جدیدترین فیلم ها و سریال ها

دانلود فصل دوم سریال ساخت ایران
دانلود سریال گلشیفته
دانلود فیلم بنگ بنگ Bang Bang 2014 دوبله فارسی
دانلود فیلم شیون The Wailing 2016 دوبله فارسی
دانلود فیلم How It Ends 2018
دانلود فیلم جدید فراری
دانلود فیلم آپاندیس با لینک مستقیم و کیفیت HD
rostam-o-sohrab

جدیدترین آهنگ ها و آلبوم ها

دانلود فیلم قدرتمندان (محموله) The Package 2013 دوبله فارسی
دانلود آهنگ جدید مهدی جهانی به نام من دلم تنگه
دانلود آهنگ جدید سینا شعبانخانی به نام ای یار
دانلود آهنگ جدید ایوان بند به نام عهد کردم
دانلود آهنگ جدید امین رستمی به نام عشق جان
دانلود آهنگ جدید افشین آذری به نام دلبری
دانلود آهنگ جدید مسعود صادقلو به نام مگه جنگه
دانلود آهنگ جدید مسعود صادقلو به نام مگه جنگه
خانه » مالتی مدیا » فیلم » فیلم ایرانی » فیلم فجر + نتایج نهایی سیمرغ فیلم فجر
فیلم فجر + نتایج نهایی سیمرغ فیلم فجر

فیلم فجر + نتایج نهایی سیمرغ فیلم فجر

نتایج نهایی سیمرغ جشنواره فیلم فجر ۹۶

برگزیدگان جشنواره فیلم فجر ۹۶

فیلم فجر

«اختتامیه جشنواره فجر»- سی و ششمین جشنواره فیلم فجر با معرفی آثار برتر به پایان می رسد. زمان اختتامیه جشنواره فجر ساعت ۱۹ یکشنبه ۲۲ بهمن ماه ۹۶، و مکان آن مرکز همایش‌های برج میلاد است. و مراسم اختتامیه جشنواره فجر با اجرای رضا رشیدپور برگزار خواهد شد.

«محمد حمیدی‌مقدم» مراسم پایانی سی و ششمین جشنواره فیلم فجر را کارگردانی خواهد کرد.
به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، مراسم پایانی جشنواره سی و ششم عصر روز یکشنبه ۲۲ بهمن ماه در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران برگزاری اختتامیه برای اهدای سیمرغ‌های بلورین این دوره از جشنواره به برگزیدگان، درصدد اجرای یک برنامه گرم و باشکوه هستند.
«محمد حمیدی‌مقدم» به عنوان کارگردان این مراسم انتخاب شده و فعالیت خود را آغاز کرده ضمن آن که همان طور که پیش‌تر از سوی دبیر جشنواره عنوان شده بود؛ مجری مراسم اختتامیه، «رضا رشیدپور» خواهد بود.

اعلام نامزدهای سیمرغ سی و ششمین جشنواره فیلم فجر ۹۶

و برندگان سیمرغ

? نامزدهای بهترین جلوه‌های بصری
۱- فیلم بمب یک عاشقانه (محمد لطفعلی)
۲- به وقت شام (سیدهادی اسلامی)
۳- فیلم تنگه ابوقریب (حسن ایزدی، جواد مطوری، محمد برادران، محسن خیرآبادی)
۴- فیلم چهارراه استانبول (فرید ناصر فصیحی)
۵- فیلم سرو زیر آب (محمد خاکزاد)
۶- فیلم لاتاری و فیلم ماهورا (سینا قویدل)
✅ برنده: امید ناظرفصیحی برای فیلم چهارراه استانبول

? نامزدهای بهترین جلوه‌های ویژه میدانی
۱- بمب (عباس شوقی)
۲- به وقت شام (محسن روزبهانی)
۳- تنگه ابوقریب (محسن روزبهانی)
۴- سرو زیر آب (محسن روزبهانی)
۵- ماهورا (حمید رسولیان)
✅ برنده: محسن روزبهانی برای فیلم تنگه ابوقریب

