خانه » مجله مرسی دانلود » چهره های مشهور » چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (۴۱۴)

تبلیغ در مرسی دانلود

دانلود بازی مبارزه ای Mortal Kombat X Complete + نسخه کامل و نهایی

دانلود بازی مبارزه ای Mortal Kombat X Complete + نسخه کامل و نهایی

دانلود بازی مورتال کمبت ایکس نسخه کامل بهمراه دی ال سی و اپدیت | دانلود نسخه نهایی بازی mortal combat x به همراه تمامی dlc ها و اپدیت ها

دانلود بازی مبارزه ای Mortal Kombat X Complete + نسخه کامل و نهایی

دانلود بازی مبارزه ای Mortal Kombat X Complete + نسخه کامل و نهایی

دانلود بازی مبارزه ای Mortal Kombat X Complete + نسخه کامل و نهایی

دانلود بازی مبارزه ای Mortal Kombat X Complete

+ این نسخه از بازی مورتال کمبت شامل تمامی اپدیت ها و دی ال سی ها و بهبود سیستم بازی و گرافیک میباشد

+ نسخه معتبر ریلودد و بلک باکس

این نسخه از بازی، تمامی آپدیت های بازی را داراست و تمامی محتویات پرمیوم بازی در این نسخه گنجانده شده است. تمامی دی ال سی های بازی که تا به امروز عرضه شده در این نسخه قرار دارند و شما نیاز به هیچ گونه Patch و آپدیتی دیگر نخواهید داشت. به راحتی می توانید از نسخه نهایی بازی لذت ببرید و هیچ گونه باگ و ایرادی را نداشته باشید.

چشمان خود را برای دیدن انبوهی از خشونت، خون، اعضای قطع‌شده، دل‌وروده، ستون فقراتی ازجادرآمده، بدن‌هایی از وسط نصف شده، جمجمه‌های خردشده، چشم‌هایی از حدقه بیرون زده، قلب‌هایی از سینه درآمده و سرهای بریده‌شده آماده کنید. از اولین روزی که سبک Fighting به دنیای گیم معرفی شد بازی‌های بسیار زیادی در این عرصه سعی در رقابت و پیشی گرفتن از یکدیگر داشتند و عناوینی با سبک و سیاق مخصوص شرقی همچون Tekken و Street Fighters جای پای…… با مرسی دانلود همراه باشید


images

نقدی کوتاه بر نسخه کامل و نهایی بازی Mortal Kombat X Complete

بازی‌ای که یک‌تنه به رقابت با تمامی رقیبان خود در این سبک پرداخت و تک‌تک آن‌ها را کنار زد و با هر نسخه برگ برنده‌ی جدیدی رو می‌کرد. این سری از اولین نسخه‌ی خود به خشونت بی‌حدوحصر خود معروف شد که رسانه‌ها و منتقدین سعی در کوبیدن این خودپرداخت و محکوم کردن آن داشتند؛ اما زور هیچ‌کدامشان به سیل طرفداران و دوستداران این خودپرداخت نرسید و پا پس کشیدند و از آن لحظه تا به حالا این خشونت چاشنی این سری و بخشی جدایی‌ناپذیر از آن شده است.

اما برای این نسخه باید این‌گونه بگوییم که اگر تمامی خشونت‌ها و حرکات مخصوص بازی اعم از Fatality و Brutality و X ray و حتی Babalityهای موجود در تمــــــــــــــــــام سری‌های عرضه‌شده تا قبل از این نسخه را کنار هم بگذاریم، تمام آن‌ها با خشونت این نسخه برابری می‌کند. یعنی یکی در برابر همه. نسخه‌ای که عطش طرفدارانش به خون و خونریزی را برطرف کرد و نشان داد که هیچ‌وقت ایده‌های جدیدشان به پایان نمی‌رسد و درست زمانی که فکر می‌کنید دیگر سورپرایزی نمانده، سازندگان با نوآوری‌های خود مجدداً انگشت‌به‌دهانتان می‌کنند. Mortal Kombat یک نماد برای بازی‌های ویدئویی، عضوی ثابت در ژانر فایتینگ و سقفی برای حد آخر خشونت در بازی‌های ویدئویی هست.

