خانه » مجله مرسی دانلود » بیوگرافی » چهره های مشهور » خوش استایل ترین ستاره های هفته (۴۴)

تبلیغ در مرسی دانلود

دانلود برترین بازی شمشیری Devil May Cry 4+نسخه معتبر

دانلود برترین بازی شمشیری Devil May Cry 4+نسخه معتبر

دانلود برترین بازی شمشیری Devil May Cry 4 + نسخه معتبر

مرسی دانلود|دانلود برترین و جذابترین بازی شمشیری جهان نسخه چهارم Devil May Cry 4 بازی شیطان هم می‌گرید|مجموعه بازی شمشیری

دانلود دویل مای کرای ۴ | Devil May Cry 4  با لینک مستقیم

دانلود برترین بازی شمشیری Devil May Cry 4+نسخه معتبر

دانلود برترین بازی شمشیری Devil May Cry 4+نسخه معتبر

شیطان هم می‌گرید ۴  Devil May Cry 4 یک بازی ویدئویی در سبک اکشن-ماجرایی و چهارمین قسمت از مجموعه بازی‌های شیطان هم می‌گرید است که توسط شرکت کپ‌کام برای کنسول‌های ایکس‌باکس ۳۶۰، پلی‌استیشن ۳ و همچنین مایکروسافت ویندوز به بازار عرضه شده‌است.

در این بازی، بازیکن نخست در نقش قهرمان آن نرو و سپس از مرحلهٔ یازدهم تا نوزدهم در نقش دانته بازی می‌کند و در آخرین مرحله دوباره به نقش نرو باز می‌گردد. چند شخصیت جدید مانند کیریه و گلوریا به بازی اضافه می‌شوند و چند شخصیت قدیمی هم مانند لیدی فقط حضوری کوتاه در بازی دارند. داستان بازی بعد از نسخهٔ سوم و نسخهٔ اول و پیش از نسخهٔ دوم اتفاق می‌افتد.

این بازی در ابتدا قرار بود به طور انحصاری برای پلی‌استیشن ۳ منتشر شود اما شرکت کپ‌کام به طور ناگهانی تصمیمش را عوض کرد. البته تهیه‌کننده آن یعنی هیروکی کوبایشی اعلام کرد که از ابتدا قصد ساختن نسخه‌ای از بازی برای رایانه‌های شخصی وجود داشته اما اعلام این موضوع با تاخیر همراه بوده‌است.

بر اساس گزارش مجله فامیستو، تعداد فروش نسخهٔ پلی‌استیشن این بازی تا ۹ ژوئیه ۲۰۰۸ به ۳۰۴٬۶۵۲ نسخه رسیده‌است. بازی «شیطان هم می‌گرید ۴» از مجله متاکریتیک امتیاز ۹۴ درصد را دریافت نمود و مجله استرالیایی ایکس‌باکس ورلد به آن امتیاز ۹۰ از صد داد و اعلام کرد «این بازی در دوربین و طراحی مراحل مشکل دارد اما در کل بازی خوبی است». منتقدان دیگری گرافیک بالای بازی را تحسین نموده اما از بازی به خاطر مدت زمان طولانی بارگذاری مراحل آن خرده گرفته‌اند.

devil-may-cry-1

تشابه با کتاب کمدی الهی

این بازی از نقش‌های کتاب کمدی الهی بسیار نشات گرفته است از موارد تشابه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

یکی بودن نام دانته شخصیت اول بازی و شخصیت اول کتاب و حتی نویسنده کتاب

راهنمای دانته در کتاب ویرژیل نام دارد که در بازی نام برادر اوست

نام معشوقه دانته بئاتریس است که در لفظ ایتالیایی قرن ۱۳ و۱۴ (که در بازی دانته به این زبان تکلم می‌کند) تریش است که نام معشوقه اول دانته در بازی است.

لیدی یکی از شخصیت‌های بازی که نام اصلی او ماری(مریم) است در کتاب کمدی الهی نیز وجود دارد

 

 

تصاویر بازی شیطان هم میگرید devil may cry 4

تریلر بازی شیطان هم میگرید devil may cry 4 را در مرسی دانلود تماشا کنید

.