? نامزدهای بهترین چهره‌پردازی
۱- تنگه ابوقریب (سعید ملکان)
۲- چهارراه استانبول (عباس عباسی)
۳- فیلم دارکوب (فاطمه کمالی، زهرا کمالی)
۴- فیلم شعله ور (مهرداد میرکیانی)
۵- فیلم کامیون (بابک اسکندری)
✅ برنده: سعید ملکان برای فیلم تنگه ابوقریب

? نامزدهای بهترین طراحی لباس
۱- بمب (سارا خالدی‌زاده)
۲- فیلم خجالت نکش (رعنا امینی)
۳- فیلم سوء تفاهم (سارا سمیعی)
۴- شعله‌ور (سوسن نوروزی)
۵- فیلم مغزهای کوچک زنگ زده (مارال جیرانی)
✅ برنده: سارا خالدی زاده برای فیلم بمب یک عاشقانه

? نامزدهای بهترین طراحی صحنه
۱- بمب (محسن شاه‌ابراهیمی)
۲- تنگه ابوقریب (محمدرضا شجاعی)
۳- دارکوب (آیدین ظریف)
۴- سرو زیر آب (عباس بلوندی)
۵- سوء تفاهم (کیوان مقدم)
✅ برنده: عباس بلوندی برای فیلم سرو زیر آب

? نامزدهای بهترین سدا(صدا) بردار
۱- بمب (ایرج شهزادی)
۲- به وقت شام (طاهر پیشوایی)
۳- تنگه ابوقریب (رشید دانشمند)
۴- سوء تفاهم (مهران ملکوتی)
۵- مغزهای کوچک زنگ‌زده (مهران ملکوتی)
✅ برنده: رشید دانشمند برای فیلم تنگه ابوقریب

? نامزدهای بهترین سدا (صدا) گذار
۱- فیلم امپراطور جهنم (بهمن بنی‌اردلان)
۲- به وقت شام (علیرضا علویان)
۳- تنگه ابوقریب (امیرحسین قاسمی)
۴- شعله‌ور (امین شریفی، بابک شکیبا)
۵- مغزهای کوچک زنگ‌زده (علیرضا علویان)
✅ برنده: علیرضا علویان برای فیلم‌ های به وقت شام و فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

? نامزدهای بهترین موسیقی متن
۱- به وقت شام (کارن همایونفر)
۲- بمب (النی کاریندرو)
۳- تنگه ابوقریب (حامد ثابت)
۴- دارکوب (بهزاد عبدی)
۵- شعله‌ور (سهراب پورناظری)
۶- فیلم عرق سرد (کارن همایونفر)
✅ برنده: کارن همایونفر برای فیلم به وقت شام

? نامزدهای بهترین تدوین
۱- به وقت شام (مهرداد خوشبخت)
۲- دارکوب (فرامرز هوتهم)
۳- عرق سرد (بهرام دهقانی، محمد نجاریان)
۴- کامیون (مصطفی خرقه‌پوش)
۵- مغزهای کوچک زنگ‌زده (مهدی سعدی)
✅ برنده: بهرام‌ دهقانی و محمد نجاریان برای فیلم عرق سرد

? نامزدهای بهترین فیلمبرداری
۱- بمب (محمود کلاری)
۲- تنگه ابوقریب (حمید خضوعی ابیانه)
۳- سرو زیر آب (علیرضا زرین‌دست)
۴- عرق سرد (فرشاد محمدی)
۵- مغزهای کوچک‌ زنگ‌زده (پیمان شادمانفر)
✅ برنده: علیرضا زرین‌ دست برای فیلم سرو زیر آب