 

مبارزات

پس‌ازآن که به سبک کلی مبارزات عادت کردید می‌بایست با بخشی سخت‌تر مواجه شوید. حال شما باید مبارز موردعلاقه و مناسب خودتان را انتخاب کنید. ممکن است در ابتدا این جمله خیلی ساده به نظر برسد و با خود بگویید که هیچ‌گونه سختی‌ای در این کار وجود ندارد و راحت Fighter خودم را انتخاب می‌کنم. اگر این جمله قبل از سال ۲۰۱۵ و قبل از عرضه‌ی این بازی زده می‌شد، کاملاً حق با شما می‌بود، اما باعرضه‌ی MKX و با تشکر از سازندگان و طراحانی که وقت خود را صرف این ویژگی فوق‌العاده کرده‌اند، شما با انتخاب هر Fighter می‌توانید از بین سه سبک مبارزه‌ی تعیین‌شده برای Fighter یکی را انتخاب کرده و هرکدام که باب میلتان بود را استفاده کنید. من به‌شخصه سرم از این‌همه انتخاب سوت می‌کشد. در ابتدا لازم به ذکر است که بدانید هر یک از سبک‌های مبارزه و یا Variation های انتخابی نیز کاملاً با دو Variation دیگر متفاوت است.

 

تصویری از منوی انتخاب بازی

طراحی

سخاوت سازندگان در ایجاد محتوای جدید و زحمتی که به خرج داده‌اند واقعاً قابل‌ستایش است. تا قبل از MKX هیچ‌کس چنین انتظاری را از یک بازی Fighting نداشت و همه به دنبال این بودند که تعداد Fighter های خود را بالا ببرند تا طرفداران را راضی نگه‌دارند؛ اما MKX نه‌تنها کاراکترهایی جدید معرفی کرد بلکه برای همه‌ی کاراکترها سه سبک مبارزه‌ی متفاوت تعبیه کرد؛ و این قدمی بسیار بزرگ برای این سبک بود و مجدداً سری MK را برتر از هر بازی Fighting  دیگری کرد.
دیگر فقط دانستن اینکه می‌خواهید با Scorpion بازی کنید کافی نیست، در MKX باید تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید Scorpion را در Combo های مرگبارش مجهز به جفت شمشیرش بکنید یا بر روی حملات آتشین از فاصله‌ی دور تمرکز کنید و یا اینکه مایلید یک نوکر و نوچه از جهنم فرابخوانید تا در تمام طول مبارزه کنارتان باشد و حریفتان را به ستوه بیاورد.

 

یکی از حرکات Xray

Mortal Kombat X

زحمتی که در طراحی Fatalityها کشیده شده است دست‌کمی از Variation ها ندارد. ممکن است یک fatality خاص بر روی انواع مختلف Fighter ها جلوه‌های ویژه‌ی متفاوتی را اقتضا کند. برفرض مثال وقتی scorpion با شمشیر خود صورت حریف را از وسط نصف می‌کند ما شاهدیم که اگر این شخص کاراکتری عادی باشد، صورتش همان‌طور که می‌بایست از وسط نصف می‌شود و زبان و مغز و محتویات داخل سر وی رؤیت می‌شود. حال اگر این کاراکتر مبارزی همچون Reptile باشد خون وی سبز رنگ هست و یا اگر Kitana باشد، بااستخوان‌های فک متفاوتی و اگر Johnny cage باشد با افتادن عینک از صورت نیمه‌جانش نیز روبرو هستید.

قسمت دوم Fatality اسکورپین

شما در بخش داستانی MKX نیز صحنه‌های مبارزه‌ی هیجان‌انگیزی همچون بخش داستانی جذاب و گیرای Mk9 خواهید دید. در کنار همه‌ی صحنه‌های خالی‌بندی و پرهیجانش کاملاً حس درگیر بودن در داستان را به گیمر القا می‌کند. وقتی‌که Johnny cage قبل از هر مبارزه یک تیکه‌ی مضحک مغرورانه می‌پراند، لبخندی روی لبانتان می‌آید و وقتی‌که  sub zero با یک حرکتی منجمدکننده حریف را خرد می‌کند، از خوشحالی به وجد می‌آیید.

 

maxresdefault9

Fatality در مورتال کمبت ایکس

mortal combat x

mortal combat x

Faction War و سیستم امتیاز دهی

MKX خیلی حرف‌ها برای توضیح بیشتر و روشن کردن محتویاتش دارد، و مهم‌ترین آنVariation ها و هسته‌ی سیستم مبارزاتش هست؛ زیرا که گیمر باید با آزمون‌وخطا و تجربه ویژگی هرکدام را به دست اورد. اگر کنسول نسل هشتمی و یا  PCشبا تجهیزات قابل‌قبول دارید به‌هیچ‌وجه در تهیه‌ی این بازی شک نکنید زیرا در همه‌ی ابعاد بهترین بازی Fighting  عرضه‌شده تا به امروز است. و علاوه بر آن برای دوستانی که می‌خواهند روی کنسول آن را خریداری کنند، با حضور بخش مولتی پلیر کاملاً به‌صرفه می‌باشد و تبدیل به بازی‌ای می‌شود که هرگز کلکسیون بازی‌هایشان را ترک نمی‌کند

 

 

این نسخه از بازی Mortal Kombat X Complete شامل آیتم های زیر می باشد :

– Kombat Pack

– Predator

– Predator/Prey Pack

– Brazil Pack

– Tanya

– Klassic Pack 1

– Kold War Pack

– Jason Voorhees

– Horror Pack

– Samurai Pack

– Blue Steel Sub-Zero

– Goro

– Tremor

Klassic Pack 2

 


Mortal Kombat

Mortal Kombat X[a] is a fighting video game developed by NetherRealm Studios and published by Warner Bros. Interactive Entertainment. It is the tenth main installment in the Mortal Kombat video game series and was released on April 14, 2015 for Microsoft Windows, PlayStation 4, and Xbox One. NetherRealm studio’s mobile team developed a version for iOS and Android devices. A version for Xbox 360 and PlayStation 3 was in development but was eventually cancelled because NetherRealm could not get the last-gen versions to the quality expected of a Mortal Kombat game. High Voltage Studios and QLOC developed the PC version of the game.

Like previous Mortal Kombat games, Mortal Kombat X’s gameplay consists of two players, or one player and the CPU, fighting against each other with their selected character, using a large, varied array of character specific attacks. The game contains several modes, such as a story mode, which takes place twenty years after the previous Mortal Kombat game, several ‘Tower’ modes, which feature dynamically changing challenges, numerous online modes, and the ‘Krypt’, a mode played in a first-person perspective where players explore the areas unlocking a variety of in-game items.


حداقل سیستم مورد نیاز :  Mortal Kombat X

OS : 64-bit: Vista, Win 7, Win 8, Win 10
Processor : Intel Core i5-750, 2.67 GHz | AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz
Memory : 3 GB RAM
Graphics : NVIDIA GeForce GTX 460 | AMD Radeon HD 5850
DirectX : Version 11
Network : Broadband Internet connection
Hard Drive : 40 GB available space

سیستم پیشنهادی :

OS : 64-bit: Win 7, Win 8, Win 10
Processor : Intel Core i7-3770, 3.4 GHz | AMD FX-8350, 4.0 GHz
Memory : 8 GB RAM
Graphics : NVIDIA GeForce GTX 660 | AMD Radeon HD 7950
DirectX : Version 11
Network : Broadband Internet connection
Hard Drive : 40 GB available spaceدانلود بازی مبارزه ای Mortal Kombat X Complete
دانلود Mortal Kombat X CompleteMortal Kombat X Complete

مطالب پیشنهادی:

امتیاز 5.00 ( 3 رای )

تاکنون 3 نظر ثبت شده است.

 1. سلام
  با تشکر از سایت خوبتون
  بنده مشکلی تو نصب مورتال داشتم
  ایلارو ایکسترکت کردم و دو فایل نصبی ۱- ۲ رو استخراج کردم
  اما وقتی میخام با vitural clone تو درایو مجازی نصبش کنم
  خطای عدم دسترسی به دیسک میده در حالی که بقیه بازیایی که از اینجا دان کردم چنین مشکلی نداره
  http://uupload.ir/files/7mx4_ss.jpg
  اگه ممکنه راهنمایی کنید

 2. سلام و خسته نباشید
  لینکها خراب شده،لطفا بررسی کنید
  من تاپارت۴دانلود کردم ولی بقیه لینکها سوخته

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای سایت مرسی دانلود محفوظ است - مرسی دانلود