داستان devil may cry 4

داستان از جایی آغاز می‌شود که فردی نیمه‌اهریمن به نام نِرو همراه با دوست دختر خود کیریه در مراسم مذهبی فرقهٔ شمشیر شرکت می‌کند. این فرقه کسانی هستند که اسپاردا (پدر دانته که یک اهریمن کامل بود) را پرستش می‌کنند و نرو و کیریه عضو آن هستند. که ناگهان  رهبر آن‌ها را به نام سانْکتوس را ترور می‌کند و دو دستیار سانکتوس به نام‌های کِرِدو (که برادر کیریه است.) و اَگنِس برای نجات جان سانکتوس اقدام می‌کنند و شهر از موجودات جهنمی پر می‌شود و نرو بعد از مبارزه با دانته و فرار او به دنبال قصر فرقهٔ شمشیر به نام قلعهٔ فورچنا می‌رود.

دانته، لیدی (پیراهن سفید) و تریش (پیراهن مشکی)

دانته، لیدی (پیراهن سفید) و تریش (پیراهن مشکی)

و در قصری دیگر به نام فورچنا با اگنس روبه‌رو می‌شود که اگنس او را به قتل می‌رساند ولی او به شکل شیطان زنده می‌شود و شمشیر یاماتو که قبلاً متعلق به برادر دانته (ورژیل*) ترمیم می‌کند و نرو در ادامه متوجه می‌شود که هدف رهبران فرقه شمشیر، بازکردن دروازه‌های جهنم و نابودی این دنیا برای ایجاد یک  است که برای این کار نیازمند خون نرو و شمشیر برادر دانته (ورژیل) به نام یاماتو هستند (که این شمشیر یک  است.) که کیریه را گروگان می‌گیرند تا نرو به دنبال آنان بیاید و در انتهای مرحلهٔ یازدهم سانکتوس که به شکل شیطان زنده شده‌است شمشیر یاماتو را از نرو گرفته و قصد کشتن نرو را می‌کند که دستیار او یعنی کردو با فدا کردن خود از مرگ او جلوگیری می‌کند ولی نرو در مجسمهٔ غول‌پیکری با نام نجاتبخش زندانی می‌شود.

devil may cry 4

در اینجا بازیکن در نقش دانته قرار می‌گیرد و بازی از قصر فرقهٔ شمشیر شروع می‌شود و دانته با طی کردن مراحلی که قبلاً با نرو رد کرده‌است دوباره به محل اولیهٔ بازی یعنی سالن اپرا می‌رسد و اگنس را به قتل می‌رساند و با مجسمه مبارزه می‌کند و در نهایت نرو را نجات می‌دهد و نرو در داخل مجسمه می‌گردد تا سانکتوس را که قدرت جادویی بیشتری پیدا کرده و مسلح به شمشیر اسپاردا از بین می‌برد و کیریه را نجات می‌دهد. در انتها معلوم می‌شود که ابتدا دانته توسط لیدی که شخصیتی قدیمی در بازی است اجیر می‌شود تا از بازشدن دروازهٔ جهنم جلوگیری کند.

گیم‌پلی devil may cry 4

devil-may-cry-4-special-edition__mer30download-6نرو در حالی که شمشیر یاماتو نیز فعال است.

در این بازی مانند نسخه‌های قبل می‌توان هم‌زمان هم از شمشیر و هم از تفنگ استفاده کرد. البته اگر فرد در نقش نرو قرار بگیرد می‌تواند از اسلحه‌ای به نام «آورندهٔ شیطان»[پانویس ۹] که همان دست نرو است می‌تواند استفاده کند تا دشمنان را به سمت خود بکشد. یا به جاهای نسبتاً دوردست بپرد.

این بازی از ۲۰ مرحله تشکیل شده و ۱۶ نوع دشمن و ۱۲ غول‌آخر دارد در انتهای هر مرحله معمولاً یک غول‌آخر می‌آید که در مراحل دانته این غول‌ها تکرار می‌شوند. غول‌آخرهای بازی بسیار سخت و نفس‌گیر توصیف شده‌اند. و بعد از پایان هر مرحله بر اساس درجهٔ سختی، تعداد اُرب‌های یافت شده، زمان به پایان رساندن مراحل و دیگر پارامترها به بازیکن نمره از S تا D داده می‌شود.

devil may cry 4

درجهٔ سختی در بازی در ابتدا فقط دو حالت «انسان» (آسان) و «صیاد شیطان»  (متوسط) است که اگر در این دو حالت بازی به پایان رسانده شود حالت‌های دیگری مانند «پسر اسپاردا»[پانویس ۱۲] نیز فعال می‌شود. بعد از به پایان رساندن بازی در این حالت «دانته باید بمیرد[پانویس ۱۳]» باز می‌شود و در صورت به پایان رساندن، درجهٔ سختی «بهشت یا جهنم» باز می‌شود و در انتها حالت سختی «جهنم یا جهنم» باز می‌شود سلاح اصلی در بازی شمشیر است اما بدون تفنگ رد کردن غولآخرها بسیار مشکل می‌شود.