? نامزدهای بهترین نقش مکمل مرد
۱- پژمان جمشیدی برای فیلم سوء تفاهم
۲- جمشید هاشم‌پور برای فیلم دارکوب
۳- سیامک انصاری برای فیلم بمب
۴- فرهاد اصلانی برای فیلم مغزهای کوچک زنگ‌زده
۵- مسعود کرامتی برای فیلم چهارراه استانبول
۶- نوید پورفرج برای فیلم مغزهای کوچک‌ زنگ‌زده
✅ برنده: جمشید هاشم‌ پور برای فیلم دارکوب

? نامزدهای بهترین نقش مکمل زن
۱- سحر دولتشاهی برای فیلم‌های عرق سرد، چهارراه استانبول
۲- لیلی رشیدی برای فیلم عرق سرد
۳- نگار عابدی برای فیلم دارکوب
۴- هدی زین‌العابدین برای فیلم‌ عرق سرد
✅ برنده: سحر دولتشاهی برای فیلم چهارراه استانبول و فیلم عرق سرد

? نامزدهای بهترین نقش اول مرد
۱- امیر جدیدی برای فیلم‌های تنگه ابوقریب، عرق سرد
۲- امین حیایی برای فیلم شعله‌ور
۳- بابک حمیدیان برای فیلم سرو زیر آب
۴- رضا عطاران برای فیلم مصادره
۵- سعید آقاخانی برای فیلم کامیون
۶- نوید محمدزاده برای فیلم مغزهای کوچک زنگ‌زده
✅ برنده: امیر جدیدی برای فیلم تنگه ابوقریب و فیلم عرق سرد

? نامزدهای بهترین نقش اول زن
۱- باران کوثری برای فیلم عرق سرد
۲- سارا بهرامی برای فیلم دارکوب
۳- شبنم مقدمی برای فیلم خجالت نکش
۴- ماهور الوند برای فیلم چهارراه استانبول
۵- مهناز افشار برای فیلم دارکوب
۶- هانیه توسلی برای فیلم سوء تفاهم
✅ برنده: سارا بهرامی برای فیلم دارکوب

? نامزدهای بهترین فیلمنامه
۱- بمب (پیمان معادی)
۲- سرو زیر آب (محمدعلی باشه آهنگر، حامد باشه آهنگر)
۳- شعله‌ور (هادی مقدم‌دوست، حمید نعمت‌اله)
۴- کامیون (کامبوزیا پرتوی)
۵- مغزهای کوچک زنگ‌زده (هومن سیدی)
✅ برندگان: کامبوزیا پرتوی برای فیلم کامیون – هومن سیدی برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

? نامزدهای بهترین کارگردانی
۱- به وقت شام به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا
۲- تنگه ابوقریب به کارگردانی بهرام توکلی
۳- دارکوب به کارگردانی بهروز شعیبی
۴- سرو زیر آب به کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر
۵- کامیون به کارگردانی کامبوزیا پرتوی
۶- مغزهای کوچک زنگ‌زده به کارگردانی هومن سیدی
✅ برندگان: ابراهیم حاتمی کیا برای فیلم به وقت شام – بهرام توکلی برای فیلم تنگه ابوقریب

? نامزدهای بهترین فیلم
۱- بمب به تهیه‌کنندگی پیمان معادی و احسان رسول‌اف
۲- به وقت شام به تهیه‌کنندگی محمد خزاعی
۳- تنگه ابوقریب به تهیه‌کنندگی سعید ملکان
۴- دارکوب به تهیه‌کنندگی سیدمحمود رضوی
۵- سرو زیر آب به تهیه‌کنندگی سیدحامد حسینی
۶- کامیون به تهیه‌کنندگی کامبوزیا پرتوی
۷- مغزهای کوچک زنگ‌زده به تهیه‌کنندگی سعید سعدی
✅ برنده: فیلم تنگه ابوقریب : سعید ملکان

? جایزه ویژه هیات داوران
پیمان معادی برای فیلم بمب یک عاشقانه

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای سایت مرسی دانلود محفوظ است. پشتیبانی وب سایت توسط : پشتیبان وردپرس