپیوتر

بازی NASCAR Heat 5 یک بازی اتومبیل رانی و پیست ریسینگ می باشد که شما را به یک چالش و گیم پلی ورزشی دعوت میکند . بازی دارای ۴۰ اتومبیل برجسته همراه با تکنیک بازی با استفاده از گرافیک فوق العاده جذاب است که میتواند شما را تا مدت ها سرگرم و خوشحال نگه دارد . اما این دست خود شما است که چگونه بازی را مدیریت کنید و یا آن را به نمایش بگذارید .


 • admin1
 • 27 نوامبر 20
 • بازی

دانلود بازی Tour de France 2020 برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Tour de France 2020 در ژانر اکشن و ماجراجویی می باشد.

دانلود بازی Tour de France 2020

دانلود بازی Tour de France 2020 برای کامپیوتر

بازی Tour de France 2020 یک بازی ورزشی – دوچرخه سواری محصول شرکت Cyanide Studio می باشد . یکی از عنوان دار ترین بازی هایی است که نسل قدرتمندی از هنر و سنجش را در بین مخاطبان و گیمر ها قرار میدهد . وجود گیم پلی عالی و هنر به تصویر کشیدن استقامت ، قابلیت آپگرید دو چرخه ها ، قابلیت افزایش مسابقات از جمله موارد این بازی هستند.


 • admin1
 • 16 نوامبر 20
 • بازی ورزشی

دانلود بازی WWE 2K19 برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی WWE 2K19 در ژانر ورزشی و مبارزه ای شخص می باشد.

دانلود بازی WWE 2K19

دانلود بازی WWE 2K19 برای کامپیوتر

بازی WWE 2K19 یک بازی در نقش ورزشی و مبارزه ای برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Visual Concepts طراحی و ساخته و توسط شرکت ۲K منتشر شده است.بازی WWE 2K19 یک بازی کشتی کج حرفه ای ، یک بازی تمام عیار و گرافیکی . شما میتوانید در مسابقات مختلف کشتی کج نیز شرکت کنید . این بازی بیشتر شخصیت های بزرگ و اصلی کشتی کج را داراست و شما میتوانید تا جایی که میتوانید ، شخصی سازی را برای آن ها انجام بدهید . و این بازی از شخصیت سازی خوب و دقیقی بهره مند است.. گیم پلی بازی و سبک شبیه سازی بازی های کشتی کج بسیار حیرت آور و فوق العاده است.

دانلود در ادامه مطلب …


 • admin1
 • 07 نوامبر 20
 • بازی ماشین سواری

دانلود بازی Offroad Racing Buggy X ATV X Moto برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Offroad Racing Buggy X ATV X Moto در ژانر مسابقه ای و ورزشی می باشد.

دانلود بازی Offroad Racing Buggy X ATV X Moto

دانلود بازی Offroad Racing Buggy X ATV X Moto برای کامپیوتر

بازی Offroad Racing Buggy X ATV X Moto یک بازی در نقش مسابقه ای و ورزشی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت OSome Studio طراحی و ساخته و توسط شرکت Microids منتشر شده است.بازی Offroad Racing Buggy X ATV X Moto بازی جدیدی در سبک مسابقه‌ای و سواری در بیابان ها و خاک زار ها می باشد که در سال ۲۰۱۹ توسط OSome Studio ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است. بازی در فرمول های مختلف و رقابت های پرتنش شکل گرفته است . اگر شما هم علاقه‌مند به تجربه تنش و درگیری در طول رقابت موتورسواری هستید، باید به خواسته ای که میخواهید برسید.

دانلود در ادامه مطلب …


 • admin1
 • 07 نوامبر 20
 • بازی ماشین سواری

دانلود بازی Need for Speed Shift برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Need for Speed Shift در ژانر مسابقه ای و ماشین سواری می باشد.

دانلود بازی Need for Speed Shift

دانلود بازی Need for Speed Shift برای کامپیوتر

بازی Need for Speed Shift یک بازی در نقش ماشین سواری و مسابقه برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Trevor Morris طراحی و ساخته و توسط شرکت Electronic Arts منتشر شده است.بازی جنون سرعت: تغییر یا نید فور اسپید شیفت Need for Speed: Shift یا به اختصار NFS:Shift، پانزدهمین قسمت از سری بازی‌های مسابقه‌ای، جنون سرعت است، که توسط Slightly Mad Studios ساخته شده و در سال ۲۰۰۹ توسط شرکت الکترونیک آرتس برای پلی‌استیشن ۳، پلی‌استیشن همراه، مایکروسافت ویندوز، اکس‌باکس ۳۶۰، تلفن همراه و آیفون منتشر شد.