اگر به طور متمادی چند بار از طریق شمشیر ضربه زده‌شود کومبوهایی نیز فعال می‌گردند تا دشمنان بیشتری را از پای در بیاورند که برای فعال شدن این کومبوها باید کاربر ارب بفروشد.

از مرحلهٔ پنجم تا یازدهم، هنگام زدن کلید B در ایکس‌باکس (و L در رایانه) شمشیر یاماتو فعال می‌شود و هرگاه کاربر ضربه با شمشیر خودش به نام «ملکه قرمز» بزند یک ضربه دیگر از طرف ششیر یاماتو به دشمن نیز زده می‌شود که البته برای مدتی کوتاه فعال است. هنگامی حالت «آورندهٔ شیطان» همزمان با حالت یاماتو زده شود قدرت ضربه‌های آن به شدت افزایش می‌یابد.

هنگام بازی با دانته، چهار حالت قدیمی آن نیز وجود دارد.

devil_may_cry_4_wallpaper_by_craik9


Devil May Cry 4

Devil May Cry 4 is an action-adventure hack and slash video game developed and published by Capcom in 2008 for the PlayStation 3, Xbox 360 and Windows platforms. The game is the fourth installment to the Devil May Cry series. It later on generated a handheld version released on iOS, titled Devil May Cry 4: Refrain. Chronologically, the game is set between the original Devil May Cry and Devil May Cry 2

The story follows Nero, a teenager possessing demonic powers who is on a mission to stop the series’ main character, Dante, after he assassinates demons from the Order of the Sword including its leader. During the game, the player controls both Nero and Dante as they fight enemies in close combat using firearms, swords, and other weapons. Devil May Cry 4 was the first entry in the series to release for multiple consoles at the same time; during its development, Capcom focused on all versions achieving the same visual quality

Devil May Cry 4 gameplay

Critical reception to Devil May Cry 4 was positive, with praise aimed towards its challenging difficulty and the characters’ special moves. However, it was also criticized for its backtracking and a troublesome camera. The game sold over 3 million units worldwide, becoming the series’ best-selling title. It has also been adapted into a two-volume light novel by its original writer, Bingo Morihashi.

A remastered version of the game was released in June 2015 as Devil May Cry 4: Special Edition, which adds both English and Japanese voice tracks, improved visual effects and textures, in-game re-balancing, additional costumes, and 3 bonus playable characters: Vergil, returning from Devil May Cry 3, Trish, playable for the first time since Devil May Cry 2, and Lady, who makes her playable debut


حداقل سیستم مورد نیاز بازی Devil May Cry 4 Special Edition :

…/OS : Windows XP / Vista / 7
Processor : Pentium 4 3.0GHz / Athlon 64 3000
RAM : 512 MB
Graphics : GeForce 6600/Radeon X1300 256MB
Directx : ۹٫۰c
Free Space : ۴ GB of Hard discدانلود بازی شیطان هم میگرید Devil May Cry 4formمشخصات

* نوع فایل : RAR

* حجم فایل : ۴٫۹ گیگابایت

* منبع و پسورد : www.mer30download.com

********************************************************

download_link2 لینک دانلود

دانلود نسخه کامل و ویژه بازی Devil May Cry 4_پارت ۱

دانلود نسخه کامل و ویژه بازی Devil May Cry 4_پارت ۲

دانلود نسخه کامل و ویژه بازی Devil May Cry 4_پارت ۳

 

devil_may_cry_3_icon_v2_by_kamizanon-d3jq2gjdevil_may_cry_4_icon_v2_by_kamizanon-d3jq2mn

 

 

 

 

 

 

 

devil_may_cry_5_by_alchemist10-d8h6b8q

.

 دانلود دویل مای کرای ۴ | Devil May Cry 4  با لینک مستقیم 

مطالب پیشنهادی:

امتیاز 3.83 ( 6 رای )

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای سایت مرسی دانلود محفوظ است - مرسی دانلود