خانه » مجله مرسی دانلود » چهره های مشهور » خوش استایل ترین ستاره های هفته (۴۵)

تبلیغ در مرسی دانلود

دانلود بازی No Mans Sky + نسخه معتبر کامل

دانلود بازی No Mans Sky + نسخه معتبر کامل

دانود باز No Mans Sky اسمان هیچکس برای کامپیوتر با کرک و اپدیت جدید

دانلود بازی No Mans Sky +نسخه معتبر کامل

دانلود بازی No Mans Sky آسمان هیچکس +نسخه معتبر کامل

دانلود بازی No Mans Sky آسمان هیچکس +نسخه معتبر کامل

دانلود بازی No Mans Sky با کرک جدید و معتبر

تریلر جدید بازی No Mans Sky اضافه شد

اپدیت و دی ال سی No Man’s Sky جدید اضافه شد

اپدیت جدید بازی no mans sky نسخه کودکس

+ دانلود No Mans Sky نسخه کودکس

بازی No Man’s Sky ساخته استدیو بازیسازی Hello Games در سبک اکشن و ماجرائی است که بتازگی برای رایانه های شخصی منتشر شده است. در بازی چهار اصل اساسی وجود دارد: جستجو، تجارت، مبارزه و بقاء. محیط بازی را می توان به جرات ناتمام و بینهایت در نظر گرفت، دنیایی که پر شده است از سیار ها، سرزمین ها و موجودات داخل آنها که انتظار شما را می کشند تا به کشف آنها بپردازید و آنها را به اسم خود ثبت کنید. استدیو سازنده بازی با استفاده از الگوریت های پیچیده ریاضی به خلق این محیط عظیم دست زده است. نقطه شروع برای هر بازیکن با بقیه بازیکنان متفاوت است که این باعث ایجاد تجربه منحصر بفرد برای هر بازیکن می شود. با کشف هر سیاره توسط شما تصمیم با شماست که چه برخوردی با آن داشته باشید، گونه های جانوری را بطور کامل نابود کنید و همه منابع موجود در سیاره را استخراج کنید یا به موجودیت سیاره احترام بیشتری بگزارید. برای سفر به سیاره های مختلف باید از سفینه خود و ایستگاه فضایی استفاده کنید که به مرور می توانید سفینه خود را ارتقاء بدهید.در ادامه مطلب با مرسی دانلود همراه باشید

ویژگی های بازی No Man’s Sky:
– محیط بازی نامتناهی
– تجربه منحصر بفرد هر بازیکن
– مکانیزم کشف و جستجوی خلاقانه
– تنوع بالای سیاره ها در عین تعداد بالای آنها
– سفینه های متعدد

شاید عجیب‌ترین قسمت بازی که شما را به چالش خواهد کشید بخش تجارت بازی باشد؛ شما با گشت‌وگذار در سیاره‌ها مواردی را پیدا می‌کنید که می‌توانید آن‌ها را بفروشید یا داد و ستد انجام دهید. در این میان ارتباط برقرار کردن با دیگر موجودات سخت خواهد بود، شما در ابتدا به زبان این موجودات آشنا نیستید و باید حدس بزنید(!!!) که بحث‌تان چگونه پیش می‌رود، در ادامه بازی و بعد از ارتباط برقرار کردن‌های متداول با این موجودات می‌توانید مکالمه‌هایتان را ترجمه کنید و متوجه شوید که چگونه دارید پیش می‌روید. تمام این تلاش‌ها بدین جهت است که شما بتوانید سفینه و لباس فضایی‌تان را ارتقا دهید و به سیارات دیگر قدم بگذارید.

محیط سیارات عجیب هستند؛ شما نمی‌دانید زمانی‌که بر روی سیاره‌ای فرود می‌آیید چه چیزی انتظاراتان را می‌کشد. یک سیاره ممکن است جوی سمی داشته باشد و از طریق پوست یا نفس کشیدن وارد بدن‌تان شود و شما را بکشد، یک سیاره ممکن است دارای محیط زیستی خطرناک باشد و زیست بوم‌اش تلاش کند تا شما را که به زمین‌شان نفوذ کرده‌اید بکشد، در یک سیاره هم نیروهای امنیتی هستند تا جلوی شما را بگیرند. شما ممکن است در حین مبارزات بمیرید؛ اگر بر روی سیاره‌ای کشته شوید نزدیک به سفینه‌تان زنده می‌شوید و اگر در سفینه و در جنگ‌های فضایی شکست بخورید نزدیک به ایستگاه فضایی به بازی برمی‌گردید. در هر صورت اگر کشته شوید اطلاعاتی که کشف کرده ولی بر روی اطلس بارگذاری نکرده‌اید را از دست می‌دهید، اما ابزارها و موادی که به‌دست می‌آورید از چنگ‌تان خارج نمی‌شود.

 

no_mans_sky-mer30download (3)

no_mans_sky-mer30download (1)

no_mans_sky-mer30download (2)

no_mans_sky-mer30download (6) no_mans_sky-mer30download (5) no_mans_sky-mer30download (4)    no_mans_sky-mer30download (10) no_mans_sky-mer30download (9) no_mans_sky-mer30download (8) no_mans_sky-mer30download (7)


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
Processor: Intel Core i3
Memory: 8 GB RAM
Graphics: nVidia GTX 480, AMD Radeon 7870
Storage: 10 GB available space


Inspired by the adventure and imagination that we love from classic science-fiction, No Man’s Sky presents you with a galaxy to explore, filled with unique planets and lifeforms, and constant danger and action.

In No Man’s Sky, every star is the light of a distant sun, each orbited by planets filled with life, and you can go to any of them you choose. Fly smoothly from deep space to planetary surfaces, with no loading screens, and no limits. In this infinite procedurally generated universe, you’ll discover places and creatures that no other players have seen before – and perhaps never will again.


راهنمای نصب No Mans Sky

بعد از اتمام نصب بازی، محتویات پوشه Crack را در مسیر نصب کپی کنید.


formمشحصیات

* نوع فایل : RAR

* حجم فایل :  ۲٫۴۰GB

* منبع : mer30download.com

download_link2 لینک دانلود

down دانلود بازی No Mans Sky نسخه معتبر و سالم

دانلود کرک codex بصورت جداگانه

اپدیت جدید no mans sky 


 

دانلود No Man’s Sky – بازی آسمان هیچکس

 

مطالب پیشنهادی:

امتیاز 4.73 ( 15 رای )

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. ببخشید باری من وارد بازی میشه میاد بیرون چکار کنم

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای سایت مرسی دانلود محفوظ است - مرسی دانلود