دانلود در ادامه مطلب …


 • admin1
 • 07 نوامبر 20
 • بازی ماشین سواری

دانلود بازی Need For Speed Most Wanted 1 برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Need For Speed Most Wanted 1 در ژانر مسابقه ای و ماشین سواری می باشد.

دانلود بازی Need For Speed Most Wanted 1

دانلود بازی Need For Speed Most Wanted 1 برای کامپیوتر

بازی Need For Speed Most Wanted 1 یک بازی در نقش ماشین سواری و مسابقه برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Trevor Morris طراحی و ساخته و توسط شرکت Electronic Arts منتشر شده است.جنون سرعت: تحت تعقیب یا نید فور اسپید ماست وانتد ۱ Need for Speed: Most Wanted یک بازی ویدئویی و هیجان انگیز در سبک مسابقه‌ای در محیطی جهان باز که مملو از فضا سازی و مکان های حیرت انگیز است . از مجموعه بازی‌های جنون سرعت است. یک شاهکار خیره کننده و به‌وسیله الکترونیک آرتس در ایالات متحده و در تاریخ ۱۵ نوامبر ۲۰۰۵ عرضه شد. و در همان زمان استقبال بی نظیر و گسترده ای از آن شد.

دانلود در ادامه مطلب …


 • admin1
 • 06 نوامبر 20
 • بازی ورزشی

دانلود بازی MXGP 2019 The Official Motocross Videogame برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی MXGP 2019 The Official Motocross Videogame در ژانر مسابقه ای،ورزشی و موتورسواری می باشد.

دانلود بازی MXGP 2019 The Official Motocross Videogame

دانلود بازی MXGP 2019 The Official Motocross Videogame برای کامپیوتر

بازی MXGP 2019 The Official Motocross Videogame یک بازی در نقش مسابقه ای،ورزشی و موتورسواری برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Milestone S.r.l. طراحی و ساخته و توسط شرکت Milestone S.r.l. منتشر شده است.بازی ام ایکس جی پی ۲۰۱۹ در سبک شبیه ساز مسابقه ای می باشد. یک بازی خیره کننده موتور سواری است که شما در گل و لای و شن و ماسه میتوانید به جلو نبرد بپردازید. در این بازی، رقابت ها در چندین پیست و مسیر زیبا و در کشور های مختلف اتفاق می افتد. کشور های که فصل های گوناگونی دارند و از فضای خوبی برخوردار هستند . شرایط آب و هوایی مختلف طراحی شده . در جایی که شرایط نیز به اندازه امروز نیز در نظر گرفته نشده است. اما با همین عنوان. در این بازی و عبور از کوه و جنگل و بیابان، هیجان و زیبایی آن را بالا می برد.

دانلود در ادامه مطلب …


 • admin1
 • 05 نوامبر 20
 • بازی ماشین سواری

دانلود بازی Monster Jam Steel Titans برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Monster Jam Steel Titans در ژانر مسابقه ای،ورزشی و ماشین سواری می باشد.

دانلود بازی Monster Jam Steel Titans

دانلود بازی Monster Jam Steel Titans برای کامپیوتر

بازی Monster Jam Steel Titans یک بازی در نقش مسابقه ای،ورزشی و ماشین سواری برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Rainbow Studios طراحی و ساخته و توسط شرکت THQ Nordic منتشر شده است.بازی Monster Jam Steel Titans یک بازی ماشین مسابقه ای تپه نوردی است . شما در این بازی می بایست که، با یک ماشین بنز مانند . شروع به تپه نوردی کنید . و در این کار و راه شما می بایست با تمام تلاش پرش هایی را از روی تپه های اطراف به این طرف و آن طرف انجام بدهید . یک گیم پلی عالی و داستان گونه از جمله چیز هایی است که هر روز با آن سر و کار دارید.

دانلود در ادامه مطلب …