مرسی دانلود

  • admin1
  • 01 آوریل 17
  • تریلر بازی

مرسی دانلود|نگاه به بازی زیبای pes 2017 همراه با ۵ تصویر با کیفیت جدید

انتشار جزئیات و تصاویر جدید PES 2017 + تریلر جدید

انتشار جزئیات و تصاویر جدید PES 2017

انتشار جزئیات و تصاویر جدید PES 2017

♥تریلر در انتها مطلب♥

شرکت «کونامی» (Konami) به‌ صورت رسمی ویژگی‌های جدید بازی PES 2017 را به همراه انتشار جزئیات و تصاویر جدید PES 2017 که نشان دهنده کیفیت بازی‌ نهایی هستند را در وبسایت رسمی خودش اعلام کرد.کونامی با PES 2017 قول این را داده که عملکردی بهتر را نسبت به بازی‌های قبلی ارائه کند.انتشار جزئیات و تصاویر جدید PES 2017  در ادمه مطلب .

کونامی مدعی است که بازی Pro Evolution Soccer 2017 بهبود‌های بسیاری را در مقایسه با عناوین گذشته دریافت می‌کند. از موارد کلیدی می‌توان به دستورالعمل‌های پیشرفته، حرکت طبیعی بازیکنان، هوش مصنوعی انطباق پذیر، کنترل دست جمعی تیم و غیره اشاره کرد.

تماس واقعی (Real Touch) :

دیدن اینکه چطور بازیکنان مختلف در راه‌های مختلف و خاص به خودش توپ را کنترل می‌کنند بستگی به کنترل شما از آنها دارد، تسلط جریان بازی منطبق بر رفتار آنها نسبت به حرکات غیرقابل پیش‌بینی توپ، می‌باشد.

پاس دقیق (Precise Pass) :

ترکیبی از تماس واقعی و فیزیک حقیقی توپ، پاس دادن هنر اصلی PES 2017 تبدیل کرده است. فاکتورهای زیادی از قبیل سرعت و صحت توپ این عمل را می سازند. پاسی که در بهترین موقعیت و زمان بندی فوق العاده صورت می گیرد بهترین مسیر را می‌سازد و بهترین نتیجه را دربرخواهد داشت.

حرکت طبیعی بازیکنان (Natural Player Movement) :

صدها انیمیشن جدیدِ طبیعی کردن حرکت بازیکنان و دروازه‌بان اضافه شده‌اند اما همه چیز در اینجا تمام نمی‌شود. دو ویژگی قبلی یعنی پاس دقیق و تماس واقعی بهره‌ی زیادی از این ویژگی می‌برند که حرکات آراسته‌ی زیادی را هنگام دریافت و پاس دادن نشان می‌دهد.

دروازه‌بانی (Goal Keeping) :

باتوجه به حرکات و انیمیشن‌های اضافه شده دروازه‌بانان کیفیت بالایی از جهش‌ها را برخوردار خواهند بود که چابک‌ترین دروازه‌بانان را در تاریخ PES می‌سازد. حمله‌ها نیز بیش از هر زمانی دراماتیک شده‌اند و هنگام زدن گل، بهترین احساس موفقیت را همراه خواهند بود.

کنترل دست جمعی تیم (Total Team Control) :

طرز فکر هجومی یا تدافعی می‌تواند فوراً عوض شود که توسط ساده‌ترین دکمه‌ها این عمل بهینه‌سازی شده است که عکس‌العمل‌ها را بسیار بهبود خواهد بخشید.

دستورالعمل‌های پیشرفته (Advanced Instructions) :

استراتژی‌هایی که به صورت منحصر به فرد تعریف شده‌اند مثل تیکی‌تاکا یا یارگیری سنگین که بر اساس سیستم تیم عمل می‌کنند در بخش «دستورالعمل‌های پیشرفته» قابل دسترسی هستند، که می‌توانند تنوع بی حد و مرزی در نقشه‌ پیروزی تیم‌تان باشند.

کنترل ضربات کرنر (Corner Kick Control) :

شما می‌توانید استراتژی‌های دفاعی را در یک قطعه منحصر به فرد کنترل کنید، استراتژی‌هایی همچون یارگیری نفر به نفر یا بستن محوطه‌های خطر. انتخاب‌های دفاعی نیز تحت تاثیر حرکات مشخص بازیکنان است.

هوش مصنوعی انطباق پذیر (Adaptive AI) :

برای اولین بار در بازی فوتبال، هوش مصنوعی می‌تواند فرآیند یادگیری را تجربه کند. بازیکنان و رفتار تیم همیشه جز اصلی سری‌های PES بوده‌اند و در PES 2017 هوش منصوعی انطباق پذیر بازی‌های ورزشی را متحول خواهد کرد.

جلوه‌های بصری صحیح (Authentic Visuals) :

باتوجه به استفاده از موتور Fox جلوه‌های بصری شاهد بروزرسانی بزرگی در PES 2017 بوده‌اند. هیچ چیز از نسخه قبلی بدون تغییر منتقل نشده است؛ مدل حرکت بازیکنان، نورپردازی، جمعیت و تماشاگران، نونما کردن کمپ‌ها و استادیوم ها از جمله این تغییرات بوده اند. تابحال همه چیز انقدر واقعی نبوده است!

 برخلاف شرکت‌های دیگر، کونامی کماکان به فکر ساخت بازی برای دارندگان کنسول‌های قدیمی پلی‌استیشن ۳ و اکس‌باکس ۳۶۰ است. همچنین PES 17 در پاییز سال میلادی جاری برای رایانه‌های شخصی، PS4، PS3، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس ۳۶۰ عرضه خواهد شد.

 

برای دانلود بازی pes2017 کلیک فرمائید

  ****** www.mer30download.com ******

♥جهت دانلود تریلر جدید بازی FIFA 17 اینجا کلیک کنید

♥برای دانلود تریلر جدید بازی PES 2017 اینجا کلیک کنید

♥برای دانلود تریلر بازی های دیگر اینجا کلیک کنید

♥برای دانلود تریلر بازی FIFA 2017 اینجا کلیک کنید

دانلود بازی زولا

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *